• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024

مکه رفتن مریم قجر بهانه ای برای ازدواج و انقلاب جدید راه انداختن است !

  • کد خبر : 6485
  • 24 آگوست 2016 - 8:04

مکه رفتن مریم قجر بهانه ای برای ازدواج

و انقلاب جدید راه انداختن است !

امحمد رزاقیز دیشب در سایتهای خبری به نقل از یک شبکه تلویزیونی گویا مریم قجر برای مناسک حج از طرف ارباب جدیدش که از خاندان سلطنتی عربستان می باشدو خیلی هم عاشقانه درموردمریم قجرسخنرانی می کندوحتی روی سن چشم درچشم به مریم قجرمی گوید(مرحوم زوجک) یعنی به طرف می رساند که شوهر سابقت ریق رحمت سر کشیده رفته) و می دانم شوهر مرده هستی دعوت شده است !

 

ازآنجا که تخصص اینجانب مکانیکی واسلاممان هم آنقدرقوی نیست که درمورد مسائل شرعی صحبت کنم اما باز مجبورم همان مثل قبلی دوباره تکرار کنم: (درسته که ما نمردیم .. ولی مرده که دیدیم !

شخصاً فکر می کنم

مکه رفتن مریم قجر بهانه ای برای ازدواج مججد است.

این ازدواج می تواند با شاهزاده سعودی باشد و یا اینکه حالا که رجوی ریق رحمت سر کشیده رفته و موضوع هم علنی شده مریم قجر دوباره برگرده به نزد شوهر سابق خود (مهدی ابریشمچی بی غیرت) .

رفتن به حج واجب یک سری پایه و اساس دارد بطور خاص اگر زن بیوه بخواهد به مکه برود باید ازدواج کند وباید به صیغه یکی درآید و یک مرد محرم باید وی را همراهی کند تا زیارت و حجش قبول شود .

این ازدواج می تواند یکی از گزینه های مریم قجر با شیخی باشد که به عنوان ارباب جدید هم نقش بازی می کند .

untitledالبته به اسم دعوت از مریم قجر برای مناسک حج که شرعا و عرفآ شامل حال مریم قجر داعشی نمی شود و حتما مسئله عقد وعروسی مریم قجر نه چیز دیگر .

دلیل دیگری که مریم قجر بخواهد به مناسک حج برود !

از آنجا که مریم قجردر سال ۶۴ با مهدی ابریشمچی سه طلاقه کرده و نمی توانند دوباره با هم ازدواج کنند مگر اینکه مریم قجر با یک مرد دیگر ازدواج کرده و دوباره طلاق بگیرد تا بتواند با مهدی ابریشمچی ازدواج کند.

در اینصورت بهترین گزینه برای عقد با یکی از سران فرقه می باشد مثل محدثین و یا حاج آقای فرقه و یا یکی از منگولان مخ پوسیده که تا رفت و بر گشت به مکه مریم قجر به عقد آن درآید؛ وقتی هم از مکه بر گشتند مریم قجر طلاق گرفته و به عقد مجدد مهدی ابریشمچی در بیاد که در این مرحله این نفر وسط را محلل می نامند که بین زنان و مردانی که سه طلاقه کرده اند نقش دارد .

این پیوند نا مبارک با هرکدام از این ۲ یار مریم قجر باشد حتماً راه به سرنگونی رژیم خواهد برد همانطور که ۳۰ سال پیش ازدواج مریم قجر با رجوی داعشی هر۶ ماه و حتی در نشستهای اردوگاه بد نام اشرف هر هفته رژیم سرنگون می کردند این بار هم با این ازدواج و پیوند کهکشانی تا ۳۰ سال بهانه ای برای شعارهای جدید سرنگونی مثل شهاب وار در آسمان اور سواواز اردوگاه مریم قجر خواهد درخشید .

شعار های اولیه این ازدواج دومیمون ؛ به این شرح می باشد …

اگر ازدواج با شیخ فیصل باشد .

ــ مریم ؛ فیصل مبارک ؛ مبارک

اگر با مهدی ابریشمچی باشد

ــ مریم ؛ مهدی مبارک ؛ مبارک

پس دوباره …آقایان دست … خانمها رقص .. ها بیا

( لطفا از فردا برای سوالات شرعی به اینجانب مراجعه نکیند ما سواد اسلامیمان همین قدر بود که دیدید … )

*** محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و سوم اوت ۲۰۱۶

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6485

نوشته های مشابه

12فوریه
ذهنت را گل بگیر
فرقه رجوی با این روش‌ها، نیرو کنترل می‌کرد

ذهنت را گل بگیر

07فوریه
مریم قجر عضدانلو در جایگاه یک «قوادِ» کثیف
بلایی که همسر غیرشرعی مسعود رجوی سر زنان اشرف آورد

مریم قجر عضدانلو در جایگاه یک «قوادِ» کثیف