• امروز : چهارشنبه - ۱۲ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 4 October - 2023

جدائی سه تن از زنان ارشد شورای مرکزی ( شورای رهبری سابق) از فرقه رجوی در البانی

  • کد خبر : 7262
  • 02 ژانویه 2017 - 17:29

جدائی سه تن از زنان ارشد شورای مرکزی

( شورای رهبری سابق)

از فرقه رجوی در آلبانی

بنا بر اخباری که از درون تشکیلات فرقه رجوی در البانی به دستمان رسیده است. سه تن از زنان ارشد شورای مرکزی ، دو تن از انها از فرماندهان ارشد این فرقه بودند. بعد از خروج از عراق ، در کشور البانی از تشکیلات مخوف فرقه رجوی جدا شده اند. هر سه این ها در محلی مخفی نگه داری می شوند . خانم فاطمه علیزاده یکی از این زنان ارشد شورای مرکزی می باشد.

(از بردن نام دو تن دیگر فعلا معذور هستیم تا شرایط بازتری پیش بیاید و خودشان در صحنه حضور پیدا کنند .)

ازآنجائی خانواده خانم فاطمه علیزاده در جریان جدا شدن وی هستند تلاش زیادی کردند که بتوانند با وی تماس برقرار کنند. چندین بار در دنیای مجازی برای خانم علیزاده نامه نوشتن.

اما از آنجائی که این خانم ها از تمامی امکانات ارتباطی قطع هستند و به نوعی توسط فرقه زندانی شده اند هیچ امکانی برای تماس با دنیای بیرون ندارند.

اما از انجائی که نامه های آقای علیزاده، برادر خانم علیزاده خطاب به وی در دنیای مجازی انتشار پیدا کرده است.

بخش پرسنلی فرقه رجوی جوابیه های از زبان خانم فاطمه علیزاده خطاب به برادرش درج می کند. که یک مورد از نامه های دست ساز فرقه رجوی به اسم خانم علیزاده ضمیمه می باشد.

 موضوع جالب این است که فرقه رجوی هیچ موقع این کلاش بازی ها را در سایت های رسمی خودش انتشار نمی دهد که پاسخگو باشد. همیشه این موارد تقلبی در سایت های جانبی مانند افتابه کاران یا سایت افشاگر که مستقیم زیر نظر بخش پرسنلی فرقه با مسئولیت فرشته یگانه کار میکنند انتشار داده می شود.

سوال از سران فرقه رجوی این است تا کی می خواهند این شامورتی بازی، زندان کردن نفراتی که می خواهند جدا بشوند آن هم در کشور اروپائی با تهدید اربات و ضرب شتم را ادامه بدهند.

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=7262