• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024

کینه عمیق تروریست ها / منافقین همچنان مردم ایران را دشمن اصلی خود می دانند

  • کد خبر : 20277
  • 15 آوریل 2019 - 11:18

گروه های تروریستی و دولت های حامی آنها، معمولا بیش از اینکه دولتها را نشانه بگیرند، با ملت ها دشمنی دارند. آنها می دانند که اگر ملتی اسیر تاکتیک های ارعاب آور غیرانسانی آنها نشود، دیگر هیچ شانسی برای موفقیت در آن کشور نخواهند داشت.در همین راستاست که عمده تحرکات تروریست ها علیه مردم غیرنظامی است. آنها با اقدامات تروریستی خود می خواهند مردم را وادار به عقب نشینی و تسلیم کنند، چراکه روشن است دولت ها به راحتی در مقابل تروریست ها عقب نمی نشینند اما اگر با مردمی روبرو شوند که از دولت خود صلح با تروریست ها را طلب کنند، آن وقت نوبت به امتیازدهی و پیروزی راهبرد تروریستی می رسد. اتفاقی که در افغانستان رخ داد و می رفت تا در عراق و سوریه نیز به نتیجه برسد.

با این همه، تحرکات تروریستی در ایران هیچگاه به ترس مردم منتهی نشده است. در سالهای اول پیروزی انقلاب، آنگاه که تروریست های منافق به روی مردم عادی اسلحه گشودند، پاسخ مردم، مقاومت و ایستادگی بود. پس از آن عملیات شرورانه منافقین مانند انفجار در حرم امام رضا(ع) بازهم مردم ایران را مصمم کرد تا در برابر تروریسم بایستند.

در سالهای بعد که طالبان، القاعده، داعش و دیگر گروه های تکفیری به تهدید ایران مبادرت ورزیدند، بازهم شاهد آن بودند که مردم ایران همچنان علیه تروریسم ایستاده و تن به تسلیم نمی دهند.

همین امر باعث شده تا تروریست ها کینه مردم ایران را به دل گرفته و به اربابان خود فشار بیاورند که گام های بیشتری علیه مردم ایران بردارند. نمونه این فشارها، نامه نگاری رهبران گروه تروریستی منافقین با مقامات آمریکایی بود برای انکه تحریم های ایران را برگردانیده و از برجام خارج شوند.

این فشارها حتی با تشدید تحریم های آمریکایی علیه ایران متوقف نشده و در گام جدید، تروریست ها مردم سیل زده ایران را هدف فشارهای خود قرار داده اند. این گروه ها که در ابتدا سعی کردند با خبرپراکنی، اوضاع مناطق سیل زده را امنیتی جلوه داده و از آب گل آلود سیل، ماهی سیاسی بگیرند، پس از ناکامی، با تحریم کمک های بین المللی به مردم سیل زده ایران، بار دیگر مبادرت به انتقام گیری از مردم ایران کردند.

تحریم های آمریکا به گونه ای هوشمند، هرگونه کمک ایرانیان خارج از کشور را هدف قرار داد تا آنجا که محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان این سیاست را نمادی از تروریسم اقتصادی توصیف کرد. اقدامی که به خوبی نشان داد آمریکا در پیوند با شرکای تروریست خود، هدف از تحریم را نه دولت جمهوری اسلامی، بلکه مردم ایران قرار داده است. مردمی که نمی خواهند در برابر تروریست ها عقب بنشینند.

همزمان با این اقدام تروریستی آمریکا، منافقین نیز از طرق مختلف سعی کردند کمک به سیل زدگان را تحت الشعاع تبلیغات منفی خود قرار دهند. این اقدام هم بار دیگر نشان داد که منافقین همچنان مردم ایران را دشمن اصلی خود می دانند. دشمنی که چهل سال است آنها را به بیرون از مرزهای میهن طرد کرده است.

با این همه، همبستگی ملی مردم ایران در کمک به سیل زدگان اثبات کرد که خشم تروریست ها و اربابان آنها از مردم ایران هیچ تاثیری در عزم مردم در مقابله با تروریستها نداشته و ایرانی ها همچنان در برابر تروریسم ایستاده اند.

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی

انتهای پیام / بنیاد هابیلیان

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=20277