• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024

حصار در حصار

  • کد خبر : 9314
  • 08 جولای 2017 - 11:59
دوستان هر چه زودتر خودتان را نجات بدهید. خانواده هایتان، همانها که رجوی تهدید اصلی می داند، چشم انتظار شما هستند. تا کی گول اراجیف رجوی را می خواهید بخورید؟

در تشکیلات ضد انسانی فرقه رجوی، برای کنترل بیشتر اعضا در ترددات بیرونی، علاوه بر حصار آهنی اطراف مقر مفید در آلبانی و اضافه کردن چند پست نگهبانی با دوربین مدار بسته، یک موضوع که تبدیل به طنز در بین افراد شده نصب درب آهنی وسط خیابان است.

این درب برای کنترل هر چه بیشتر تردد افراد و همینطور ایزوله کردن نفرات از شهروندان آلبانی می باشد. بعد هم برای توجیه کارشان نشست گذاشتند و همان توجیه های مزخرف و دروغ را به خورد اعضا دادند.

حرف ها آنقدر بی پایه و اساس بود که خود مسئولین فرقه همه در نشست چرت میزدند. کسی گوش نمی داد. می گفتند خوب بچه ها “هجرت بزرگ” انجام شد. آلبانی محل امن است. دیگر از مالکی و موشک و حمله تروریستی خبری نیست. الان تهدید بورژوازی و زندگی طلبی و خصوصا خانواده میباشد.

برای اینکه افراد را در نشست های مغزشویی و تزخوانی و پروژه خونی که راه انداخته بودند وارد کنند همه چیز را بهم می بافتند. وقتی که میخواهند درب آهنی وسط خیابان برای اعمال فشار و کنترل بیشتر کار بگذارند و مانع تردد افراد به بیرون بشوند، این حرف ها را میزنند که ما دشمن داریم، خطر حمله با خودروی انفجاری وجود دارد، و بعد همان حرفها را خودشان نفی می کردند و باز مجددا علم می نمودند.

برای نصب یک درب وسط خیابان چه مزخرفاتی می بافند. تازه این اول کار است. الان می خواهند مقر مفید را به بهانه انقضای قرارداد به یک محل دور افتاده و خارج از شهر منتقل کنند که اعضا بطور کامل هیچ ارتباطی با دنیای بیرون نداشته باشند.

این همه کنترل و فشار و فضای بسته و ایزوله کردن افراد از دنیای خارج مگر اسمش سکت یا فرقه نیست؟ دلم به حال دوستانی میسوزد که در چنبره این تشکیلات مخوف و جهنمی گیر افتاده اند.

دوستان هر چه زودتر خودتان را نجات بدهید. خانواده هایتان، همانها که رجوی تهدید اصلی می داند، چشم انتظار شما هستند. تا کی گول اراجیف رجوی را می خواهید بخورید؟

مگر خودتان نمی بیند که رجوی حتی در یک کشور آزاد اروپائی هم شما را در حصار نگاه دارد؟ مگر نمی بینید که حتی در دنیای آزاد هم با دوربین شما را کنترل میکند؟ تازه می خواهند شما را به مکانی دور افتاده می برنند و آنجا شما بیشتر تحت کنترل هستید.

تا فرصتی باقی مانده تلاش کنید و تا دیر نشده خودتان را نجات دهید و به خانواده های عزیزتان وصل شوید.

یادداشت از س. ر. جداشده از فرقه رجوی در آلبانی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=9314