• امروز : سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024
مهرویه هاشمی، مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی

فقط به امید دیدار فرزندم زندگی می‌کنم

  • کد خبر : 7721
  • 28 مارس 2024 - 12:21

مهرویه هاشمی، مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی گفت: فقط به امید دیدار فرزندم زندگی می کنم و در این راه تا پای جان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.

به گزارش فراق، مادر اردشیر صحت در دیدار نوروزی با مسئولان انجمن نجات مرکز استان اردبیل اظهار داشت: رجوی ملعون در حالی ما را از نعمت دیدار با عزیزان خود محروم کرده است که خود به تمام روابط بی بند و بار ادامه می‌دهد و هر عمل دل خواه را برای خود حلال می داند.

وی افزود: اردشیر فرزند اول من بود که هم اکنون بیش از ۳۰ سال است خانواده خود را ترک کرده و ما در غم دوری و فراق خود تنها گذاشته است.

مادر اردشیر صحت گفت: پسر کوچک من و برادر اردشیر سال ها پیش درگذشته و به دنبال آن پدر خانواده را نیز از دست داده ام و در این وضعیت تنها امید من دیدن روی پسرم است.

هاشمی ادامه داد: فرقه کثیف رجوی خانواده‌ها را دشمن اسیران دربند خود معرفی می کند ولی کدام قانون و سازمان می تواند مادر و فرزند را از نعمت دیدار هم محروم نماید.

این مادر داغدار و چشم انتظار تصریح کرد: متاسفانه بارها به مجامع بین المللی در این رابطه نامه نوشتیم ولی گویا این مجامع و نهادها نیز چشم خود را به روی جنایت های این فرقه کثیف و رجوی خائن بستند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=7721