۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 25995
  • 08 جولای 2020 - 9:05
  • ارسال توسط :

یک عضو جدا شده از فرقه رجوی با انتشار بیانیه ای خواستار عفو و بازگشت به وطن خود شد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، مصطفی استادی پس از جدایی خود پرده از مناسبات فرقه رجوی برداشته و با اظهار پشیمانی خواستار بازگشت به میهن و خاک خود می باشد.
به نوشته انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان، مصطفی استادی از اعضاء سابق فرقه رجوی است که در سال ۱۳۹۶ از فرقه جدا شد و بعد از مدتی سرگردانی در آلبانی توانست خود را به آلمان برساند. فرقه دجال رجوی درسال۱۳۸۱ او را با فریب کاریابی از خانواده اش ربود و به جای انتقال به اروپا به اردوگاه این فرقه در عراق منتقل کرد.
در سال ۱۳۹۵ مصاحبه اجباری او با شبکه تلویزیونی فرقه علیه ایران پخش شد. جالب است بدانید مصطفی استادی تنها یکسال پس از این مصاحبه اجباری و به محض ورود به کشور آلبانی که در نتیجه اخراج مفتضحانه فرقه رجوی از عراق صورت گرفت از این فرقه جداشد و خانواده اش هم از طریق کانال هایی که محل استقرار فرقه در آلبانی وجود آمد موفق به ارتباط گیری با او شد و او را از چنگ رجوی بیرون آوردند.
اگرچه با توجه به محدودیت های اعمال شده برای بازگشت اعضای جداشده ی فرقه رجوی به کشور، مصطفی استادی تا کنون موفق به بازگشت به زادگاهش نشده اما نامه ای که او به محض خروجش از فرقه به دفتر رهبری ایران نوشت، به خوبی تضاد بین او و فرقه را برملا کرد و پرده از فشارهای فرقه برای همسوسازی عقیدتی اعضایش و همچنین تهدیدات فرقه برای کسانی که دیگر نمی خواهند در بند ذهنی آن ها باشند برداشت. بنا بر شواهد موجود، بسیاری از ساکنین اشرف۳ هیچگونه تعلق اعتقادی و سیاسی به فرقه تبهکار رجوی ندارند و کاملاً در تقابل با سرکردگان فرقه هستند.

انتهای پیام / فراق

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.