• امروز : چهارشنبه - ۱۲ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 4 October - 2023

حرکات تروریستی ۳۰ خرداد ۶۰، ارتباطی به زندانی سیاسی ندارد!

  • کد خبر : 5754
  • 16 ژوئن 2016 - 16:47

حرکات تروریستی ۳۰ خرداد ۶۰،

ارتباطی به زندانی سیاسی ندارد!

30 khordad 60

 

برای اثبات اینکه حرکت ضدانقلابی وضدملی خرداد ۱۳۶۰ یک عمل خشونت بار و مبدا بزرگترین عملیات تروریستی در تاریخ ایران نبوده وتنها یک جنبش اعتراضی آزادی خواهانه؟! بود، درآستانه ی سالروز این روز شوم تاریخی ، باند رجوی به هردری میزند تا ارائه ی سند نماید!
درهمین راستا، ” نامه جمعی از زندانیان سیاسی زندان گوهردشت در حمایت از سی خرداد ” ، دررسانه های رجوی منتشر شده که قسمت هایی ازآنرا نقل نموده و به بیان نظر اجمالی خود میپردازیم:
” جمعی از زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج با نوشتن نامه‌ای حمایت خود را از اعلام روز سی خرداد به‌عنوان روز جهانی دفاع از زندانیان سیاسی بیان کردند. در بخشی از نامه آمده است: ”واقعیت این است که جرم ما زندانیان سیاسی، دفاع از آزادی و حقوق انسانیمان است. زندگی زیر خط فقر و محرومیت از اولیه‌ترین امکانات زندگی را به بخش عظیم ما مردم تحمیل کرده‌اند و وقتی اعتراض می‌کنیم، به جرم اخلا ل در نظم امنیت کشور، تحت پیگرد قرارمان می‌دهند. ما را دستگیر و زندانی و به احکام سنگین زندان محکوم می‌کنند. چرا “؟
یعنی میخواهید بفرمایید که جمیع زندانیان سیاسی ایران وجهان طرفدار ترور و خشونت بودند تا روز ۳۰ خرداد بعنوان مظهر بارز این اعمال سفیهانه وضد بشری رجوی بنام آنها به ثبت برسد؟!
یعنی ازنظر شما بابی ساندز ایرلندی بعنوان یک چهره ی درخشان درحیطه ی جنبش های رهائی بخش جهان – که میخواست حکومت نئولیبرالی خانم تاچر انگلیسی اورا بعنوان یک زندانی سیاسی به رسمیت بشناسد که نشناخت واین رزمنده ی ایرلندی با ادامه ی نزدیک به سه ماه اعتصاب غذا ، جان خود را ازدست داد و خانم تاچر را ککی هم نگزید- شبیه وهمفکر رجوی ها بود که فاجعه ی ۳۰ خرداد را بوجود آوردند؟!
این چه انصاف وعدالتی است که می خواهید روز ۳۰ خرداد بعنوان روز مثلا نلسن ماندلای صلح جو و ازمعدود رکورد داران ازنقطه نظر زندانی سیاسی بودن جهان ، شناخته شود؟!
آیا درحق این بزرگان ظلم نمیکنید که میخواهید نام آنها ازاین پس با تروریزم محشور گردد؟!
یا میخواهید این لکه ی ننگ تاریخی را که در۳۰خرداد بر جای گذاشتید ، بادیگران تقسیم کنید ویا مثلا بگویید که آنها نیز هم ارز شما بوده وتروریست اند وبنابراین تروریزم چیز خوب وبلکه مقدسی است؟؟!!

درادامه ی بیانیه، که طی آن خاصه خرجی زیادی ازکیسه ی زحمتکشان شده ، آمده است:
” … ٢٠ ژوئن امسال روز مهمی برای دفاع از حق تشکل، حق اعتصاب و آزادیهای اجتماعی است. ٢٠ ژوئن امسال روز مهمی برای دفاع از جعفر عظیم‌زاده و بیانیه مشترک او با اسماعیل عبدی است که اعلام کردند کلیه احکامی که برای فعالان کارگری و معلمین معترض با انگ امنیتی داده شده است، باید لغو شود. ٢٠ ژوئن روز مهمی برای خواست آزادی فوری همه کارگران زندانی، معلمان زندانی و زندانیان سیاسی است “.
شما که رهبرتان حق تشکیل یک محفل دوستانه درداخل مناسبات مستبدانه ی رجوی را تحمل نمیکنید ، چگونه میتوانید از حق تشکل دیگران وآزادی آنها دفاع کنید؟!
آیا نویسنده یا نویسندگان این بیانیه، هرگز به نقض ابتدائی ترین حقوق اعضای سازمان ازطرف رجوی، کوچکترین اعتراضی کرده و گفته اند که رجوی حق برپایی مناسبات برده داری در تشکیلات را ندارد؟!

ما شاهد چنین اعتراضاتی ازطرف ذوب شدگان در رجوی و مریم نبوده وبنابراین بطور منطقی میتوانیم بگوییم که اینان طرفدار سیستم برده داری بوده و دارندگان چنین عقایدی ، ابدا نمیتوانند با آزادی وحق تشکل مردم موافق باشند واگر چنین ادعایی را مطرح کنند، دروغ میگویند ودست به مردم فریبی میزنند !! چرا که یک انسان مختصر آشنا به تطورات تاریخی، نیک میداند که آزادی های صوری ( با وجود صوری بودنش با ارزش هم هست!) ، حاصل مبارزات زحمتکشان و همسال سرمایه داری رقابتی درقرون ۱۸و۱۹ بود که با انحصاری شدنش در طی قرن ۲۰و۲۱ ( ورود به فاز امپریالیستی ) این آزادی صوری، هرروزی که میگذرد، بیشتر رنگ میبازد!
زندانیان مخاطب، هموطنان عزیز!
اگر متن نامه واقعا هم مال شما وحاصل تراوشات فکری خودتان میباشد ورجوی خودسرانه این قبیل نامه ها را تهیه و بنام شما منتشر نمیکند ، جواب دهید:
ما از شما نمیخواهیم که انتقاداتی از جمهوری اسلامی نداشته باشید ، بلکه معتقدیم که برای اطلاق نام ” زندانی سیاسی ” بر روی خود، باهمه ی مظاهر ظلم وضد آزادی ، برخورد کنید و دراین مورد، به نقد مناسبات باند رجوی هم بپردازید تا میزان صداقت خود را به ثبوت رسانده باشید.
وگرنه بعنوان یک زندانی سیاسی وابسته به گروه صدها سال عقب مانده تر از رژیم ایران، کسی شما را بعنوان زندانی سیاسی برسمیت نخواهد شناخت!!

گروهی از رها شدگان از مناسبات برده دارانه ی فرقه ی رجوی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5754