• امروز : دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 17 June - 2024

اردوی آخرسال زنان مقاوم در فرقه رجوی با سهمیه یک چیپس و تخم‌مرغ!

  • کد خبر : 46707
  • 11 ژوئن 2024 - 7:24

اردوی زنان اسیر در سازمان تروریستی رجوی که اکنون باید در کنار همسر، فرزند و نوه‌های خود به تفریح می‌رفتند با سهمیه یک چیپس و تخم مرغ در جنگلی متروکه در اطراف تیرانا برگزار شد.

به گزارش فراق، بیش از چهار دهه هست که مریم قجرعضدانلو با عوامفریبی بی مانند و با سوء استفاده از نام زنان، به استثمار عده ای از زنان مفلوک درون فرقه رجوی مشغول است. شاید کمتر موردی باشد که وی در سخنرانی ها از حقوق برباد رفته زنان ایرانی و نوحه سرایی برای سختی هایی که زنان در ایران متحمل می شوند دم نزده باشد. ریاکاری وی به حدی است که اکثر لابی ها و شخصیت های اروپایی باورشان شده که این زن ناجی آینده برای جنس مونث در جهان و بویژه در ایران است. با اینکه طی دو دهه گذشته زنان زیادی پیرامون جنایت های رجوی در قرارگاههای مجاهدین واقع در عراق سخن گفته و نوشته اند، باز هم شاهد شعارهای چندش آور فرقه تروریستی رجوی در خصوص آزادی زنان هستیم.

مطالعه‌ مصاحبه و خاطرات زنان جدا شده از این فرقه، گواه ظلمی است که نه تنها شامل حجاب و حتی پوشش اجباری یعنی یونیفرم‌ها و روسری‌های یک شکل و یک رنگ می‌شود؛ بلکه ازدواج و طلاق اجباری، کار اجباری، گزارش روزانه‌ افکار و رؤیاها به صورت اجباری، شرکت اجباری در نشست‌های شستشوی مغزی، بیرون آوردن رحم و نهایتاً رابطه‌ جنسی اجباری با شخص مسعود رجوی را نیز در بر می‌گیرد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=46707