۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 23780
  • 28 دسامبر 2019 - 11:03
  • ارسال توسط :
جمعی از خانواده های اسیران فرقه رجوی در خوزستان، خطاب به دبیرکل سازمان ملل

خانواده های اسیران فرقه رجوی خواستار ملاقات با نظارت نمایندگان سازمان ملل هستند

جمعی از خانواده های اسیران فرقه رجوی در خوزستان به دبیرکل سازمان ملل نامه نوشتند.

به گزارش فراق به نقل از انجمن نجات مرکز خوزستان، متن نامه این خانواده ها به «انتونیو گوترش» به شرح زیر است:

انتونیو گوترش

دبیرکل محترم سازمان ملل متحد

جناب آقای انتونیو گوترش

با احترام

ما خانواده های اعضای سازمان مجاهدین خلق  سال ها از هرگونه ملاقات حضوری و تماس تلفنی با عزیزانمان محروم هستیم. به خصوص بعد از رخداد زلزله در کشور آلبانی و عدم اطلاع رسانی دقیق از سوی مسئولین این فرقه نگرانی ما را نسبت به سلامت فرزندانمان بیشتر کرده است. درحالی که منشور حقوق بشر جهانی بر حق ملاقات آزادانه و تماس تمامی شهروندان فارغ از هرگونه محدودیت تاکید دارد برای ما خانواده ها جای سوال و تعجب است که چگونه مسولین سازمان مجاهدین خلق در عصر آزادی ارتباطات و ضرورت التزام به بدیهی ترین اصول اخلاقی وانسانی طی سالیان مارا از دسترسی آزادانه  به این حقوق بنیادین محروم ساخته است.

آقای رئیس،  ما از شما به عنوان دبیرکل ملل متحد و نخستین مسئول نظارت براجرای قوانین مندرج در حقوق بشر جهانی انتظار داریم که خواسته دیدار با عزیزانمان که عمیقا با عواطف و احساسات ما در هم آمیخته را مدنظر قرار دهید و با تعین یک هیات نظارت به این خواسته ما پاسخ مثبت دهید.

ما همچنین برای پایان دادن به کارشکنی های مسئولین سازمان مجاهدین خلق و در راس آن مریم رجوی خواستار ملاقات با فرزندانمان در مقر اشرف سه در آلبانی تحت نظارت نمایندگانی که شما مشخص می کنید هستیم تا بهانه ای برای مخدوش کردن درخواست عمیقا انسانی ما با سواستفادهای سیاسی و تبلیغاتی دست ندهد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.