• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024

نامۀ حسین نژاد به شهردار شهر پوتو در منطقۀ لدوفانس از استان پاریس

  • کد خبر : 5198
  • 28 فوریه 2016 - 8:47

نامۀ حسین نژاد

به شهردار شهر پوتو در منطقۀ لدوفانس از استان پاریس

محل برگزاری شوی مریم رجوی به مناسبت روز جهانی زن

خانم ژوئیل سکالدی رایانو شهردار محترم شهر پوتو از استان پاریس؛

اینجانب علی حسین نژاد که سی سال در تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) با پیوستن به آن به امید آزادی و دموکراسی برای میهنم ایران حضور داشتم و سه سال پیش از آن جدا شدم و اکنون در ۶۵ سالگی یک پناهندۀ بازنشسته در فرانسه هستم اطلاع یافتم که این سازمان فردا شنبه ۲۷ فوریه ۲۰۱۶ مراسمی را در سالن گراند آرش شهر شما به مناسبت روز ۸ مارس! (روز جهانی زن) برگزار می کند.

به اطلاعتان می رسانم که این سازمان یا ویترین سیاسی و بیرونی اش به نام «شورای ملی مقاومت ایران» ( (CNRI دیگر سالیان متمادی است که برخلاف شعارها و ادعاهای فریبکارانه اش یک سازمان مبارز برای تحقق آزادی و دموکراسی در ایران نیست بلکه رهبری ثابت و لا یتغیر آن یعنی مسعود و مریم رجوی از سی سال پیش تا کنون این سازمان را به یک فرقه با اعتقادات و اجبارات و تابوهای فکری و ذهنی مغایر با اصول و عرفها و نورمهای انسانی و جهانی تبدیل کرده اند.

خانم شهردار؛

من در این سه دهه حضورم در تشکیلات این سازمان به عنوان مترجم ارشد عربی رهبری آن در فرانسه و در عراق به دروغ بودن شعارها و ادعاهای مسئولان سازمان پی بردم و مثل بیش از هزار دوست و هموطن دیگرم از آن جدا شدم چرا که این سازمان دو شخصیت مختلف دارد یعنی داخل سازمان غیر از بیرون آن است. تبلیغاتی که این سازمان در بیرون خود و مشخصا اروپا و بویژه در کشور محل اقامت رهبری خارجی آن یعنی فرانسه می کند با شعار آزادی و برابری و عدالت و حقوق بشر ظاهر زیبای این سازمان را تشکیل می دهد ولی ذات و ماهیت واقعی سازمان کاملا متفاوت است. عضو در داخل این سازمان از هیچگونه آزادی برخوردار نیست و حرفش و نظرش شنیده نمی شود. در این سازمان به افراد اجازه نمی دهند که با خانواده هایشان تماس بگیرند یا دیدار داشته باشند. هم اکنون که خانم مریم رجوی می خواهد در سالن شهر شما به سخنرانی در ادعای دروغین طرفداری از حقوق زنان بپردازد بیش از صد نفر از مادران سالخورده وخواهران اعضای این فرقه و پدران و برادرانشان یا همسرانشان در جلوی درب کمپ لیبرتی در بغداد مقر سازمان مجاهدین خلق (PMOI) تحصن کرده اند و فرزندان و عزیزانشان را صدا می کنند ولی رهبری این فرقه به آنها اجازه نمی دهد به دیدار خانواده هایشان که ایران آمده اند بروند. این خانواده ها سالها است که مرتبا به در مقر این سازمان می روند ولی رهبران این فرقه به آنان که بسیاری بیست یا سال است عزیزشان را ندیده اند اجازۀ دیدار نمی دهند زیرا بیم آن را دارند که افراد با دیدن خانواده هایشان از این سازمان جدا بشوند و به زندگی خود بازگردند.

عجیب تر اینکه ما در داخل تشکیلات این سازمان از دسترسی به هیچیک از وسایل تماس و ارتباط و رسانه ها محروم بودیم و حق نداشتیم با کسی تماس بگیریم و همۀ افراد این سازمان نیز هم اکنون اینگونه هستند. من حتی با دخترم که با هم در یک قرارگاه سازمان در عراق بودیم حق دیدار آزادانه نداشتیم و اکنون نیز مطلقا از وضعیت دخترم بی اطلاع هستم زیرا رهبران این فرقه به او اجازۀ تماس و دیدار با من و خواهرش که هرگز در عمرشان همدیگر را ندیده اند نمی دهند. ما رادیو و تلویزیون یا انترنت و حتی روزنامه چه ایرانی چه عراقی نداشتیم. وقتی از کمپ این سازمان در بغداد بیرون آمدم نمی دانستم موبایل چیست زیرا در داخل تشکیلات این سازمان موبایل ندیده بودم و همۀ این امکانات مخصوص رهبران و مسئولان بالای سازمان می باشد.

تمام امکانات مالی این سازمان از محل سرمایه گذاریها کلانی که از کوپنهای نفت اهدایی دیکتاتور سابق عراق تأمین شده به حساب این سازمان سرازیر می شود فراهم آمده است و من خودم به عنوان مترجم عربی رهبری سازمان مستقیما در جریان گرفتن این پولهای هنگفت مبنی بر ماهانه ۳ میلیون بشکه نفت از صدام حسین جهت فروش کوپنهای آن در خارجه بودم.

در این سازمان هیچ صدایی بالاتر از صدای مسعود و مریم رجوی نیست زیرا حرف آنها مقدس است و حرف آنها به منزلۀ قانون اساسی است که افراد باید بی چون وچرا اجرا کنند. ازدواج و داشتن فرزند تماما ممنوع است و حتی افراد متأهل در داخل قرارگاه مجبور به طلاق شده اند و زنان حق فرزند داشتن ندارند و تمامی این حقوق مخصوص رهبری خانوادگی مادام العمر یعنی آقا و خانم رجوی است و تمام زنان سازمان هم زنان رهبر عالی آن یعنی مسعود رجوی به شمار می روند. افراد حتی حق انتخاب دوست برای خودشان را ندارند. در تشکیلات این سازمان محل کار زن و مرد کاملا از هم جدا می باشد و مردان و زنان حق صحبت و تماس با یکدیگر را ندارند.

خانم ژوئیل سکالدی؛

مریم رجوی همسر مسعود رجوی با آنکه در اروپا و فرانسه یعنی دنیای آزاد به هدف جذب حمایت در این کشورها دم از آزادی زنان و احترام به حقوق زن می زند بنا به گفتۀ برخی زنان عضو شورای رهبری این فرقه که از آن جدا شده اند زنان عضو این شورا را مجبور به همبستری با همسرش مسعود رجوی می کرده و چند زن عضو این شورا را به علت اینکه تن به این فرمان ندادند و می خواستند از این فرقه جدا بشوند به قتل رسانده است.

مریم رجوی که دم از آزادی پوشش برای زنان می زند در داخل سازمان و فرقۀ خودش حجاب را برای زنان اجباری کرده و هیچ زنی در داخل این سازمان حق ندارد حجابش را بردارد و چنانکه می بینید مریم رجوی و همۀ زنان عضو این سازمان حتی در فرانسه و اروپا نیز حجاب دارند.

فرقۀ رجوی می داند که ایرانیان پناهنده و اپوزیسیون که خودشان به مناسب روز زن تجمعها و جشنهای متعددی در پاریس خواهند داشت در برنامۀ آن شرکت نمی کنند چرا که ایرانیان خارج و داخل از این فرقه متنفرند، از این رو قصد دارد این کمبود را برای عکسبرداری و فیلمبرداری و تبلیغ با جمع کردن برخی پناهندگان سوریه و عراق و افغانی که بسیاری به تازگی وارد فرانسه شده اند از این کشور و آوردن آنان و برخی افراد دیگر از کشورهای خاورمیانه و اروپا و آمریکا با پرداختن مبالغی به هر یک از آنان و صرف هزینه های کلان جبران کند و از آنجا که سازمان مجاهدین خلق (PMOI)  همیشه از گروه تروریستی و جنایتکار داعش به علت جهادیست بودن هر دو سازمان و اشتراک ایدئولوژیکی آندو با اعتقاد و برداشتهای تروریستی و افراطی از اسلام حمایت کرده و می کند و این سازمان در سایتهایش گروه داعش را «انقلابیون» و «مردم و عشایر انقلابی» توصیف می کند امکان وجود افراد داعش در میان شرکت کنندگان در مراسم فردای این فرقه در سالن گراند آرش شهر شما بسیار است.

لازم به یادآوری است که PMOI تا کنون عملیات تروریستی و سرکوبگرانۀ فراوانی را در ایران و عراق (با همکاری با ارتش صدام حسین)  مرتکب شده و سران آن از جمله مریم رجوی و همسر سابقش مهدی ابریشمچی مقیم فرانسه در هر دو کشور تحت تعقیب قانونی قرار دارند.

رهبر این فرقه مسعود رجوی سال گذشته همۀ ما جدا شدگان و ایرانیان دیگر مخالف خودش که مقیم فرانسه و یا دیگر کشورهای اروپایی هستیم از جمله آقای ابو الحسن بنی صدر اولین رئیس جمهور منتخب مردم ایران را که مقیم فرانسه می باشد به قتل تهدید کرده و علنا و با پخش این تهدیدات با صدای خودش از رسانه های این فرقه دستور اجرای این قلتها را به همسرش مریم رجوی مقیم فرانسه داده است. ترجمۀ فرانسۀ قسمتی از این پیام را به ضمیمه برایتان ارسال می کنم.

خانم شهردار شهر پوتو؛

از این رو نگذارید داعش دیگری با نام مستعار سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) و یا ویترین سیاسی و بیرونی اش به نام «شورای ملی مقاومت ایران» ( (CNRIبا برگزاری اینگونه تجمع ها با صرف پولهای هنگفت تهدیدی برای جامعۀ  شما و اروپا باشد.

علی حسین نژاد عضو قدیمی جدا شده OMPI

پاریس – ۲۶ فوریۀ ۲۰۱۶ منبع: پیوند رهائی

رونوشت به:

 شهردار پاریس

 وزیر کشور فرانسه

مطبوعات فرانسه

افراد اروپایی و آمریکایی و عرب دعوت شده به این تجمع

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5198