تاریخ : پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022

معرفی کتاب سراب آزادی در تالار یاس نمایشگاه کتاب

  • کد خبر : 5529
  • 09 می 2016 - 6:32

معرفی کتاب سراب آزادی در تالار یاس نمایشگاه کتاب

به گزارش خبرنگار سایت ندای حقیقت : امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ در یک مراسم اولیه کتاب سراب آزادی با حضور نویسنده ، خانم سنجابی معرفی شد.

ایشان به مدت یک ساعت در یک جلسه پرسش وپاسخ ومعرفی کتاب سراب آزادی شرکت کردند. که با استقبال تعداد زیادی از هموطنان مواجه شد.

خانم سنجابی درابتدا چند دقیقه ای به شرح خلاصه ای ازکتاب پرداختندو پس از آن به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

دراین مراسم که با شرکت جمعی از اسا تید و دانشجویان و شرکت کنندگان درنمایشگاه کتاب برگزار شد. خانم سنجابی ضمن معرفی کتاب یادآو ر شدند.

برخی نام های تروریستی،جنایتکارو خیانتکار بر سازمان مجاهدین گذاشته اند ولی من فاجعه بار تر از این کلمات نام فرقه را برای آنان می پسندم.

سازمانی که روزی با علاقه و انتخاب خودم در اوایل انقلاب به آن پیوستم ولی به درک حقایقی رسیدم که برای رهایی و فراری موفق از آن به مدت دهسال انتظار کشیدم .

دههانفر از اعضای فرقه مخوف رجوی بخاطر اینکه نمی توانستند از آن جدا شوند خودکشی نموده و یا توسط سران سازمان به قتل رسیدند.

سازمانی که مرام آن بنا بر روش های فرقه ای مخوف بود که حتی اجازه لبخند و اشک و دقایقی زندگی معمولی در آن متصور نبود

زنان و مردان به مانند ربات هایی در دستان سران تشکیلات اسیر بودند. تشکیلاتی که در آن حق زندگی ، داشتن زن و همسر و فرزند و ملاقات و تماس با خانواده و حتی بستگان درجه یک ممنوع بود و روزانه با کنترل افکار و تنبیهات روانی و سرزنش و بی احترامی مواجه بودیم. و به مدت سی سال اعضای آن از تماس و درک دنیای بیرون محروم بودند.

هم چنین در پایان جلسه برای اولین بار چندین نسخه از کتاب به نفراتی که خواستار کتاب بودند با امضای نویسنده تحویل شد.

توضیح: هموطنانی که خواستار خریداری کتاب سراب آزادی هستند در طول برگزاری نمایشگاه می توانند به تالار یاس مراجعه کنند

مریم سنجابی معرفی کتاب سراب آزادیمریم سنجابی معرفی کتاب سراب آزادیمریم سنجابی معرفی کتاب سراب آزادیمریم سنجابی معرفی کتاب سراب آزادی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5529