۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 24500
  • 13 فوریه 2020 - 11:47
  • ارسال توسط :
«ثریا عبداللهی» مسئول تشکل مادرانِ انجمن نجات در همایش مادران قربانیان فراموش شده در تبریز:

مادران اسیران فرقه رجوی تا آزادی همه فرزندان از پای نخواهند نشست

همایش مادران، قربانیان فراموش شده طی دو روز در تبریز برگزار شد.

این همایش با حضور خانم ثریا عبدالهی و آقای بخشعلی علیزاده از مسئولین این تشکل و نیز با همکاری مسئولین انجمن نجات استان آذربایجانشرقی برگزار گردید. هیأتی از افراد خبره از طرف انجمن نجات تهران نیز ایشان را در این سفر و همایش همراهی می کردند.

از همان ابتدای مراسم خانواده هایی که در عراق با خانم عبدالهی در تلاشی چند ساله و پر ثمر همراه بودند از شنیدن خبر حضور خانم عبدالهی با شور و شوقی وصف ناپذیر به سالن همایش وارد می شدند. تعدادی از مادران رنج کشیده بدون توجه به نظم جلسه با مسئول تشکل مادران به روبوسی و دیده بوسی پرداخته و خاطرات چندین ساله رنج و شکنج خود را در پشت دیوار های اشرف برای همدیگر نقل می کردند.
خانم عبدالهی هم ضمن همدردی با مادران، اصلی ترین وظیفه خود را ادای دین مادری، به فرزندش امیر اصلان حسن زاده و هم زنجیران او دانست و تاکید کرد تا آزادی همه فرزندان این مادران از پا ننشسته و امیراصلان آخرین فرزندی خواهد بود که از فرقه به همت خانواده ها آزاد خواهد شد .
در شروع مراسم خانم عبدالهی، ضمن خوش آمد گوئی به همه مادران و خواهران ، اسرای گرفتار در چنگ مجاهدین، مادران و خواهران را به ایستادگی و تداوم سماجت و مداومت بیشتر در مسیر آزادی فرزندان خود فرا خواند.
مراسم به قدری احساسی و شورانگیز شده بود که تعدادی از مادران در حین برنامه اشک ریخته و خانم عبدالهی هم ضمن قطع برنامه همراه آنان، اشک ریختند.

مسئول تشکل مادران این نوید را به همه مادران داد که مسیر پرشکوه عزم برای آزادی فرزندانمان بی وقفه ادامه خواهد داشت و هر مانعی را در این راه به هیچ خواهیم شمرد. وی گفت، این کمترین حق یک مادر است که با فرزند خود ارتباط برقرار کرده و هرگز تن به این جدائی ظالمانه فرقه رجوی نخواهیم داد، به کوری چشم رجوی تمام تلاش خود را برای آزادی همه ی فرزندانم به کار خواهیم بست.

خانم عبدالهی در قسمتی از برنامه، یادواره ای از خانواده ها در پشت دیوار های اشرف را به نمایش گذاشتند که حاضرین را به وجد آورده و خاطرات شیرین و تلخ بسیاری را برای حاضران رقم زدند.

نشان دادن عکس تنها پسر خانم عبدالهی ، امیراصلان حسن زاده بود که سالهاست در چنگال فرقه رجوی در اسارتی سنگین و سیاه است ، خانواده ها را دچار رقت قلب کرد.

در تبریز، همت و غیرت مادرانی را دیدیم که پادگان اشرف در عراق را در هم شکستند و اکنون نیز با عزمی جزم به دنبال سقوط کامل قلعه رجوی در آلبانی و زندان مانز بوده و این تلاش بی شک آزادی تمام فرزندان این مادران را رقم خواهد زد.

گزارش از: فرید

انتهای پیام /  انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.