• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

انجمن نجات مرکز استان اردبیل، عمل وحشیانه مریم قجر در برخورد با جداشده ها در پارلمان اروپا را محکوم کرد

  • کد خبر : 12082
  • 11 دسامبر 2017 - 9:51

انجمن نجات مرکز استان اردبیل، عمل وحشیانه مریم قجر را در برخورد با جداشده ها محکوم نموده و خواستار برخورد قاطع مراجع بین المللی با اعمال خشونت آمیز فرقه رجوی است.

 

بعد از ظهر روز چهارشنبه ششم دسامبر ۲۰۱۷ برابر با ۱۵ آذرماه ۱۳۹۶ هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی از انجمن های پیوندرهایی، ایران فانوس و کانون آوا  به دعوت فراکسیون سوسیال دموکرات پارلمان اروپا درکنفرانس «پناهندگان و حقوق بشر» که در محل این پارلمان دربروکسل برگزار شده بود شرکت کردند.

ازقضای روزگار همزمان با این کنفرانس، ظاهرا مریم قجرعضدانلو نیز در جلسۀ دیگری با لابی های خود دراین پارلمان قصد شرکت داشته است. این زن عقده ای که نمی توانست حضور جداشدگان را درجلسه دیگری که اصلا مربوط به وی نبود، تحمل کند، شخصا دستور حمله فیزیکی به این جداشدگان را صادر نمود.

به نوشته کانون آوا، در این نشست قربانعلی حسین نژاد، غفورفتاحیان، مهدی خوشحال، عبدالکریم ابراهیمی و رضا صادقی جبلی از جمع جدا شدگان حضور داشتند که اراذل و اوباش فرقۀ رجوی افراد تیم حفاظتی مریم قجر در خیابان مقابل پارلمان اروپا برای جداشدگان کمین گذاشتند و متاسفانه دوتن از آنهاآقایان مهدی خوشحال و عبدالکریم ابراهیمی را مورد ضرب وجرح شدید قرار دادند.

تصاویری از جراحت چهره آقای خوشحال و نیز مهاجمان تروریست مریم قجر را در زیر مشاهده می کنید.

مزدور ارسالی بقایای صدام از لندن به پارلمان اروپا برای چاقوکشی سیاوش ربیعی 1

 

حمله مزدوران مریم رجوی در بروکسل به منتقدین داعش

 

مزدور ارسالی بقایای صدام از لندن به پارلمان اروپا برای چاقوکشی سیاوش ربیعی 4

 

این حملۀ  فرقۀ رجوی سندی انکار ناپذیر در اثبات هشدارهای سالیان جداشدگان از این ‏فرقه  است. این ها  سندی مبنی بر استحاله ناپذیری این فرقه تروریستی و دروغ و فریب بودن تمام شعارهایش ‏برای بزک کردن چهرۀ خودش در مجامع جهانی از جمله پارلمان اروپا است.

محکوم کردن این اقدام تروریستی فرقۀ رجوی از سوی تمامی آزادیخواهان و ایرانیان شریف خارج ‏از کشور بویژه اعضای فرقۀ رجوی پیام دندان شکنی به رهبر این فرقۀ ‏ضد ایرانی خواهد بود که نه تنها هرگز این اعمال تروریستی را تحمل نخواهیم کرد بلکه با انگیزه ‏ای چند برابر افشاگری علیه این فرقه را در همه جا بویژه پارلمان اروپا و با استفاده از همۀ رسانه ‏ها ادامه خواهیم داد.‏

انجمن نجات مرکز استان اردبیل، عمل وحشیانه مریم قجر را در برخورد با جداشده ها محکوم نموده و خواستار برخورد قاطع مراجع بین المللی با اعمال خشونت آمیز فرقه رجوی است.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12082

نوشته های مشابه

10ژوئن
وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد
به بهانه سال‌روز یک خفت تاریخی

وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند