• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024

ببینید فاجعه‌ای که فرقه رجوی سر دختر ۲۳ ساله آورد + فیلم

  • کد خبر : 43118
  • 29 نوامبر 2023 - 13:40

معصومه چاهه دختر ۲۳ ساله‌ای بود که بر اثر فجایعی که فرقه مخوف و تبهکار رجوی بر سر وی آورد، تعادل روانی خود را از دست داد و الان ۲۱ سال است که در آسایشگاه روانی بستری است.

به گزارش فراق، بر اساس اظهاراتی که برادرش «حمید چاهه» پس از ۱۰ سال سکوت و نجات از فرقه رجوی عنوان کرد، معصومه سال ۱۳۸۰ در همان اوایل ورود به فرقه خواهان جدایی از تشکیلات بود و به همین دلیل توسط مسئولان تحت فرمانِ مسعود و مریم رجوی در قرارگاه اشرف واقع در عراق مورد اذیت و فحاشی در نشست های جمعی قرار گرفت، سپس زندانی و شکنجه شد.

اعضای عادی در فرقه رجوی هیچ وقت نتوانستند از یک زندگی معموملی بهره مند شوند و همیشه مانند رباتی در خدمت سران این فرقه بودند.  بسیاری از اعضا به جهت ساده‌ترین بیماری ها فوت کردند. هزینه هایی که مریم رجوی فقط برای سیمای خود می کند بر اساساس اسناد مالی منتشر شده ماهانه بالغ بر۷۰ هزار دلار استوقتی مریم رجوی پاریس بود در۱۷ ژوئن سال ۲۰۰۳ که پلیس فرانسه به مقرش در منطقه اور حمله  کرد، فقط ۹ میلیون دلار اسکناس در گاوصندوقش بود. زن پلیسی که در آن عملیات تمام منطقه را بازرسی کرده بود می گفت چند دهنه کمد بزرگ در اتاق مریم رجوی فقط حاوی لوازم آرایش بود. در حالی که کمد بقیه زنان حتی یک کرم مرطوب کننده دست هم نداشت. 

حال مقایسه کنید سیمای دختری ۴۳ سال را با مریم قجر عضدانلوی ۷۰ ساله تا از ماهیت پلید فرقه تبهکار رجوی بیشتر آشنا شوید.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=43118