• امروز : پنج شنبه - ۳۰ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 April - 2024

ضربه بزرگ ایران به بزرگترین شبکه تأمین مالی فرقه تروریستی رجوی / عناصرِ مقیم خارج به جرم «تأمین مالی تروریسم» تحت پی‌گرد قرار خواهند گرفت

  • کد خبر : 37389
  • 02 ژانویه 2023 - 17:08

بزرگترین شبکه‌ی تأمین مالی و تجهیزاتِ تیم‌های عملیاتی فرقه تروریستی رجوی، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و عناصر اصلی شبکه بازداشت شدند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، در متن اطلاعیه ای که درباره جزئیات این خبر منتشر شده، آمده است:

به استحضار ملّت شریف ایران می‌رساند: بزرگترین شبکه‌ی تأمین مالی و تجهیزاتِ تیم‌های عملیاتی فرقه تروریستی رجوی، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و شش نفر از عناصر اصلی شبکه در سلسله عملیاتی همزمان و در چند استان کشور، بازداشت، ۱۰ نفر احضار و تعدادی دیگر از مرتبطین شبکه تحت تعقیب می‌باشند. این شبکه‌ی گسترده، وظیفه‌ی انتقال پول از خارج با شیوه‌های پیچیده‌ی پولشویی و تأمین تجهیزات مختلف برای تیم‌های عملیاتی- تروریستی فرقه رجوی را عهده‌دار بود. سرکرده‌ی شبکه‌ی مزبور به‌نام علی محمد دولتی فرزند غلامحسین از عناصر مهم فرقه رجوی است و دارای دفاتر و مؤسساتی در کشورهای امارات و هلند می‌باشد. نام‌برده در تعامل مثلث آلبانی، امارات و هلند، خطوط عملیاتی و پوشش لازم برای تأمین مالی و لجستیک تروریست‌ها را فراهم می‌کرد. در داخل کشور نیز دفاتر، مؤسسات و مرتبطین متعددی توسط وابستگان گروهک منافقین، روند تحویل پول و امکانات از سرپل‌های مستقر در خارج و انجام فرآیندهای چندلایه‌ی پولشویی با هدف امحای ردها و آثار منافقین را اجرا کرده و نهایتاً پول، اسلحه، مواد منفجره و ابزارهای فنی و مخابراتی را به تیم‌های تروریستی تحویل داده و حتی به استخدام اراذل و اوباش برای صحنه‌های اغتشاشات اخیر می‌پرداختند. من‌جمله عناصر دستگیر شده، پدر یکی از اعضای عملیاتی تیم‌های تروریستی است که نزدیک به ۳ سال پیش بازداشت شد و به‌دلیل انتسابش به یک دانشگاه صنعتی مهمّ کشور، موجب تهاجم وسیع رسانه‌های معاند علیه دستگاه‌های امنیتی و قضایی کشور شد. شایان ذکر است که این فرد نیز سابقه‌ی وابستگی قدیمی به فرقه رجوی و محکومیت زندان به همین جرم را دارا می‌باشد.

یوسف یونسی یکی از رابط های فرقه تروریستی رجوی در کنار فرزندش علی، از دانشجویان سابق صنعتی شریف /  توضیح مهم: مریم رجوی نیز دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف بود و خائن بودن به وطن، ربطی به تحصیلات ندارد

تحقیقات پیرامون شبکه‌ی پیش‌گفته و مرتبطین آن‌ها ادامه داشته و عناصرِ مقیم خارج از کشور نیز از طریق پلیس بین‌الملل (اینترپل) و به جرم «تأمین مالی تروریسم» و «پولشویی سازمان‌یافته» تحت پی‌گرد قرار خواهند گرفت.
همچنین به کشورهای میزبان فرقه رجوی من‌جمله آلبانی، هلند و امارات یادآور می‌گردد که به‌دلیل ماهیت بحران‌زیست و جنایت پیشه‌ی این فرقه، حضور آن‌ها در هر کشوری جز دامن‌زدن به اقدامات غیرقانونی و تروریستی در آن کشورها، ثمری نداشته و نخواهد داشت.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=37389