• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024

نسل کشی

  • کد خبر : 43097
  • 28 نوامبر 2023 - 13:45

مسعود رجوی با حمایت مریم رجوی کودکان معصوم اعضای فریب خورده سازمان را از آغوش والدین خود جدا کرد و آنها را در اردوگاه های خشن کشورهای غربی یا خانواده های مورد اعتماد شخص رجوی مستقر نمود.

به گزارش فراق، رضا اکبری نسب، عضو خانواده های قربانیان رجوی در یادداشتی نوشت: تعریف نسل کشی (ژنوساید) که در سال ۱۹۴۸ به واسطه کنوانسیون‌های سازمان ملل متحد به تصویب رسیده و درحال حاضر ۱۴۹کشور و از جمله ایران عضو آن هستند و هر یک از این کشورها به تنهایی می توانند در صورت مشاهده اعمال این جنایت مراتب را از طریق مجمع عمومی سازمان ملل متحد در دادگاه بین المللی داوری مطرح نمایند، به قرار زیراست:

۱- کشتن افراد قوم آن گروه یا آن قوم یا آن نژاد

۲- آسیب و صدمه وارد کردن جسمی و روحی به افراد آن گروه

۳- تحمیل عمدی شرایط زندگی به افراد آن گروه با هدف از بین بردن همه یا بخشی ازآن گروه

۴- تحمیل اقداماتی با هدف جلوگیری از زاد و ولد درمیان آن گروه

۵- انتقال اجباری کودکان گروه به گروه یا جایی دیگر

حالا من به عنوان یک انسان و شخصی که به عنوان عضو ارشد یک خانواده گرفتار باند رجوی دچار لطمات شدید از این فرقه جنایتکار شده ام، بر آنم که با نگاهی کوتاه به بندهای منشور یاد شده فوق، تطابق اعمال به غایت شنیع رجوی ها را با مسئله نسل کشی به ثبوت برسانم.

۱- مسعود و مریم رجوی و یاران نزدیکشان گروهی از قوم مجاهدین خلق را که نافرمانی نشان می داده اند، با لطایف الحیل به قتل رسانده و نابود کرده است.

۲- وجود شکنجه گاه ها برای شکنجه جسمی و نشست های مداوم خرد کردن و مسخ شخصیت افراد نافرمان – حتی اگر این فرمان به صورت جزئی هم بوده باشد – از ادوات اصلی باند رجوی بوده و دراین خصوص مدارک غیرقابل انکاری برای ارائه در هر محکمه ی ذیصلاح و برابر وجدان های آگاه بشری موجود است و امیدوارم توسط دادگاه بین المللی تهران که درحال رسیدگی به جنایات رجوی هاست، به صورت لازم و کافی ارائه گردد.

۳- تمام شرایط زندگی و در جزئی ترین و خصوصی ترین مسائل بدون خواست و اراده اعضای سازمان مجاهدین خلق بر آنها تحمیل شده تا عملا شخصیت مسخ شده ای را پیدا کرده و به عنوان اکثریت اعضای سازمان درخدمت بوالهوسی ها وامیال شیطانی رجوی قرار گرفته و دردرجه ی اول خود قربانی این امیال پلید باشند.

۴- جلوگیری از زاد و ولد با تحمیل طلاق های اجباری براعضای تشکیلات، امری است که صدها مدرک و سند در این مورد بر علیه رهبران سازمان وجود دارد و مردم به زودی با جزئیات بیشتر آنها در جلسات دادگاهی که پس از سیر مراحل قانونی کار خود را آغاز کرده قرار خواهند گرفت.

۵- مسعود رجوی با حمایت تمام قد مریم رجوی در موقع خود کودکان معصوم اعضای فریب خورده  سازمان را از آغوش گرم والدین خود جدا کرده و آنها را دراردوگاه های خشن کشور های غربی یا خانواده های مورد اعتماد شخص رجوی مستقر نمود و بعد از موفقیت در جنایت مربوط به طلاق های اجباری، ممنوعیت ازدواج مجدد، خارج کردن رحم مادران و…، کوشش نمود که زاد و ولدی درکار نباشد و موفق هم شد!

با این وجود آیا شبهه‌ای در مورد اتهام واضح نسل کشی تعدادی از رهبران مجاهدین خلق وجود دارد؟

در خاتمه آرزو می کنم که دادگاه بین المللی تهران با وسواس هرچه بیشتر به این اقدامات به غایت ضد بشری باند رجوی رسیدگی نموده و مرهمی بر روی زخم های هزاران انسان گذاشته و مانع بزرگی برای ادامه این بدعت ضدبشری گردد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=43097