• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024
اولین اثر جلسه مخفیانه افسر اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با سرکردگان فرقه رجوی رونمایی شد

«دختر وزرا»؛ سناریویی برای فروکش کردن ضرب سیلی به رژیم کودک‌کش

  • کد خبر : 45926
  • 22 آوریل 2024 - 12:07

از چند روز پیش خبری با سوژه «دختر وزرا» به خط رسانه‌ای اکانت‌های فرقه رجوی تبدیل شد که در آن ادعا کرده بودند دختری پس از دستگیری توسط گشت ارشاد به ساختمان وزرای پلیس امنیت اخلاقی منتقل و در آ‌نجا کشته شده است.

به گزارش فراق، ماجرا از این جا شروع شده که چهارشنبه گذشته اکانت یکی از اعضای شورای مرکزی فرقه رجوی به نام مینا رضایی‌ها، در ساعت ۱۴:۵۷ دقیقه توییتی منتشرکرده و برای این سناریو، نامی فرضی به اسم «رژان اکبری» تولید می‌کند و مدعی می‌شود “رژان اکبری از هواداران مجاهدین خلق به خاطر حمایت از یک دختر بی‌گناه به زور وارد ون گشت ارشاد شد و پس از۱۴ ساعت کشته شد”.

این اکانت هدایت شده از اشرف ۳ با هدف تحریک قومی مردم کرد زبان، پس از جعل اسمی کردی، تصویر یک بلاگر اقلیم کردستان به نام «جوانا توانا» آن را منتسب به نام جعلی خود کردند و در خط خبری قرار گرفت. 

گروهک تروریستی رجوی که پس از حمله موشکی سپاه به اسرائیل، در جلسه با افسر اطلاعاتی سفارت رژیم صهیونیستی در آلبانی که به صورت محرمانه در مقر فرقه رجوی با کادر فرقه برگزار شده بود و ماموریت تولید سناریو برای شورش خیابانی را دریافت کرده بودند، این کیس را به عنوان خط راهبردی خود طراحی و عملیاتی کردند.

در جلسه مخفیانه نماینده رژیم اسرائیل با سرکردگان فرقه رجوی در آلبانی چه گذشت؟

دستور سازمانی به عناصر ستاد داخله مبنی بر تولید محتوای جعلی در حوزه اقتصادی

 اکانتهای وابسته به سلطنت‌طلبان نیز از طرف رژیم صهیونیستی مامور به بازی در زمین فرقه رجوی می‌شوند و در کمتر از چندساعت خط «رژان اکبری و دختر وزرا» تبدیل به ماموریت اصلی اکانتهای معاندین می‌شود.

این درحالی است که اولا مقر پلیس امنیت اخلاقی سال گذشته از خیابان وزرا به خیابان گیشا منتقل شده و ساختمان مذکور تحویل پلیس امنیت (مبارزه با ارازل و اوباش) می باشد. دوما شخصی که آن پیر مرد و پیرزن مقابل ساختمان پلیس امنیت، معترض به فوت وی شده اند شخصی معروف به «سعید بی‌ناموس» بود که این فرد طبق گزارش پلیس از ارازل و اوباش به نام تهران هست و سابقه متعدد تجاوز به عنف، مردم‌آزاری، سرقت و درگیری خیابانی با قمه و چاقو  را در پرونده خود دارد.

پاسخ مقتدرانه موشکی و پهپادی سپاه به جنایات رژیم صهیونیستی، علی رغم ادعاهای کذب رژیم، چنان دردناک و شکننده بوده که برای انحراف افکار عمومی از این شکست بزرگ، تمام ظرفیت‌های خود را در رسوا ترین حالت ممکن برای حاشیه سازی با انواع دروغ و جعل به خط کرده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=45926