• امروز : پنج شنبه - ۱۳ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 2 February - 2023

فرقه رو به زوال رجوی و استمداد از سالمندان بازنشسته

  • کد خبر : 9627
  • 26 جولای 2017 - 11:14

فرقه ننگین رجوی به جای این که دست به دامن ملت شریف ایران شود که آن را یاری کند ، اما از بس که در حق این ملت و میهن خیانت و جنایات مرتکب شده و می داند در بین مردم ایران طرفدار و جایی ندارد مسیر خود را طبق معمول کج نموده و دست به دامن اجنبی شده است.

در گردهمایی و اجتماع به قول خودشان بزرگ که حتی یک ایرانی در بین آن اجتماع دیده نمی شود از افراد غیر ایرانی برای سیاهی لشکر استفاده کرده و اجتماع چند صد نفری را چند هزار نفری می خواند و بزرگ نمایی می کند.

مگر فرقه رجوی نمی داند که جمهوری اسلامی متعلق به مردم ، مال مردم ، و از عامه مردم شریف ایران و طبق خواسته ملت ایران به پیش می رود و هیچ وقت دست نیاز به سوی اجانب دراز نکرده و نمی کند ، و در روز قدس و مناسبت های اینچنینی سیل خروشان میلیونی مردم نشانگر اقتدار و غرور ملی ایران زمین است ، حال فرقه مخرب و ضد میهنی رجوی می خواهد با اجتماع اجیر شده چند صد نفری بیگانه ، جایگزین جمهوری اسلامی شود!!

فرقه ضد بشری و داعش گونه رجوی با تیتر درشت از سخنران اول چنین یاد می کند ، جوزف لیبرمن کاندیدای معاون ریاست جمهوری امریکا در انتخابات سال ۲۰۰۰ ، آقای جوزف سال ۲۰۰۰ کاندیدای معاون ریاست جمهوری امریکا بوده همین برای فرقه تروریستی رجوی غرور آفرین است ، آیا این پیر خرفت تا کنون چه مشکلی از فرقه حل کرده است؟

یکی از سخنرانان ، نیوت گینگریچ کاندیدای ریاست جمهوری و رئیس پیشین کنگره امریکا:

من امروز آمده ام تا برای شما یک پیام بسیار ساده را بیاورم ، ایران باید آزاد باشد!

پیرمرد دیگری به نام گینگریچ که ۱۷ سال پیش کاندیدای ریاست جمهوری امریکا بوده از سرای سالمندان فرار کرده و خودش را به این گردهمایی رسانده شاید مبلغی حتی ناچیز هم به او برسد ، حامل پیام آزادی است ، ایران باید آزاد گردد ، همین جمله کوتاه که میلیون ها دلار برای فرقه رو به زوال رجوی آب می خورد پشیزی ارزش سیاسی نداشته و ندارد.

مریم رجوی چرا سخنرانی یک شخصیت شناخته شده ایرانی پخش نمی کند که حداقل حرفش اندکی خریدار داشته باشد، چرا فقط سخنرانان او از بین بازنشسته های بیگانه است ، مرگت باد ای بیگانه پرست.

یکی دیگر از سخنرانان بازنشسته به نام ، پاندلی مایکو – نخست وزیر پیشین آلبانی: اعلام کرد هر ساله به اینجا آمده ام ، یعنی در این گردهمایی ها شرکت کرده ام ، از آقای پاندلی مایکو بپرسید هر سال در این همایش های مسخره شرکت نمودید چه مشکلی از این فرقه تروریست پرور حل کردید که حال بکنید!

گردهمایی های به قول مریم خانم ، بزرگ هر ساله برگزار می شود و هر سال صحبت های کلیشه ایی و تکراری رد و بدل شده و می شود اما هیچ ثمری نداشته و ندارد ، آیا بیوه رجوی از این شوهای مسخره خجالت نمی کشد.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز ایلام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=9627

نوشته های مشابه

29ژانویه
سفید‌سازی فرقهِ تروریستی رجوی برای حزب سبز آلمان
بررسی چرایی رفتار ناپخته دولت آلمان در قبال ایران

سفید‌سازی فرقهِ تروریستی رجوی برای حزب سبز آلمان

28ژانویه
تبیین جنایات رجوی خائن در «سرهنگ ثریا» و «اتاقک گلی»
چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر میزبان دو فیلم خاص

تبیین جنایات رجوی خائن در «سرهنگ ثریا» و «اتاقک گلی»