• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024

نامه خانواده های خراسان رضوی به مجامع بین المللی

  • کد خبر : 4251
  • 06 نوامبر 2015 - 21:46

نامه خانواده های خراسان رضوی به مجامع بین المللی

نامه فوری  و سر گشاده جمعی از خانواده های خراسان رضوی که فرزندانشان اسیر دست رجوی در لیبرتی هستند به کمیساریا عالی پناهندگان و نماینده ویژه سازمان ملل در عراق- بغداد
ما به شدت نگران سلامتی و آینده عزیزانمان در کمپ لیبرتی هستیم آنها را از عراق خارج کنید

با سلام و احترام
ما این نامه را در مورد حمله مرگبار به لیبرتی در ۷ آبان ۱۳۹۴ برابر با۲۹ اکتبر۲۰۱۵ و  اظهارات شوکه کننده و جنون آمیز رجوی که همچنان بر طبل خشونت و ویرانی می کوبد و با بی شرمی و بی شرفی تمام ما خانواده ها را مسبب و زمینه ساز این حمله می داند برای شما می نویسیم شما می دانید رجوی از فرط ناتوانی درتلاش برای فرافکنی ، حضور پدران و مادران پیری را که بعد از سالیان خواستار دیداری هر چند کوتاه با عزیزانشان بوده و هستند را زمینه ساز این حمله عنوان کرده است  .
واقعأ کدام انسان شریف و عاقلی، زمینه ساز این فاجعه را حضور چند خانواده دانسته واین دلیل را می پذیرد اما کوتاهیهای سیستماتیک و برنامه ریزی شدۀ رجوی در طی این سالیان در راستای تلاش برای نگهداری این افراد در عراق و همچنین اعترافات و تبلیغات رجوی را در این سالیان مبنی بر اصرار به ماندگاری و همینطور اعتراضهای سازمان ملل و نمایندگان این سازمان مبنی بر عدم همکاری کامل رجوی با کمیساریای عالی امور پناهندگان در رابطه با خروج این نیروها از عراق و دهها دلیل و مدرک دیگر دال برتلاشهای تبلیغاتی ،حقوقی و خرجهای کلان و میلیونی رجوی جهت استفاده از لابیهایش در اروپا و امریکا جهت حفظ ساکنان لیبرتی در عراق به اسم پناهنده وبه بهانه های واهی دیگر را نادیده گرفته و به استدلال پوچ رجوی اقناع می شود.
شکی نیست که هدف رجوی چیزی جز ارتزاق هر چه بیشتر از خون فرزندانمان در لیبرتی نبوده ونیست اما باید مطمئن باشد که با به کشتن دادن فرزندانمان و بدنبالش اشک تمساح ریختن و برپایی نمایشهای دروغین نمیتواند بقا خودش را تضمین کند و یا حتی ذهن مردم را از شناسایی اصلی مسببان این فجایع منحرف کند.
رجوی در حالیکه خودش در مخفی گاه  در عیش و نوش زیر سایه اربابش به سر می برد و همسرش مریم رجوی که آن هم چون شوهر خودفروخته اش در ساحل امن و رفاه و بی خیال از اینکه بر فرزندامان در عراق جنگ زده زیر بمب و موشک چه می گذرد و چگونه قربانی مطامع و هوس های قدرت پرستانه این زوج مزدور بیگانه می شوند.
شما همانطوریکه اطلاع دارید بلافاصله بعداز حمله مرگبار رجوی  به جای اینکه از شما بخواهد هرچه سریعتر بقیه افراد باقی مانده در لیبرتی را از آن به خارج از عراق یا به طور موقت یک نقطه امن منتقل کنند بازهم بعد از این کشتار که مسبب آن خودش است.  دم از مقاومت و مبارزه می زند ، دم از پیرو امام حسین  بودن می زند در حالیکه تا جایی که شما به عنوان یک سازمان حقوق بشری و  ما خانواده ها می دانیم و به یادمان مانده رجوی دست در دست دشمن امام حسین دارد . کیست که نداند امروز معاویه ها و یزید ها و شمرها و… دوران کسی نیست جز صدام ملعون و  حکمرانان عربستان و اسلافشان در دیگر نقاط،  کیست که نداند تروریست ها در سوریه و عراق چه از نوع داعشی اش و چه از نوع ارتش آزادی اش همان اشقیای دوران ما هستند که سر امام حسین (ع) را از تن جدا کردند.
حالا باید از رجوی سئوال کرد مرز تو با این دشمنان امام حسین (ع)در کجاست. تو که مرزی با اینها نداری تو که دستگاه تبلیغاتی ات کاملا در اختیار همین دشمنان امام حسین(ع) است . کدوم مبارزه ؟ تو که چه در زمان صدام معلون و چه حالا جز ستون پنجم دشمن ایران و ایرانی و سازمانت یک شرکت خدمات رسانی برای بیگانه نبوده و نیست . بیش از ۳۰ سال است فرزندانمان را فریب دادی و مغزشویی کردی و خودت را مصون از گناه و اشتباه می دانی حتی یک جا نشنیدیم که تو بگویی من اینجا اشتباه کردم. تاچه رسد به اینکه مسئولیت یکی از کارهایت را به پذیری.
ما خانواده ها به خاطر این نکات فوق را برای شما در این نامه قید کردیم که بدانید ما از رجوی و دار دسته اش نه از سر نا آگاهی و لجاجت که با شناخت کامل از این گروه  که دست در دست دشمن ایران و ایرانی دارد با آن مخالف هستیم و از او بیزاری می جوییم. ما اگر نبود سرنوشت و آینده عزیزانمان که امروز در دست پلید و اهریمنی رجوی قرار گرفته است حتی از نام بردن او بر زبان  هم بیزار بودیم چراکه نام رجوی در ذهن و یاد ما جز تداعی کننده خیانت و مزدوری و جنایت چیزی دیگری ندارد.
در پایان ما خانواده ها که فرزندانمان گرفتار امیال و مقاصد قدرت پرستانه رجوی هستند مصرانه از شما می خواهیم  هرچه سریع تر فرزندانمان را از عراق خارج کنید.

با تشکر : جمعی از خانواده های خراسان رضوی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4251