تاریخ : شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱ Saturday, 25 June , 2022

تنها امید زندگی من دیدن روی پسرم، اردشیر صحت است

  • کد خبر : 7721
  • 26 ژانویه 2017 - 15:50

مادر یکی از اسیران فرقه رجوی:

تنها امید زندگی من دیدن روی پسرم، اردشیر صحت است

مادر یکی از اسیران فرقه رجوی گفت: فرقه کثیف رجوی خانواده ها را دشمن اسیران دربند خود معرفی می کند ولی کدام قانون و حکومت می تواند مادر و فرزند را از نعمت دیدار هم محروم نماید.
مهرویه هاشمی ، صبح سه شنبه ۵ بهمن با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی فراق اظهار داشت: رجوی ملعون و حیوان صفت در حالی ما را از نعمت دیدار با عزیزان خود محروم کرده است که خود به تمام روابط بی بند و بار ادامه می دهد و هر عمل دل خواه را برای خود حلال می داند.
وی با اشاره به این که من دو فرزند پسر و یک دختر دارم افزود: اردشیر فرزند اول من بود که هم اکنون بیش از ۳۰ سال است خانواده خود را ترک کرده و ما در غم دوری و فراق خود تنها گذاشته است.
مارد اردشیر گفت :پسر کوچک من و برادر اردشیر نیز سال ها پیش درگذشته است و به دنبال آن پدر خانواده را نیز از دست داده ام و در این وضعیت تنها امید من دیدن روی پسرم است.
هاشمی ادامه داد: من هم اکنون در شرایطی هستم که فقط به امید دیدار فرزندم زندگی می کنم و در این راه تا پای جان از هیچ تلاشی خسته نخواهم شد.
این مادر داغدار و چشم انتظار تصریح کرد: متاسفانه بارها به مجامع بین المللی در این رابطه نامه نوشتیم ولی گویا این مجامع و نهادها نیز چشم خود را به روی جنایت های این فرقه کثیف و رجوی خائن بستند.
انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=7721