• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024

درگذشت مادر شکوفه شهبازی رسواگر چهره فریبنده مریم قجر

  • کد خبر : 4631
  • 15 دسامبر 2015 - 10:51

درگذشت مادر شکوفه شهبازی رسواگر چهره فریبنده مریم قجر

بازگشت همه بسوی خداست

ناله را هرقدر میخواهیم که پنهان برکشیم سینه میگوید که من تنگ آمدم فریاد کن

متاسفانه دراین دنیای فانی فریاد رسی نیست . ازصدرتا ذیل خاصه مدعیان حق وحقوق بشر به منشور ملل متحد به آنچه که خود وضع کردند ؛ پایبند نیستند و بدان مطلق التزام ندارند. تاهست اینگونه بوده وگویا اینگونه خواهد بود مگراینکه وعده خدایی وحق وحقیقت به منصه ظهور برسد وعملی شود وحق به حقدار رسیده و دنیا به عدالت وعدالت پروری سوق پیدا کند.

خواستم به مریم قجر اطلاع بدهم که از سرنکبت تو و جریان رسوای مخرب کنترل ذهن تودرتشکیلات مافیایی خاصه درزندان لیبرتی یک مادردردمند وچشم انتظاردیگربنام شکوفه شهبازی مادرعضواسیرلیبرتی ولیرضا اکبری کهنه سری با چشمانی باز و منتظر از برای درآغوش کشیدن فرزند وجگرگوشه اش چشم ازجهان فروبست وبه دیار اعلی پرکشید وآنچه که ازخود بجا گذاشته است لعن ونفرین ابدی برتو و دیگرعوامل سرکوبگر نیروهای درمانده ومستاصل زندان لیبرتی است .

راستی ازبرای دجال گری و پزحمایت خانواده ازخودت نمیخواهی عکس این مادر راهم قاب گرفته ودر اور مراسم شام غریبان ترتیب بدهی !!؟؟ زهی وقاحت وبیشرمی ……..

به توصیه مرحومه زنده یاد شکوفه شهبازی فرزندان این خانواده خاصه جلال و جلیل ومجید وعبدالرضا ازاعضای فعال ومرتبط با انجمن نجات گیلان به دفعات با تحمل بسا رنج ومشقات خود را به عراق ناامن واسارتگاه مضمحل شده اشرف رساندند شاید که بتوانند دردیداری کوتاه با ولیرضای اسیر پیام مادرچشم انتظاررا به وی برسانند وبگویند که برغم سی واندی اسارتت مادرهنوز چشم انتظار توست و بشدت بیتابی میکند. اما دریغ . دریغ ازنامردی امرای سرکوبگر فرقه بدنام رجوی که چنین بستری را نه تنهاهیچوقت میسر وعملی نکردند بل به این خانواده محترم آنچه که شایسته خودشان بود لجام گسیخته فحش وفضیحت بستند!!؟

کاش می شد اشک را تهدید کرد فرصت لبخند را تمدید کرد

کاش می شد درغروب لحظه ها لحظه دیداررا تجدید کرد

صحبت از یک مادر دردمند و چشم انتظار است .

باورکردنش خیلی سخت است بعداز۳۴ سال چشم انتظاری چشم ازجهان فروبست بی آنکه بتواند صدایی ازجگرگوشه اش داشته باشد یا اینکه درلحظات آخرعمرش بتواند درآغوش محبت آمیزمادرانه اش بگیرد.

چآخرین نامه اش خطاب به کمیساریا ونماینده اش درعراق ولیبرتی همین یکماه پیش بود که درسایت نجات هم انتشاریافت. اوآرزوداشت قبل ازترک دنیا ولو یکبارفرزندش را درآغوش بگیرد ولی افسوس ..

درکمال تاسف درگذشت مادر مرحومه شکوفه شهبازی را به تمام اعضای خانواده محترم اکبری کهنه سری و شهبازی و دیگر آشنایان و بستگان ازصمیم قلب تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه مغفوره طلب بخشش و برای بازماندگان طلب صبر و بردباری و شکیبایی دارد و آرزومند است که قبل ازاینکه مادری و یا پدری و یا سایراعضای خانواده ای ازبستگان اعضای گرفتاردر لیبرتی به آنچه که خداوند مقدر کرده ازجمله مرگ تن بدهند بتوانند در واپسین لحظات عمرشان با عزیزانشان ملاقات ودیدارداشته باشند


 نامه خانم شکوفه شهبازی مادری دردمند و چشم انتظار به کمیساریا

کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان

سلام علیکم

من شکوفه شهبازی مادر ولی رضا اکبری  (اسیر جنکی تحمیلی  ایران و عراق  ) که وی در سال ۱۳۶۰ به اسارت رژیم عراق در آمد وپس از  سالها اسارت در سال ۱۳۶۸  با مغز شویی گمارده های رجوی  وبعداز آن فریبکاری سران آن سازمان منحله و با همکاری صدام به دام این فرقه افتاد  و حال قریب ۳۴ سال  است بی خبر و چشم انتظار او هستیم و هر روز آمدنش را لحظه شماری می کنیم  و پیر، درمانده و ناتوان شده ام  و لذا این چندمین نامه ای  است که برای نمایندگان سازمان ملل(آقای کوپلر وخانم پیلای …) نوشته ایم و چندین باربه جهت ملاقات  شب و روز پشت دربهای زندان مخوف رجوی در اشرف آمدیم تا فرزندم را ملاقات کنیم  ولی هیچ مسئولی و یا نماینده ای  نیامد که حتی به سوالات و خواسته های ما پاسخ  دهند تا چه رسد به ملاقات با عزیران ما .حال سوال این است که در کجای دنیا نشان دارید که  فرزند  را  وادار بکنند که به مادر و برادرنشان سنگ بزنند و آنها را از خود دور بکنند.

لذا شما که به عنوان نماینده حقوق بشر ، آیا این حق یک مادر  نیست با گذشت این همه مدت فرزندش را ملاقات کند من بعنوان یک مادری که جگر گوشه ام دربند آن بیخبران از خدا ،  چگونه می توانم  تحمل بکنم که جگر پاره ام در زندان رجوی باشد وهر لحظه ممکن است زندگی آنها  در خطر مرگ باشد  و نتوانم کاری برایش بکنم  و انتظارات چندین ساله ما را  از بین  ببرند .   که نمونه اش حملات موشکی چند روز پیش ، که چه جوری داغ را در دل  خانواده گذاشتند و…حال ما دست نیاز به سوی شما دراز می کنیم و فرزندان خود را از شما می خواهیم انها را نجات بدهید شما که به عنوان نماینده  حقوق بشر سازمان ملل هستید و مدعی برای گرفتن حق بشر به دنیا معرفی شده اید قدمی بردارید مطمئنا” می توانید زمینه ملاقات و یا آزادی  ویا انتقال  از آن کشور ناآمن  را فراهم سازید چرا این کار را نمی کنید تا دل هزاران خانواده دلواپس درد مند را خوشحال نمایید و نام نیکی از خود بجای گزارید برای رضای خدا یک کار خداپسندانه وانساندوستانه برای این افراد دربند رجوی  که فکر می کنند نه راه پس دارند و نه راه پیش، انجام بدهید وآنها را یا به کشورشان بر گردانید و یا به کشور ثالثی  بفرستید آنها  انسانها ی خسته و نای تصمیم گیری وتوان فرار ازآنجا را  به دلایل ترسی که در آنها  بوجود آورده اند ندارند  و کاملا خودشان یک موجودات بی مصرف  که راهی جز ماندن  نابود شدن در آن جا را نمی بینند  آنهارا که از دنیا امروزه بدون حداقل امکانات  تلفن و کامپیوترو.. محروم هستند ودر دوران بربریت نگه داشته اند که فقط به عصر حجر فکرکنند و  بریده از دنیای واقعی و مجازی بسر ببرند من بعنوان یک مادر درد مند وپیر و ناتوان  عاجزانه دوباره از شما تقاضا دارم که رحمی به ما دلسوختگان بکنید و وبچه های  مارا نجات بدهید تا آن باقی  عمر شان را  در کنار خانواده هایشان باشندو این زمانی میسر است که شما بخواهید  به امید روزی که ظلم  و جنایت در دنیا ریشه کن شود و ظالمان  رسوای عالم گردند و به سزای اعمالشان برسند و عدالت در سر تاسر دنیا  بر قرار گردد  و مردم در آرامش در کنار هم بصورت مسالمت آمیز بدون هر گونه دغدغه زندگی نمایند.

با تشکر خانواده و مادر پیر و ناتوان اسیر جنگی و در بند فرقه رجوی و علیرضا اکبری

منبع: انجمن نجات مرکز گیلان


مارا هم در غمتان شریک بدانید …

matn-taslyat-azar-93

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4631