۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 26756
  • 12 سپتامبر 2020 - 10:52
  • ارسال توسط :

تعدادی از جداشدگان فرقه تروریستی رجوی در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی و حمایت محور عبری، عربی و غربی از این فرقه مقابل سفارت آلبانی در فرانسه تجمع کردند.

به گزارش فراق، تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به یکی از مسئولان سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت دولت آلبانی برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان در تیرانا (پایتخت آلبانی و کمپ منافقین) شدند.

نصراللهی یکی از جداشدگان فرقه تروریستی رجوی در باره اهداف این تجمع گفت: در هیچ کجای دنیا حتی در زندان هم با خانواده‌ها برای دیدن بچه هایشان اینطور که فرقه رجوی با زد و بند دولت آلبانی رفتار می‌کند؛ عمل نمی‌شود.

وی گفت: فرقه رجوی حدود ۳۰ الی ۴۰ سال است که جلوی دیدار خانواده‌ها با فرزندان دربندشان را گرفته است.

نصراللهی افزود: پیام ما به همه خانواده‌های جداشدگان از فرقه رجوی، تلاش و استواری در راه آرمانهایشان است و بدانند این فرقه به آخر خط رسیده است.

رزاقی دیگر جداشده از فرقه تروریستی رجوی نیز در این تجمع که روز پنج شنبه مقابل سفارت آلبانی در پاریس برگزار شد گفت: امیدوارم صدایمان به گوش دولتمردان اروپایی و فرانسوی که حرف از حقوق بشر می‌زنند برسد تا بتوانیم هر چه زودتر با بچه هایمان در آلبانی ملاقات کنیم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، وی افزود: فرقه رجوی با حمایت و پول کشور‌های آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان به جنایت‌های ضد بشری ادامه می‌دهد.

رزاقی گفت: ما از محافل حقوق بشر، سازمان ملل و دولت فرانسه می‌خواهیم زمینه دیدار ما با فرزندانمان را که اسیر فرقه رجوی در آلبانی هستند فراهم کنند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.