• امروز : یکشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 April - 2024

برگزاری کنفرانس آنلاین در واشنگتن برای اثبات سرسپردگی به امپریالیسم

  • کد خبر : 29296
  • 30 مارس 2021 - 10:10

در یک کنفرانس آنلاینی که در تاریخ چهارم فروردین توسط نمایندگی فرقه رجوی در آمریکا برگزار شد، این فرقه با پرداخت مبالغ هنگفتی از دلارهای باد آورده، اقدام به اجرای یک پارتی مجازی در واشگتن دی سی نمود.

کارچرخان این برنامه طنز و مسخره، سونا سمسامی از اعضای ستاد فرماندهی فرقه و مجری آن علیرضا جعفرزاده از سرکردگان و نمایندگان مادام العمر این فرقه در واشنگتن دی سی بودند.

برگزاری این خیمه شب بازی آنلاین را مریم رجوی به آنان سپرده بود تا با اجرای این برنامه مشمئز کننده رجوی را از انزوای بعد از ترامپ خارج نمایند.

فرقه رجوی همیشه در سیاست خارجی و روابط بین الملل خود تلاش کرده است تا ابتدا در آمریکا یک میخی را بکوبد و سپس با استناد و پشتیبانی آن، برنامه های خود در اروپا و سایر نقاط جهان را به نمایش بگذارند.

بر کسی پوشیده نیست که فرقه رجوی تمامی تحرکاتش در آمریکا و سایر نقاط جهان علیه عالی ترین منافع ملی مردم ایران می باشد. با همین تحرکات ضد انسانی، رجوی دشمنان این آب و خاک را تشویق به انجام تحریم های ضد بشری کرده است. با همین تحرکات ضد بشری باعث مرگ بیمارانی شدند که در بیمارستان ها به جهت عدم امکانات پزشکی روی تخت های بیمارستان جان سپرده و از دست رفتند.

بر کسی پوشیده نیست که رجوی اگر دست به دامان آمریکا و ایادی عرب و صهیونیستی کاخ سفید نگردد توان خودنمایی نخواهد داشت. سیاست های ضد ایرانی و ضد انسانی رجوی تاکنون بر مردم و کشور ایران خسارت های زیادی وارد ساخته که بعضا غیر قابل جبران بودند.

هم اینک نیز مجدد با اجرای همان سیاست های تکراری تلاش می کنند ضمن خارج کردن خود از انزوای جهانی، خود را در صحنه تعادل قوای میان دولت جدید آمریکا و ایران مطرح کرده و با هزینه های میلیونی و دعوت از برخی چهره های مطرح،  بی نام و برخی ژنرال های بی ستاره آمریکایی تبدیل به اهرم فشار گردند.

اینگونه حرکت های ضد ایرانی از اساس محکوم به شکست بوده و طرد شده می باشد زیرا بوی خیانت و وطن فروشی آن مشام ها را آزار می دهد.

یادداشت از: سعید محمدپور

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=29296

نوشته های مشابه

20آوریل
پروپاگاندای فرقه رجوی، فقط برای جلب توجه جهان خارج است
روایت عاطفه سبدانی از ماجرای کشته شدن برادرش در اشرف

پروپاگاندای فرقه رجوی، فقط برای جلب توجه جهان خارج است

17آوریل
اعتراف‌گیری از گناهان ناکرده در نشست‌های موسوم به «غسل»
نگاهی به آسیب‌های روحی و جسمی که در فرقه رجوی به اعضا وارد می‌شود

اعتراف‌گیری از گناهان ناکرده در نشست‌های موسوم به «غسل»