• امروز : سه شنبه - ۱۸ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Tuesday - 7 February - 2023

یادداشتی خطاب به اعضای درون فرقه رجوی: دوستان قدیمی به خودتان بیائید / وعده های پوشالی جز سراب حرف دیگری ندارد

  • کد خبر : 10030
  • 21 آگوست 2017 - 11:47

شنبه ۲۱ مرداد یک هیئت از سناتورهای آمریکایی وارد تیرانا پایتخت آلبانی شدند ماموریت این هیئت همانگونه که پایگاه اطلاع رسانی خبرگزاری آلبانی اعلام شد یک گروه حقیقت یاب برای بررسی وضعیت افراط گرایی سلفی در بالکان بوده است. که با مقامات آلبانی و مخالفین دیدار کردند .
بالکان یکی از دروازه های عبور افراط گرایی از اروپا به مناطق بحرانی در عراق و سوریه و بر عکس بوده است. تخمین زده می‌شود حدود ۵۰۰ نفر از اتباع بالکان در میان تروریست‌های تکفیری در غرب آسیا حضور دارند. از این تعداد ۱۴۰ نفر آلبانیایی می باشند .

کشورهای حوزه بالکان و پیرامون آن از جمله صربستان، مونته نگرو، بوسنی و هرزگوین، مقدونیه و یونان در ماه‌های اخیر اقدامات سخت گیرانه ای برای شهروندانی که به تروریست‌های تکفیری می‌پیوندند وضع کرده‌اند.
افزون بر این تروریست‌ها که در بازگشت به کشورهای خود تبدیل به عناصری تهدید آمیز می‌شوند، بالکان و کشورهای حوزه آن، در حال تبدیل شدن به یکی از کانون‌های اندیشه‌های افراط گرایانه شده است. این موضوع یک تهدید بالقوه برای سایر جوامع غربی و اروپایی به شمار می‌رود.
سفر هیئت حقیقت یاب سنای آمریکا نیز بر اساس اعلام خبرگزاری رسمی و مقامات آلبانیایی برای بررسی وضعیت خشونت و افراط گرایی در این کشور و سایر کشورهای منطقه بوده است.
فرقه رجوی تلاش کرد تا سفر هیئت مذکور به آلبانی را برای پشتیبانی از این گروه قلمداد کند در حالیکه استراتژی آمریکایی ها این است که می خواهند کشورهای بالکان از جمله آلبانی جزئی از برنامه جهانی مبارزه با تروریسم باشند .
از سوی دیگر بسیاری از سیاستمداران آمریکایی در حال حاضر تلاش می‌کنند تا در برخورد با جریان فرقه تروریستی رجوی جانب احتیاط را رعایت کنند ، چرا که سوابق جنایی و تروریستی فرقه رجوی نشان داده که پیوند با این گروه و همراهی با آن ضربات ناگواری بر پیکر سیاستمداران آمریکایی زده است.
به طور مثال بخش قابل توجهی از ناکامی جولیانی در تصدی پست وزارت امور خارجه دولت ترامپ مربوط به اعتراضات مخالفان وی بوده است که پرونده حمایت مالی فرقه رجوی از وی را وسیله ای برای تخریب و ضربه زدن به او کرده بودند.
بنابراین روشن است که عمده سیاستمداران آمریکایی با علم به پیشنیه این گروه حاضر نیستند ریسک ارتباط آشکار و علنی با فرقه رجوی را داشته باشند و سناتورهای مزبور نیز تنها در حاشیه مأموریت خود در بالکان، با سرکرده این فرقه مریم قجر نیز دیداری انجام داده اند.
اما مریم قجر وقتی خبر دار شد سناتورهای آمریکایی به آلبانی می آیند سراسیمه فرانسه را ترک نموده و خودش را به آلبانی رساند تا با کمک لابی هایش با سناتورهای جمهوری خواه ملاقات بگیرد .
مریم قجر در حالی که از جانب دولت فرانسه زیر فشار است می خواهد برای خودش پایگاه دومی مشابه عراق ( اشرف ) در تیرانا دائر کند در صورت لزوم در تیرانا به طور ثابت مستقر شود و ایضاً بتواند وضعیت نابسامان و ناهنجار تشکیلاتی را با حضور مستقیم خود قدری تخفیف و کاهش دهد .
بنا به خبرهای واصله از آلبانی مریم قجر این روزها با نشست های تشکیلاتی ۴۰ الی ۵۰ نفره تلاش می کند جلسات خودمانی و صمیمی با نیروهایش برقرار کند تا با مغزشویی هایش باز هم چند صباحی شده برای خودش وقت ذخیره کند ، در حالیکه اوضاع درونی آنقدر خراب است که دیگر نیروها به آنها اعتماد نکرده روز به روز تعداد ریزش ها و جداشدن ها بیشتر و بیشتر می شود از قرار معلوم ۱۰۰ نفر جدیداً قصد کردند که از فرقه جدا شوند مریم در این رابطه تمام تلاشش را می کند تا بتواند ولو با امتیاز دادن دادن مانند پول و امکانات و … آنها را حفظ کند ، اما بچه ها دیگر هوشیار شده و فریب مریم قجر را نمی خورند .
در رابطه با ملاقات مریم با سه سناتور آمریکایی باید بگویم مریم می خواهد علاوه بر نکات ذکر شده بالا ، از سوی دیگر با دستاویز کردن از این نوع ملاقات ها باز هم مدتی بچه های آلبانی را با تغذیه سیاسی از نوع همین دست سرگرم و مشغول نگه دارد تا شاید از این ستون به آن ستون فرجی حاصل گردد .
برای اعضا  دیگر روشن است وعده های پوشالی جز سراب حرف دیگری در بین ندارد افراد باید هوشیار باشند خودشان را به ارزانی نفروشند بس است دروغ طی سالیان ، دوستان قدیمی به خودتان بیائید آگاه باشید در طی این سالیان کم دروغ نشنیدید شماها بالاترین اعتماد را به فرقه کردید اما رهبران نالایق و ناصادق بالاترین خیانت و بدترین ضربه را به روح و فیزیک شما وارد کردند ، شما الان خوشبختانه از عراق خلاص شدید و در اروپا مستقر هستید . نگذارید در اروپا اشرفی دومی برای شما بسازند تا شما را در آن محصور کرده و هر بلایی شده سرتان بیاورند یعنی زندانی از نوع اشرف برای شما با این تفاوت این بار در اروپا و در کشورآلبانی . برای شما آرزوی موفقیت و آزادی تان را دارم .

یادداشت از محمدرضا گلی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=10030

نوشته های مشابه

29ژانویه
سفید‌سازی فرقهِ تروریستی رجوی برای حزب سبز آلمان
بررسی چرایی رفتار ناپخته دولت آلمان در قبال ایران

سفید‌سازی فرقهِ تروریستی رجوی برای حزب سبز آلمان

28ژانویه
تبیین جنایات رجوی خائن در «سرهنگ ثریا» و «اتاقک گلی»
چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر میزبان دو فیلم خاص

تبیین جنایات رجوی خائن در «سرهنگ ثریا» و «اتاقک گلی»