• امروز : جمعه - ۳۱ شهریور - ۱۴۰۲
  • برابر با : Friday - 22 September - 2023
مهرویه هاشمی، مادر یکی از اسیران فرقه رجوی

کدام قانون می تواند مادر و فرزند را از دیدار هم محروم نماید؟ مجامع بین‌المللی چشم خود را به روی جنایت‌های رجوی بستند

  • کد خبر : 7721
  • 18 ژانویه 2023 - 13:06

مهرویه هاشمی، مادر یکی از اسیران فرقه رجوی گفت: فرقه کثیف رجوی خانواده ها را دشمن اسیران دربند خود معرفی می کند ولی کدام قانون و حکومت می تواند مادر و فرزند را از نعمت دیدار هم محروم نماید.
مادر چشم انتظار اردشیر صحت از انجمن نجات مرکز استان اردبیل در گفت و گو با خبرنگار فراق اظهار داشت: رجوی ملعون در حالی ما را از نعمت دیدار با عزیزان خود محروم کرده است که خود به تمام روابط بی بند و بار ادامه می دهد و هر عمل دل خواه را برای خود حلال می داند.
وی با اشاره به این که من دو فرزند پسر و یک دختر دارم افزود: اردشیر فرزند اول من بود که هم اکنون بیش از ۳۰ سال است خانواده خود را ترک کرده و ما در غم دوری و فراق خود تنها گذاشته است.
مارد اردشیر گفت: پسر کوچک من و برادر اردشیر سال ها پیش درگذشته و به دنبال آن پدر خانواده را نیز از دست داده ام و در این وضعیت تنها امید من دیدن روی پسرم است.
هاشمی ادامه داد: من هم اکنون در شرایطی هستم که فقط به امید دیدار فرزندم زندگی می کنم و در این راه تا پای جان از هیچ تلاشی خسته نخواهم شد.
این مادر داغدار و چشم انتظار تصریح کرد: متاسفانه بارها به مجامع بین المللی در این رابطه نامه نوشتیم ولی گویا این مجامع و نهادها نیز چشم خود را به روی جنایت های این فرقه کثیف و رجوی خائن بستند.
انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=7721