• امروز : شنبه - ۵ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 25 March - 2023

عضو نجات یافته از فرقه رجوی: رجوی، افراد را بازیچه خود خواهی و عملکرد غلط خود نمود

  • کد خبر : 10858
  • 26 سپتامبر 2017 - 10:00
اگر بخواهم خلاصه کنم رجوی هم بازنده این حرکت نبود بلکه اعضای گرفتار بازنده این جریان بودند چون تابع مطامع شخصی رجوی شدند و او افراد را بازیچه خود خواهی و عملکرد غلط خود نمود طوری که عمر و زندگیشان را از آنان گرفت وآمار بالائی از خشونت از خود بجای گذاشت.

انجمن نجات مرکز سمنان با آقای فیصلی، عضو نجات یافته از فرقه رجوی که مدتی را در تشکیلات رجوی بوده و توانست خودش را از اسارت رجوی نجات دهد، دیدار کرد.

وی در این دیدار گفت: رجوی همواره در ظاهر خودش را وقف ملت ایران کرده در صورتیکه اگر کارنامه این فرقه و شخص رجوی را مرور کنیم خواهیم دید بیشترین ضربه را هم او بر ملت ایران زده است از مجموعه خرابکاریها و اقدامات تروریستی تا سنگ اندازی ها و آلت دست شدن بیگانگان طی این سالیان از بحث جنگ با صدام و بحث هسته ای تماما با خیانت خود همواره بر علیه همین ملت اقدام کرده است .وی اشاره ای به درون تشکیلات و تحقیر و فشار از جانب رجوی بر اعضای اسیر کردند و گفتند که این فرقه حتی به نیروهای خودش هم رحم نمی کند و با تهدید و فشار تلاش نموده این سالیان خود را حفظ کند . فرقه رجوی تلاش می کند شکل و فرم خود را در بیرون مناسبات سازمانی آنچنان نشان دهد که به آزادی و برابری متعهد است در صورتیکه در این فرقه افراد از حداقل آزادی و اختیار بر خوردار نیستند و باید تابع ضوابط دگم تشکیلات باشند .


اگر بخواهم خلاصه کنم رجوی هم بازنده این حرکت نبود بلکه اعضای گرفتار بازنده این جریان بودند چون تابع مطامع شخصی رجوی شدند و او افراد را بازیچه خود خواهی و عملکرد غلط خود نمود طوری که عمر و زندگیشان را از آنان گرفت وآمار بالائی از خشونت از خود بجای گذاشت .ایشان در آخر هم چنین اشاره ای به وضع موجود در فرقه نمود که روز بروز به نقطه فرو پاشی نزدیک تر می شود و اینجا نقطه ی پایان رجوی است . نیروهائی که سالیان با وعده های پوشالی امسال نه سال دیگر با تحلیل های غیر منطقی و نداشتن درک درست از شرایط آنها را وادار به سکوت نموده و امروز بخوبی می توان دید دیگر کارآئی ندارد و امیدوارم به زودی شاهد از هم گسستگی کامل فرقه پوسیده رجوی باشیم و تمام دوستان گرفتار به کانون گرم خانواده هایشان باز گردند .

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز سمنان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=10858

نوشته های مشابه

25مارس
وقتی صدام حفاظت منطقه «نوژول» را به باند رجوی سپرد
بازخوانی جنایات رجوی علیه کردها

وقتی صدام حفاظت منطقه «نوژول» را به باند رجوی سپرد

13مارس
وقتی می‌توانی آدم بکشی که توانسته باشی گدایی کنی
واکاوی اظهارات کارشناسان مستند «ایران اید» خیریه اشرف / 2

وقتی می‌توانی آدم بکشی که توانسته باشی گدایی کنی

12مارس
رهبر فرقه خودش را مالک جان و مال همه می‌داند /  می‌گفتند که ما اینها را هلندی کردیم
واکاوی اظهارات کارشناسان مستند «ایران اید» خیریه اشرف / 1

رهبر فرقه خودش را مالک جان و مال همه می‌داند /  می‌گفتند که ما اینها را هلندی کردیم