• امروز : سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024

موشکی که درست به مریم قجر خورد

  • کد خبر : 17517
  • 07 اکتبر 2018 - 11:32

وقتی تروریست های داعشی به سزای جنایت های خود می رسند مریم قجر به آنها دلداری داده و عنوان می کند زیاد ناراحت نشوید موشک ها در خود کرمانشاه به زمین خورده است.

دستگاه تبلیغاتی رجوی بعد از چند ساعت خفه خون گرفتن در مورد حمله موشکی به مقر تروریست ها در سوریه اکنون مدعی شده است که موشک های شلیک شده سپاه پاسداران به جای سوریه در کرمانشاه فرود آمده و این کار یعنی قدرت نمایی کاذب ! البته این گونه موضعگیری و ردیف کردن یک مشت دروغ برای همه از جانب سازمان جای تعجب ندارد . وقتی فرقه تروریستی رجوی تروریست های حمله به اهواز را به اصطلاح گروه مقاومت می داند باید وقتی مقر تروریست ها در سوریه هدف حمله موشکی قرار می گیرد باید به آنان دلداری دهد . به واقع مریم قجر و شوهر دومش باید چقدر خوار و ذلیل باشند که چشم خود را روی واقعیت های موجود ببندند البته این کار و موضعگیری هم با دستور غرب و عربستان انجام می شود و آنان از خودشان هیچ گونه اراده ای ندارند .
درباره حمله موشکی به مقر تروریست ها در کردستان عراق همه دنیا متوجه شدند و فیلم های آن نیز موجود است که درست به هدف خورده است . البته نیروهای ایران برای بستن دهان یاوه گویان اکنون به نقطه ای رسیدند که می توانند از صحنه اصابت موشک هم فیلم برداری نموده تا بقیه متوجه قدرت نیروی نظامی ایران بشوند .
درباره یاوه گویی های مریم قجر نیز می توان به ادعای جدید دیگر وی نیز اشاره نمود. در سایت های اصلی فرقه تروریستی رجوی به نقل از روزنامه اکسپرس عنوان نموده که انفجار لاکربی ( پرواز ۱۰۳ پان آمریکن ) به دستور حکومت ایران بوده است .
در ادامه مسئله خیلی جالبتر می شود و به نقل قول از نویسنده کتابی با عنوان «لاکربی ، حقیقت» مدعی می شود که بمبگذار واقعی فردی به نام «باسل باشناق» بوده که اکنون در کشور آمریکا به سر می برد و در حال حاضر در یک مدرسه کار می کند .
بالاخره کدام را باور کنیم فردی که بمب گذاری کرده و به دستور ایران این کار را انجام داده اکنون در کشور آمریکا به زندگی خود ادامه می دهد و هیچ مشکلی دولت آمریکا برای وی ایجاد نکرده است؟
این در حالی است که در سال ۱۳۹۱ رسانه های اسکاتلند مدعی شدند که مامور سابق اطلاعاتی لیبی فردی به نام «المقراحی» به خاطر بیماری فوت نموده است. این فرد ابتدا به حبس ابد و بعد در تابستان ۱۳۸۹ از زندان اسکاتلند آزاد و به کشور لیبی بازگردانده شد و مورد استقبال قذاقی هم قرار گرفت .
حال آسمان و ریسمان بافتن انفجار «لاکربی» و وصل کردنش به حکومت ایران نشان از ضعف و خالی بودن دست مریم قجر است که سعی می کند به چیزی چنگ زده که آن حتی دروغ باشد .
وقتی مریم قجر داعشی در مورد اصابت موشک به وراجی مشغول می شود معلوم است که درست به اهداف مورد نظر خورده است که این گونه مریم قجر سوخته و بوی سوختنش به مشام ما هم رسیده است .
پرداختن به دروغ های شاخدار و کرایه کردن حرفهای دروغ دیگران و دزدیدن مطلب از دیگران شیوه کار وی و دار و دسته جنایت کارش می باشد . برای ما کاملاٌ روشن است که وی به این گونه دروغ ها نیاز دارد . در مورد اصابت موشک به مقر تروریست ها در سوریه تا خیال پردازی و اتهام زدن انفجار لاکربی به ایران همه از اوج ضعف و حقارت مریم قجر بیرون می آید چرا که وقتی مقر تروریست ها در کردستان عراق مورد اصابت قرار می گیرد و فیلم های آن نشان داد که دقیقاٌ به هدف خورده است ولی مریم قجر به روی خود نیاورده و اکنون که مقر دوستان تروریستش در سوریه هدف قرار می گیرد وی آه و ناله کرده و عنوان می کند که موشک ها به جای سوریه در کرمانشاه فرود آمده است . البته باید به مریم قجر گفت بهتر است شما خودتان را با این دروغ ها سرگرم کنید ولی واقعیت بیرون از شما چیز دیگری است . این تروریست ها و دوستان شما هستند که کشته می شوند حال شما وراجی نموده و عنوان کنید که این قدرت نمایی کاذب بوده است غیر از این هم از شما پذیرفته نیست که موضعگیری دیگری کنید .
هادی شبانی
انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17517

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»