تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱ Monday, 23 May , 2022

ماهی سیاهِ مریم رجوی

  • کد خبر : 10867
  • 26 سپتامبر 2017 - 10:26

مریم رجوی که از نظر از هم پاشیدن خانواده های وابستگان رجوی و تبدیل زنان بیوه شده از طریق زور و خدعه ی عریان به کنیزان بی حقوق رجوی و ایجاد حرمسرا از این زنان مظلوم – اغلب شوهر و فرزند ازدست داده – ید طولا وبی رحمی مثال زدنی دارد – به مناسبت فرار رسیدن آغاز سال تحصیلی بیانیه ای داده که این عمل شرم آورش آن شخص را تداعی می کند که به ده راه نمی دادند و سراغ کدخدا را می گرفت!

درقسمتی ازاین پیام میخوانیم :

” دانشجویان و دانش‌آموزان دلیر، استادان و معلمان شریف ایران!- به‌مناسبت شروع سال تحصیلی جدید به‌همه شما درود می‌فرستم. امیدوارم که این سال برای شما نه تنها سال موفقیت آموزشی و علمی بلکه سال پیشروی و خیزش، برای به‌زیر کشیدن ولایت فقیه و به‌دست آوردن آزادی باشد “.

این درود شما خانم محترمه؟! ، از بدترین الفاظ رکیک برای این اقشار آگاه و فرزندان زحمتکشان بدتر است!

چرا ؟

برای اینکه شما کارنامه ی بسیار سیاهی در زجرکش کردن افرادی ازاین اقشار دارید !

ثانیا، اعتراضات اقشار مختلف که هر ازچند گاهی دراین کشور رخ می دهد ، معمولا مسائل صنفی را هدف قرار داده که امری طبیعی است و بواسطه ی این اعتراضات صنفی ، حکومتی سرنگون نمی شود و مهمتر اینکه جای پایی برای امثال شما پیدا نمیشود!

ماهیت این نوع اعتراضات، مخالفت غیر مستقیمی با طرز تفکر باند رجوی هم هست که حقوقی برای کسی- الا رجوی- قائل نیست ودانش آموزان ومعلمان کشور ، البته که اقبالی به گروه هایی مانند فرقه ی رجوی ندارند!

در ادامه :

” به‌معلمان شریف و به‌انجمن‌ها و کانون‌های فرهنگیان در تمام شهرها و استان‌های کشور درود می‌فرستم و پیشاپیش روز ۱۳مهر روز جهانی معلم را تبریک می‌گویم. باشد که امسال بیش از هر سال دیگر به‌دانش آموزان، درس مقاومت و آزادی بدهید؛ درس جستجو و نوخواهی، درس ماهی سیاه کوچولو و حرکت برخلاف جریان آب و تن ندادن به زور و دروغ و تبعیض حاکم ” .

درس مقاومت دادن به بچه ها به معنی این است که از گروه هایی مانند گروه عجالتا و ظاهرا تحت رهبری شما متنفرتر باشند و این هیچ سودی برایتان ندارد و برعکس ، این دانش آموزان در آموختن این نوع درس ها ، ابراز انزجار بیشتری برعلیه شما خواهند کرد!

دیگر اینکه اگر حرکت ”ماهی سیاه ” گونه خوب و به معنی بریدن از قفس و رفتن به میان جمع است ، چرا به بندی های خود درکمپ آلبانی اجازه ی این کار را نداده و از آنها میخواهید چند سالی را هم منتظر ماجرا جویی های دونالد ترامپ مانده ، “ماهی سیاه کوچولو” نباشند و مانند گذشته مرغی در قفس باشند؟!

همچنین :

” در دی ماه گذشته دانش آموزان مدارس شوش که در کلاس‌هایشان وسائل گرمایشی نداشتند یک اجتماع اعتراضی تشکیل دادند و شعار می‌دادند:‌ «با دست‌های یخ‌زده چگونه بنویسیم؟ “.

آری!

وضع به نحو دلخواهی خوب نیست و ایرادات زیادی دراین مورد وجود دارد، اما من هم به عنوان یک بچه ی سردسیر آذربایجانی ، شاهد روشن شدن بخاری های مدارس دراواخرآذرماه ( با گذشتن ۳ ماه از فصل سرمای  کشنده ی آذربایجان ) بودم که حالا با وجود مشکلاتی که در بعضی از مدارس روستائی وجود دارد ، بجای بخاری کم سو ، از شوفاژ و موتورخانه استفاده می شود و اوضاع به مراتب بهتر از دوران ستمشاهی است!

در مرزبندی با آمریکای سلطه گر و عوامل منطقه ای آنها چه باید بکنند؟

آیا راه تسلیم و دریوزگی  را – شبیه آنچه را که شما پیشه کردید – به آنها توصیه می کنید ؟!

خنده آور اینکه شما با بی موقع مطرح کردن موضوع وآوردن نام نحس ” کمپ اشرف ” ، خواب رفتگان را بیدار می کنید تا جستجو کرده و بدانند که ”اشرف” چه جانوری بوده و البته که دراین راه ضرر می کنید!!

و ایضا :

” هرگونه تحقیر زنان و جوانان و هرگونه نگاه کالایی به زنان را طرد کنید. و بر همه مناسبات و رسومی که مردان را مهاجم، سرکوبگر و خودپرست به‌بار می‌آورد خط بطلان بکشید “.

خوب است که مسعودت – والبته با کوشش  ومساعدت خستگی ناپذیر شما – نگاه کالایی نکرد؟؟!

درکنار بردگی جنسی وجسمی که زنان عضو تشکیلات رجوی متحمل شدند ، مردان هم ازاعتبار افتاده وبه بردگی جسمی واداشته شدند وآیا شما اینرا از مردم ایران میخواهید؟!

هیچ انسان عاقلی تصور نمی کند که مردم ایران ، تن به این خفت و خواری بی نظیری بدهد و شما یقینا قیاس به نفس می کنید عزیز برادر!

یاداشت از صابر

انتهای پیام / ایران اینترلینک

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=10867

نوشته های مشابه

18می
مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند
انگیزه‌های فرقه رجوی از ساخت مسجد ضرار

مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند

15می
رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند
یادداشتی به بهانه بازی جدید فرقه رجوی با ساخت یک مسجد در اسارتگاه «مانز»

رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند