• امروز : سه شنبه - ۱ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 21 March - 2023

هذیانی جدید از فرقۀ رجوی: «اطلاعات زن می فرستد»!

  • کد خبر : 6503
  • 26 آگوست 2016 - 15:30

هذیانی جدید از فرقۀ رجوی:

«اطلاعات زن می فرستد»!!

محمدی حسین نژاد اور سور اواز 2015

در متنی از ترشحات یاوه سرایانۀ یک سایت جانبی فرقۀ رجوی علیه اینجانب که تماماً تکراردروغها و مزخرفات و تهمت ها و یاوه های صد بار نشخوار شدۀ قبلی شان و خالی از هر گونه استدلال و منطق و تعقل می باشد وارزش جوابگویی ندارند تنها یک جملۀ جدید دیدم که واقعاً مضحک و افشاگر ماهیت درونی کثیف و ضد اخلاقی و ضد انسانی سردمداران این فرقۀ رذیلت و تباهی است.

این سایت فرقۀ رجوی نوشته است که «اطلاعات آخوندی زنی را» به نزد اینجانب «فرستاده»!! که با من «زندگی»!! کند و «نامه های» مرا «به فرانسوی ترجمه کند».

وقاحت وبیشرمی این فرقه حدواندازه ای ندارد.

تهمت زدن یکی از کثیف ترین و رذیلانه ترین خصوصیات این فرقۀ منحوس می باشد.

البته در فرقه ای که همواره بزرگترین متجاوز به حقوق و هویت زنان بوده و همیشه برداشتی ابزاری و کالایی اززن داشته وبسیاری اززنان رادرتشکیلات موردسوء استفاده های جنسی و روانی و شستشوهای مغزی قرار داده اینگونه نگرش و دیدگاه قرون وسطایی و تهمت زدنها بسیار طبیعی و جزئی از ماهیت پلیدشان می باشد.

در فرقه ای که افرادش را به موجوداتی بی اراده، بی اندیشه و بی هویت مستقل انسانی تبدیل کرده و عواطف انسانی را از آنان گرفته است و آنان را تنها و تنها در قالب هویتهای تشکیلاتی به رسمیت می شناسد، بسیار روشن است که زنان به صورت مضاعف قربانی نگاه قرون وسطایی سران فرقه می شوند و حتی بر اثر القاءات و سرکوب های هویتی و شخصیتی و فشارهای روانی حاکم بر تشکیلات فرقه به موجوداتی بر ضد خود تبدیل می گردند که برای وارد شدن به رده های بالای تشکیلاتی مانند کنیزکان دربار خلفا تن به عریان شدن و انجام به اصطلاح رقص رهایی و به اصطلاح «ذوب» شدن در مسعود رجوی (با پااندازی مریم رجوی!) می دهند و در نهایت، آرمانها و آزادیخواهی شان به همبستری با رجوی دیکتاتور ختم می شود.

در زمانی دیگر، هرگاه که فرقه نیاز داشته باشد زنان فرقه برای خودسوزی در مکانهایی از پیش تعیین شده نه برای مبارزه با دیکتاتوری حاکم بر میهنشان و نه برای اعتراض به ستمهایی که بر مردم ایران می رود بلکه برای حفظ دلارهای نفتی که رهبریشان در ازای خیانت به میهن و آرمانهای مردمش از صدام دریافت کرده و برای اینکه خانم رجوی در پاریس با لباسهای ابریشمی رنگارنگ به خودنمایی در شوهایش بپردازد به رقابت با همدیگر برخیزند.

اوج ذلت و خواری و زبونی و روشهای زن ستیزانۀ فرقۀ رجوی و تحقیر زنان آن روزهایی بارز شد که به خاطر منافع تشکیلاتی و مصالح سازمانی و پیشبرد اهداف فرقه زنانی مانند فهیمه اروانی و زهره اخیانی بزک کرده به نزد افسران آمریکایی مستقر در اشرف «فرستاده» می شدند. به راستی که چنین فرقه و تشکیلات کثیف و شیطانی هرگز قادر به تصور حضور زنان در کنار مردان بدون آلودگی و سرسپردگی نیست و به همین دلیل زمانیکه خانمی ایرانی که بیست سال از من کوچکتر است و فردی روشنفکر و آزادیخواه و پناهندۀ سیاسی و بسیار مقید به اخلاقیات می باشد را در همسایگی من می بینند شروع به سناریوسازی می کنند و او را «فرستاده شده از طرف اطلاعات آخوندی»!! «برای زندگی» با اینجانب معرفی می کنند.

عالیجنابان غارنشین!

از خوابهای کثیفتان بیدار شوید. اینجا فرانسه است. در این دیار غربت که مهاجران و پناهجویان سیاسی با هزار مشکل روبرو هستند مشکلات اقامتی گاه می تواند موجب گردد خانم یا آقایی با فردی که دارای کارت اقامت می باشد مسکنی را اجاره کنند ولی هر کدام دارای زندگی کاملا مستقل و بدون ارتباطی با یکدیگر بوده و هیچکدام هم فرستاده شده از طرف «اطلاعات آخوندی»!! نباشند. مگر در خانه های تشکیلاتی و پایگاههای مجاهدین در داخل و خارج (قبل و بعد از انقلاب ایران) زنان و مردان در یک خانه بدون ارتباط با همدیگر زندگی نمی کردند؟.

در پایان برای همه شما سران فرقه سلامت عقل و روان آرزومندم.

*** 

نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد

مترجم ارشد سابق بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6503

نوشته های مشابه

19مارس
خیز و غنیمت شمار، جنبش باد ربیع
سالی پر از سلامتی و تندرستی برای همه شما عزیزان و همراهان « فراق» آرزومندیم

خیز و غنیمت شمار، جنبش باد ربیع