تاریخ : دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ Monday, 18 October , 2021

دیدار مریم رجوی با رئیس گروه موسوم به شورای ملی سوریه

  • کد خبر : 5567
  • 17 می 2016 - 18:21

دیدار مریم رجوی با رئیس گروه موسوم به شورای ملی سوریه

maryam

سرکرده منافقین با رئیس گروه موسوم به شورای ملی سوریه در خصوص سوریه در حومه پاریس دیدار و گفت‌وگو کردند.
به گزارش فراق پایگاه اطلاع‌‌رسانی منافقین از دیدار «مریم رجوی» سرکرده این گروهک تروریستی با «جرج صبرا» رئیس گروه موسوم به «شورای ملی سوریه» در خصوص اوضاع سوریه دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این گزارش آمده است که جرج صبرا و مریم رجوی روز ۱۲ ماه مه ۲۰۱۶ در دفتر شورای ملی مقاومت ایران (NCRI) در «اورسورواز» حومه پاریس دیدار کردند.

طبق این گزارش، صبرا در این دیدار معارضان مسلح سوریه را با مردم ایران یکی دانست و مدعی شد که «مردم سوریه و ایران یک نبرد مشترک برای سرنگونی دو رژیم تروریست و قاتل دمشق و تهران را دارند».

وی اینگونه ادامه داد: «اهداف مقاومت ایران و انقلاب سوریه مشترک است. دشمن، مشترک است و نبرد برای آزادی و کرامت نیز یک نبرد مشترک است».

صبرا از اقدامات تروریستی گروهک منافقین تقدیر کرد و گفت که مبارزه این گروهک درس‌های زیاد و تجارب مهمی را در مبارزه با دولت سوریه داده است.

رجوی نیز ضمن حمایت از مواضع صبرا علیه دولت بشار اسد، تلاش کرد که خود را با مردم سوریه همدرد نشان دهد و گفت: «مقاومت ایران درد و رنج مردم سوریه را درک می‌کند و همیشه در کنار شما است. پیروزی شما، پیروزی مردم ما و مقاومت است. ما عمیقاً معنای پایداری، سرسختی و مقاومت مردم و انقلاب سوریه را درک می‌کنیم. پایداری حلب قهرمانانه بوده است و دلیل غرور و افتخار بشریت است».

بنا بر نوشته های خبرگزاری فارس ،سرکرده منافقین تأکید کرد: اتحاد میان مردم و انقلاب سوریه و مردم و مقاومت ایران، سرنگونی دو دیکتاتوری دمشق و تهران را تسریع می‌بخشد و زندگی بسیاری را نجات می‌دهد».

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5567

نوشته های مشابه

17اکتبر
اعضای گرفتار در فرقه رجوی به پایان اسارت نزدیک‌تر‌ شدند
پیام مدیر عامل انجمن نجات کشور درباره صدور کارت شهروندی به اعضای فرقه رجوی

اعضای گرفتار در فرقه رجوی به پایان اسارت نزدیک‌تر‌ شدند

17اکتبر
اعضای خواهان نجات از فرقه رجوی برای گرفتن کارت شهروندی به این فرقه فشار آورند
کارت شهروندی آلبانیایی، مسیری جدید برای نجات اعضا از فرقه رجوی

اعضای خواهان نجات از فرقه رجوی برای گرفتن کارت شهروندی به این فرقه فشار آورند