• امروز : دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 17 June - 2024
افشاگری برای اولین بار

معرفی عوامل بخش موسوم به جنگ سیاسی در فرقه رجوی

  • کد خبر : 46486
  • 28 می 2024 - 11:02

بخش موسوم به جنگ سیاسی فرقه تروریستی رجوی که به اختصار جی.اس خوانده می‌شود، بیشترین فحاشی علیه جداشدگان، خانواده‌ها و تمام شانتاژ و دروغگویی‌ها را برعهده دارد.

به گزارش فراق، تهیه مقاله‌ها و موضعگیری علیه مخالفین سازمان و جداشده‌ها، همه مربوط به امور این بخش بوده و ماموریت اصلی آن‌ها مقابله و پیشبرد خط تهدید و مغزشویی فرقه است.

اعضا ستاد جی.اس عبارتند از:

فرشته یگانه با نام مستعارنسرین صداقت، سمت دبیری شورای ملی مقاومت فرقه را هم یدک می‌کشد. او با همسر علیرضا پناهی و دخترش گوهر از افراد قدیمی فرقه هستند که سال ۶۰ از طریق کردستان ایران به عراق و سپس به کمپ اشرف آمدند.

بخش جنگ سیاسی یعنی بخش مقابله با جداشدگان و فعالیت‌های خانواده‌ها که مسئولیت شماره یک فرشته یگانه پاسخگویی به گزارشات و افشاگری‌های انجمن نجات در رابطه با جداشدگان است. در پروسه ای که خانواده ها به عراق و کمپ اشرف رفته بودند آنها افرادی که خانواده هایشان به دیدار آمده بود را توجیه کرده و با آنها صحبت می کردند تا وادارشان نمایند به مصاحبه و نوشتن اطلاعیه علیه خانواده خود بپردازند.

فرشته یگانه مستقیم مسئول سایت ایران افشاگر و فشار بر روی ناراضیان است. او از افراد سرسپرده فرقه رجوی می باشد که سال هاست همراه با اعمال تروریستی به مغزشویی اعضا می پردازد. او دارای امکانات لوکس و زندگی اشرافی می‌باشد و متفاوت با سایر نگون بختان و زنان فرقه زندگی می کند.

نامبرده از زنان قدیمی و با سابقه چهار دهه همراهی با همسر جنایتکار و معدومش حسین ابریشم چی است که دهه ۶۰ به عراق و کمپ اشرف آمدند. او هم اکنون در رده شورای رهبری فرقه است. وی سابق بر این در مراکز نظامی فعالیت داشته و در عملیات های تروریستی فرمانده و معاون بوده است. زهرا گوهریان بیش از دو دهه در بخش جنگ سیاسی کار کرده و معاون این بخش بود. کار معصومه گوهریان تحقیق و مطالعه مطالب مخالفین و تهیه متونی علیه آنهاست. گوهریان همچنین به جای افرادی که خانواده هایشان برای آزادی آن ها تلاش می‌کنند متن و جوابیه تنظیم کرده و فقط اسامی افراد بدون اطلاع آنان در زیر این نوشته ها می آید. یکی دیگر از کارهای او جمع آوری تمامی متون و نوشته‌ها و فعالیت های جداشدگان و به نوعی پرونده سازی برای آنهاست.

 

کاملیا فتاپور یکی دیگر از اعضای بخش جنگ سیاسی است که ن کار آموزش، برنامه نویسی و امور فنی را در راستای اقدامات بخش مربوطه به عهده دارد. وی چون سایر زنان در دهه های گذشته فعالیت های نظامی و تروریستی داشته است.

نامبرده از زنان قدیمی و عضو حرفه ای سازمان است که با سابقه تروریستی بیش از چهار دهه او نیز در سال های گذشته آموزش های نظامی تروریستی را فراگرفته و در رده شورای رهبری فرقه است. روشنایی پس از آنکه چند سالی دراروپا و بخش های مختلف فرقه فعالیت داشت، از دو دهه گذشته در بخش جی اس فعال می‌باشد.

حمید آراسته در گذشته در بخش تبلیغات فعال بود و در دو دهه گذشته در این بخش فعالیت های مذبوحانه داشت. او به علت سرسپردگی و مجیزگویی همیشه جز افراد مورد اعتماد فرقه بوده است. اغلب مقالات و متون سایت ایران افشاگر به وسیله او تهیه می شود و تا کنون بارها در شبکه تلویزیونی فرقه علیه جدا شدگان مصاحبه داشته و چهره منفوری در بین اعضا دارد، چرا که اغلب اعضای ناراضی فرقه می دانند بخش جی. اس کارش تهیه مطلب و تحقیق علیه جدا شدگان و خانواده هاست.

صالحی از اعضای قدیمی فرقه رجوی از دهه ۶۰ است. وی در گذشته در قسمت‌های نظامی و اطلاعات فرقه فعالیت داشت و از دو دهه اخیر در بخش جی.اس(جنگ سیاسی) کار می‌کند. بخشی از کار صالحی مطالعه و نوشتن مقاله علیه جداشدگان و تهدید کردن به وسیله سایت های فرقه است. محمدعلی صالحی به همراه حمید آراسته دو نفر ثابت بودند که اجازه داشتند برخی مقالات جدا شده ها را بخوانند و سپس علیه آنها مقاله تنظیم کرده و همچنین به جای افرادی که خانواده هایشان برای آزادی آنها تلاش می کنند متن و جوابیه بنویسند. این دو اغلب در برنامه‌های تلویزیونی فرقه به نام پرونده حاضر می‌شوند و فحش نامه‌ها و خزعبلات سران سازمان را به عنوان تحلیل بیان می کنند. محمد علی صالحی به لحاظ شخصیتی فردی بسیار عصبی، دگم و سرسپرده است و در بین سایرین دارای شخصیتی دافعه برانگیز است.

روشنک صمدی قبل از انتقال به کمپ اشرف سال ها در خارج کشور و در بخش سیاسی بود. کار تخصصی وی، جعل پاسپورت و مدارک در آن بخش بود که به اصطلاح قسمت حقوقی گفته می‌شد. نامبرده از دهه ۸۰ به بخش جی.اس منتقل شد و شروع به فعالیت علیه جدا شدگان کرد.

یکی دیگر از اعضای این بخش است که با سابقه تروریستی چهار دهه در این قسمت مانند سایر افراد مورد اشاره در راستای مقابله با جدا شدگان و خانواده ها فعالیت مذبوحانه دارد..

سایر اعضای این بخش در گذشته فهیمه نکوگویان، حسن باقرزاده، نفیسه توتونچیان و مهناز صمدی بودند و دو تن دیگر از فعالین این بخش به نام‌های محسن انصاریان و نادر رفیعی‌نژاد به درک واصل شدند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=46486