۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 24918
  • 16 مارس 2020 - 13:24
  • ارسال توسط :

معاون بهداری دولت آلبانی مبتلا شدن ۳۳ نفر و فوت سه نفر تا ۲۵ اسفند در آلبانی را به دلیل ویروس کرونا اعلام و تاکید کرد این بیماری تیرانا و پنج شهر دیگر را درگیر کرده است. تا قبل از این دولت آلبانی علیرغم همسایگی با دولت ایتالیا که بعد از چین دومین کشوری است که با ابتلا به کرونا درسطح گسترده مواجه است از اعلام هرگونه خبر مبنی بر احتمال شیوع خودداری کرده بود .

طبق دستورالعمل معاون بهداری، مدارس، اماکن و هرگونه فعالیت وتجمع تعطیل اعلام شده است. سایت ها و ارگان های تبلیغاتی فرقه مجاهدین خلق بعداز مدتها سکوت به ناچار بخش هایی از مصاحبه معاون بهداری آلبانی را منتشر کرده اند. سران این فرقه از روزهای اول انتشار این ویروس در ایران تلاش کردند که بر موج آن سوار و ضمن متهم کردن رهبران دولت ایران به پنهان کاری آمار و دروغ های نجومی از میزان ابتلایان و فوتی ها منتشر کنند تا ضمن ایجاد فضای ترس و ناامیدی و نشان انگشت اتهام به سوی رهبران و مسئولین ایران آنها را عامل اصلی بروز این فاجعه انسانی قلمداد نمایند.
بعد از شکستن سکوت درقبال شیوع ویروس کرونا در آلبانی تدابیر شدید حفاظتی و امنیتی در مقر اشرف سه به اجرا گذاشته شد. طبق خبرهای رسیده هرگونه تردد به خارج از مقر را ممنوع اعلام کرده و از آنها خواسته اند از دادن درخواست تماس خودداری نمایند. مسئولین مستقر در مقر کماکان از دادن هرگونه خبر درخصوص وضعیت مقر به لحاظ شیوع ویروس کرونا و تعداد احتمالی نفراتی که مبتلا شده اند خودداری می کنند.
رهبران فرقه ای که مسئولین دولت ایران را متهم به پنهان کاری در مورد آمار مبتلایان و قربانیان این ویروس می کنند چگونه است که خودشان در شرایطی که خانواده اعضا به شدت نگران سلامتی فرزندان و وابستگانشان هستند از دادن هرگونه اطلاع از سلامتی آنها و یا فراهم کردن شرایط برای برقراری تماس خودداری می کنند؟ به چه دلیل خانواده ها دراین شرایط بحرانی و تاثیرات منفی روحی روانی آن نباید از سلامتی عزیزانشان باخبر شوند؟ عدم شفافیت مسئولین فرقه مجاهدین خلق درقبال وضعیت اعضا خانواده ها را دچار این چالش می کند که چگونه می توان ادعای دلسوزی و همدردی شما را در قبال سرنوشت و سلامتی مردم ایران پذیرفت در حالی که بخشی از مردم که خانواده های اعضای فرقه ات هستند دراین شرایط بحرانی از حق تماس و اطلاع رسانی از وضعیت سلامتی وابستگانشان محروم هستند؟ برهمین اساس خانواده های اعضا و مردم ایران حق دارند که از رهبران این فرقه سوال کنند که چرا به کمپین حمایت از مردم که درخارج کشور و به منظور احساس همبستگی با قربانیان بیماری کرونا تشکیل شد نپیوستند؟ واقعیت این است که مریم رجوی شیوع بیماری کرونا در آلبانی را دستاویزی برای سرکوب هرچه بیشتر اعضا و قطع کامل ارتباط شان با دنیای خارج از فرقه قرار داده است. طبق خبرهای رسیده در حال حاضر به همین بهانه فقط مسئولین سرسپرده رجوی حق خروج از مقر اشرف سه را دارند و ما بقی نفرات به شدت تحت کنترل قرار گرفته اند که البته ادامه این وضعیت بدون شک منجر به افزایش مشکلات روحی وروانی در اعضا خواهد شد چرا که آنها به شدت نگران سلامتی خود وپنهان کاری رهبران فرقه خواهند بود.

گزارش از: علی اکرامی

انتهای پیام /  انجمن نجات مرکز خوزستان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.