• امروز : یکشنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Sunday - 29 January - 2023

خودت مزدوری مسعود خان رجوی!

  • کد خبر : 4820
  • 05 ژانویه 2016 - 11:10

خودت مزدوری مسعود خان رجوی!

در یکی از نوشته های سم آلود رسانه های باند رجوی که عمده خطابش به هادی شعبانی از جدا شدگان اهالی مازندران میباشد، نام اینجانب نیز آورده شده و مزدور لقب گرفته ام که البته هیچ دلیلی برای آن ارائه نشده است!!
لازم به توضیح است که این لقب توسط فرقه ی رجوی اینقدر زیاد بکار برده شده که حساسیتی تولید نمیکند و گاها هم سبب انبساط خاطر میشود!
چه، کسانی که دراین لیست رجوی قرار می گیرند، جزو اکثریت مردم ایران وچه بسا که هستند:
فعالین حقوق بشری ، سیاستمداران مردمی ، میهن دوستان وکسانی که تن به پذیرش سیستم استبدادی رجوی نمیدهند و آن را ضد بشری دانسته ومحکومش می کنند، جزو این لیست سیاه مزدوری رجوی وطن فروش وضد بشر هستند!!
بنابراین این گروه جنایت پیشه با قاطی کردن نام من با این افراد، مرا شامل اکثریت مردم جهان کرده وبنابراین چه باک که جزو اکثریت باشم و بجایش نام عضو فرقه بودن – که درگذشته بودم- برمن نهاده نشود؟!
اما به سوی دیگر مسئله که همان ماهیت مزدوری باشد که نگاه میکنم، میبینم که تعریف جهانشمولی از مزدوری وجود دارد و باکمی ساده گویی ، می توان آن را گذاشتن اطلاعات کشور درخدمت سرویس های امنیتی بیگانه، تحریک مداوم کشورهای تجاوزگر به حمله ی نظامی به ایران، دست زدن به عملیات تروریستی بی سابقه در تاریخ ایران و ضربه زدن به یک انقلاب نوپای ضداستعماری، همکاری اطلاعاتی با دشمن متجاوز تا دربمباران و موشک باران ایام جنگ ایران وعراق، بهتر بتواند هدف گرفته وخسارات مالی وجانی موثرتری بر کشور وارد کند، مزدوری نام دارد.
آیا من بوده وهستم که این کارها را می کنم که مزدور نامیده شوم یا رجوی که این کارها را کرده و هنوز هم التزام عملی بدان دارد؟!
مسلما من هرگز این کارها را نکرده و شامل مزدوری با مشخصات کلاسیک نمی شوم و در عوض این رجوی است که تمام و کمال این کارها را کرده و نمونه ی بارز وبرجسته ی داشتن صفت مزدوری است!

سیروس غضنفری

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4820

نوشته های مشابه