• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024

حضور مریم رجوی در آلبانی برای جلوگیری از فروپاشی فرقه منافقین

  • کد خبر : 7008
  • 19 نوامبر 2016 - 7:07

حضور مریم رجوی در آلبانی

برای جلوگیری از فروپاشی فرقه منافقین

maryam-sandvixhسرکرده منافقین به منظور جلوگیری از فروپاشی فرقه و جدایی اعضا به آلبانی رفته و قرار است برای مدت یک ماه در این کشور بماند.

بر اساس گزارش های رسیده به فراق، مریم رجوی سرکرده فرقه تروریستی منافقین در حال حاضر در آلبانی به سر می‌برد.
این حضور که قرار است یکماهه باشد به دلیل ایجاد تنش و زاویه دار شدن برخی از اعضای فرقه بعد از اخراج از عراق انجام گرفته است.
بنا بر این گزارش، با بالا گرفتن تنش در لایه‌های مختلف فرقه تروریستی منافقین سرکرده این فرقه با سفر به آلبانی، نشست‌های لایه‌ای برگزار می‌کند تا اعضا وفاداری خود به فرقه را از دست ندهند.
سرکردگان منافقین همچنین برای جلوگیری از حضور احتمالی خانواده‌های اعضا در آلبانی در حال برنامه ریزی هستند تا به هر طریق ممکن مانع این امر شوند.
چندی پیش آخرین اعضای فرقه تروریستی منافقین از پایگاه لیبرتی عراق به آلبانی منتقل شده و در آنجا نگهداری می‌شوند اما از آنجا که در این کشور شرایط پادگان اشرف و اردوگاه لیبرتی فراهم نیست، سرکردگان بیم جدایی و ریزش نیروهایشان را دارند و برای جلوگیری از این فروپاشی دست به کار شده‌اند.

در این راستا خانواده های اسیران فرقه رجوی از استان اردبیل نیز با ارسال نامه های گوناگون به خانم عاصمه جهانگیر گزارشگر جدید سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران و نماینده کمیساریای سازمان ملل متحد در آلبانی خواستار فروپاشی کامل این فرقه و رهایی اسیران دربند آن شدند.

Faragh 95 logo 2016

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=7008