• امروز : جمعه - ۳۱ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 19 April - 2024
سرپل‌های فرقه رجوی به کار افتادند

فرانسه دست رد به سینه رجوی زد / برنامه‌ریزی برای برگزاری سیرک «ویلپنت» در آلمان

  • کد خبر : 44730
  • 27 فوریه 2024 - 10:57

فرقه تروریستی رجوی که هر ساله در فرانسه اصلی‌ترین همایش سالانه خود موسوم به «ویلپنت» را برگزار می‎‌کرد، بنا دارد به دنبال مخالفت پاریس، این نمایش را در آلمان برگزار کند.

به گزارش فراق، این همایش که هر سال با دعوت از شخصیت های سیاسی حامی فرقه و هواداران در فرانسه برگزار می‌شد، این بار نیز به دلیل برگزاری مسابقات المپیک در پاریس با مخالفت فرانسه همراه شده و با برنامه ریزی فرقه این سیرک ۲۹ ژوئن (شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳ ) در شهر برلین کشور آلمان برگزار می‌شود.

از همین رو سرپل‌های فرقه رجوی به اندک هواداران خود در کشورهای اروپایی طی پیامی اعلام کرده اند که، مراسم کهکشان ۲۹ ژوئن در شهر برلین برگزار می شود و همه هواداران از هم اکنون باید برای مرخصی و تهیه بلیط اقدامات لازم را انجام دهند.

این همایش که تنها جنبه تبلیغاتی و تقویت روحیه برای اعضای ناامید و درمانده فرقه رجوی را دارد، در شرایطی برگزار می شود که سال گذشته این فرقه بعد از کش و قوس های فراوان، بالاخره با حکم یک دادگاه محلی فرانسه توانستند با تاخیر چند روزه این مراسم را برگزار کنند، همایشی که البته با عدم همراهی و امتناع بسیاری از هواداران سابق فرقه همراه گردید و آنها در نهایت مجبور شدند با وعده های گوناگون از جمله پرداخت ۱۰۰ یورو به هر فرد، اتباع سرگردان از کشورهایی همچون عراق، سوریه، افغانستان و اوکراین را در مکان این همایش گردهم بیاورند!

نکته قابل تامل در این میان، پذیرش میزبانی از گردهمایی قاتلان هزاران ایرانی بی گناه از سوی آلمان می باشد. کشوری که نه تنها به فرقه رجوی مجوز داده تا به صورت رسمی در آن دفاتری جهت فعالیت های غیرقانونی خود دایر کنند، که حتی با اطلاع دولت آلمان، مرکزیت یکی از بزرگترین شبکه های مافیایی فرقه رجوی، در این کشور قرار دارد.

بیان این نکته لازم است، همانطور که داعش بر اساس مصادیق مختلفی که در معاهدات بین المللی ثبت گردیده، شامل گروهک های تروریستی می شود، همان مصادیق همچون کودک کشی، سوزاندن افراد زنده و جنایات گوناگون دیگر هم در سوابق و کارنامه فرقه رجوی بوده و نشان از تروریستی بودن این سازمان دارد. لذا آلمان به عنوان یکی از مدعیان مبارزه با تروریسم، باید پاسخ دهد که چطور شعار مبارزه با تروریست سر می دهد اما در عمل خاک خود را در اختیار گروهی تروریستی و جنایتکار که دستشان به خون هزاران انسان بیگناه آغشته بوده، قرار می دهد؟

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=44730