• امروز : چهارشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 April - 2024

به بهانه پیام منتسب به رجوی خطاب به اربابان غربی: باز هم لاف در غربت

  • کد خبر : 37078
  • 18 دسامبر 2022 - 11:16

«تشکیلات تان حتی توان این را ندارد که مشخص کند تو مرده ای یا زنده هستی و خودت هم جرات این را نداری که یک پیام تصویری بفرستی.»

به گزارش فراق، صالحی از انجمن نجات مرکز مازندران در یادداشتی نوشت: در پیامی منتسب به مسعود رجوی که در سایت این فرقه منتشر شد، او مدعی شده است که ارتش آزادی بخش با یک درصد آنچه به اوکراین می‌دهند، می‌توانست کار جمهوری اسلامی را تمام کند!

به این ترتیب رجوی به اربابان غربی خود به وضوح می گوید که برای سرنگون کردن جمهوری اسلامی کافی است که او را مسلح وارد بازی کنند.

اما چند نکته درباره این پیام که باید به رجوی یادآورد شد:

-مگر در زمانی که صدام در عراق حاکم بود و تمام عیار حامی شما بود و تمام آنچه که لازم داشتید را در اختیارتان گذاشت مثل پادگان و پایگاه در سرتاسر عراق، افسران و امکانات ارتش عراق برای آموزش، انواع سلاح های سبک، نیمه سنگین و سنگین، انواع مهمات، انواع زرهپوش ها و خودروها و حتی هلی کوپتر، مقادیر نامحدود پول، اجازه دسترسی بدون محدودیت به مرزهای ایران و تردد آزادانه برای تجاوز به خاک ایران و انجام عملیات تروریستی در داخل خاک ایران، حفاظت از پادگان ها و پایگاه های تان در سرتاسر عراق توسط ارتش و نیروهای امنیتی صدام، انواع مختلف پشتیبانی، دادن امکان پخش برنامه های تلویزیون و رادیو، مهیا کردن شرایط برای رفتن اسیران جنگی به پادگان اشرف، دادن زمین های کشاورزان عراقی به عنوان زمین مانور زرهی و … خلاصه هر چه که نیاز داشتید را در اختیارتان گذاشت، چکار توانستید بکنید؟

– گیریم که رهبران غربی مغز خر خورده باشند که شما را مسلح کنند (که البته تا این حد احمق نیستند)، در آن صورت هم چه می توانید بکنید؟ چرا که:

– نیروهای تان پیر و فرتوت بوده و انجام کارهای معمول و برخی کارهای شخصی برای شان مشکل است چه رسد به انجام اقدامات نظامی.

– چند سال است که از عراق اخراج شده اید و هزاران کیلومتر دور از مرز ایران مستقر هستید. لابد غربی ها باید مسئولیت هلی برد شما تا دم مرز را هم به عهده بگیرند.

– نزدیک به دو دهه است که نه تنها توان جذب نیرو ندارید بلکه بلاانقطاع با ریزش نیرو و فرار و جداشدن اعضا مواجه هستید. ضمن آن که از یک سو با انقلاب طلاق مسئله زاد و ولد در بین اعضای فرقه را منتفی کردید و از سوی دیگر با فشارهای غیر انسانی بر اعضا، مسیر بیمار شدن و مرگ تدریجی بسیاری از آنان را هموار نمودید.

– امروز حتی جرات ندارید که با اسم خودتان یعنی «مجاهدین خلق» اقدام کرده و در فضای مجازی با انواع و اقسام اسامی و عناوین جعلی اخبار دروغ را نشر می دهید.

– تشکیلات تان حتی توان این را ندارد که مشخص کند تو مرده ای یا زنده هستی و خودت هم جرات این را نداری که یک پیام تصویری بفرستی.

۳-اوکراینی ها حداقل ایستادند و از کشورشان دفاع کردند. رئیس جمهورشان هم کنار مردمش ماند. تو در کجا و در کدام مورد در کنار نیروهایت ایستادی که اربابان غربی به تو اعتماد کنند؟! در سال ۱۳۶۰ بعد از اینکه جنگ مسلحانه را شروع کردی از ایران فرار نمودی و نیروهایت را تنها گذاشتی. در سال ۱۳۶۷ و در جریان عملیات موسوم به فروغ جاویدان چون می دانستی که چه اقدام نابخردانه ای است، خودت و مریم قجر از خط مرزی حتی در مناطقی که در دست عراقی ها بود یک قدم جلوتر نرفتید اما نیروهای تان را دم تیغ فرستادید. در جریان حمله اول آمریکا به عراق به گفته مریم قجر، تو و او به اردن فرار کردید و نیروهایت را زیر بمباران تنها گذاشتی. در جریان حمله دوم آمریکا به عراق در حالی که به نیروهای تان گفته بودید تو و مریم قجر سر ستون خواهید بود، اما در عمل تو به ناکجا آباد فرار کردی و مفقود شدی و مریم قجر هم بدون اطلاع به فرانسه فرار کرد و باز هم نیروهایت را قال گذاشتی.

بنابراین گدایی از اربابان غربی بی فایده است و در نتیجه بقیه حرف هایت هم گزافه گویی و لاف در غربت می باشد.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=37078