• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024
مصاحبه ای کنترل شده در مقابل اشرف3

«اوشتروها، هیزن گاز» / چرا خبرنگار آلبانیایی اجازه پرسش از زندگی زنان مفلوک مجاهدین را نیافت؟ + فیلم

  • کد خبر : 46773
  • 13 ژوئن 2024 - 12:58

در آستانه سالروز ورود پلیس آلبانی به «اشرف ۳» ویدئویی دیده نشده از پشت صحنه این رویداد را بازبینی می‌کنیم تا حماقت انسان‌هایی مغزشویی شده را ببینیم که به دست خود، حلقه اسارت بر گردن آویختند.

به گزارش فراق، در این ویدئو چند زن مفلوک را می‌بینید که با اجبار فرقه، زبان سخت آلبانیایی را یاد گرفتند تا در چنین مواقعی بتوانند سخنان دیکته شده سران فرقه را به خبرنگاران آلبانیایی بازپخش کنند.

در این ویدئو پیش از مصاحبه به خبرنگار آلبانیایی گفته شده بود که هیچ اجازه ای درباره پرسیدن سئوال از شرایط و زندگی اعضا درون اشرف را ندارد.

باید از مریم قجرعضدانلو سرکرده فعلی این فرقه که هم اکنون خبر مرگش هم منتشر شده پرسید پس چرا همین فرمان ۱۰ ماده ای کذایی آزادی و برابری  را که مدام در بوق و کرنا می کنی برای زنان تحت اختیار خویش اجرا نمی کنی؟ چرا حجاب درون تشکیلات شما اجباری است؟ با چه حکمی زنان را به ازدواج و طلاق های اجباری واداشتی؟ با کدام شریعت زنان را به ملکیت رجوی درآوردی و بسیاری را عقیم کردی؟ چرا هیچ زنی از سیاه چال های رجوی اجازه خروج ندارد و درخواست جدایی و فرار مساوی با  حکم مرگ است؟ سوال هایی که هیچ گاه وطن فروشان تاریخ پاسخی برای آن نخواهند داشت.

پلیس آلبانی روز یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ با مجوز رسمی برای بازرسی وارد اشرف ۳ شد که با مقاومت اعضای مجاهدین خلق مواجه شد و این موضوع به درگیری کشید. پلیس ضد تروریسم آلبانی هفتاد نفر از اعضای این فرقه تروریستی را بازداشت کرد. از آن روز هم مریم رجوی از آلبانی به فرانسه فرار کرده و اجازه ورود به وی داده نمی‌شود.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=46773