• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023
آغاز به فعالیت رسمی انجمن نجات در آلبانی

نجات‌یافته‌ها در آلبانی زیر پرچم پر افتخار «نجات» رفتند

  • کد خبر : 41979
  • 20 سپتامبر 2023 - 14:41

فعالیت نجات یافته های فرقه رجوی در آلبانی به طور رسمی زیر پرچم پر افتخار خانواده بزرگ نجات قرار گرفت.

به گزارش فراق، چندی پیش جمعی از جداشدگان از فرقه رجوی در کشور آلبانی و همراهان آلبانیایی آنان، که با عنوان «انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی (آسیلا)» فعالیت می کردند، طی نامه ای به مدیر عامل انجمن نجات خواستار ادامه فعالیت خود تحت عنوان «انجمن نجات آلبانی» گردیدند.

متن این نامه به قرار زیر است:

مهندس ابراهیم خدابنده

مدیر عامل انجمن نجات

از ابتدا فعالیت های انجمن نجات در آلبانی با عنوان «انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی (آسیلا)»، تحت حمایت بی دریغ اعضای خانواده نجات در ایران بوده است. خانواده ها در ایران به تمام و کمال فرزندان خود در آلبانی را حمایت نموده و متقابلا جداشدگان از فرقه رجوی در آلبانی، و همراهان آلبانیایی آنان، تلاش خود را در جهت برآورده شدن خواسته های حقوق بشری خانواده ها بکار گرفته اند.

اما از نظر ما در این برهه زمانی، خصوصا بعد از عبور از نقطه عطف ۳۰ خرداد ۱۴۰۲، در راستای پیگیری اهداف انجمن نجات و خواسته های خانواده ها، افرادی مزاحمت و اخلال ایجاد کردند که عملکرد آنها خلاف اصول انجمن بود.

بنابراین بعد از هماهنگی های صورت گرفته با پلیس و وزارت کشور آلبانی درخواست می نماییم تا موافقت شود که با اساسنامه جدید و با همان اهداف حقوق بشری خانواده ها در انجمن نجات، و به عنوان نمایندگی رسمی انجمن نجات در کشور آلبانی، با دست باز به فعالیت های خود ادامه دهیم تا هرچه زودتر به نتایج مورد نظر برسیم.

پس از این نامه مدیرعامل انجمن نجات نامه زیر را برای نجات یافتگان از فرقه رجوی در آلبانی ارسال نمود.

دوستان ارجمند

با سلام و عرض خدا قوت

از جانب خانواده های چشم انتظار اعضای گرفتار در فرقه رجوی که همیشه حامی فرزندان خود بوده اند، و از جانب هیئت مدیره انجمن نجات، مایلم صمیمانه ترین تقدیر و تشکر را از فعالیت های مخلصانه این مدت شما عزیزان اعلام نمایم و همچنین به اطلاع شما برسانم که چنانچه خود مانع و مشکلی مشاهده نمی کنید و هماهنگی های لازم صورت گرفته است، فعالیت زیر پرچم پر افتخار خانواده بزرگ نجات که دو دهه است در جهت منویات حقوق بشری خانواده های دردمند در داخل و خارج از ایران فعالیت می کند، موجب مباهات ما می‌باشد.

امیدوارم همگی ما بتوانیم، با درک درست از نقطه عطف ۳۰ خرداد ۱۴۰۲، که خانواده ها را چندین مدار کیفی به اهداف حقوق بشری شان نزدیک تر کرد، گام های مؤثر بیشتری در جهت رضایت خدا و خانواده های عزیز و محترم برداریم.

پس از دریافت این نامه، انجمن نجات آلبانی در ساختمانی جدید در مرکز شهر تیرانا که آدرس و موقعیت آن متعاقبا اعلام خواهد شد اعلام موجودیت نمود.

متن بیانیه اعلام موجودیت انجمن نجات آلبانی به قرار زیر است:

خانواده های محترم، هموطنان عزیز

با کمال افتخار و در نهایت خرسندی مایلیم آغاز فعالیت انجمن نجات آلبانی را در مرکز شهر تیرانا اعلام نماییم.

همانطور که در نامه به مدیرعامل انجمن نجات متذکر شدیم، ظرف قبلی فعالیت ما، یعنی انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی (آسیلا)، همگونی لازم با نوع فعالیت های ما در این برهه زمانی را نداشت و موانع دست و پا گیر زیادی به لحاظ اساسنامه و مدیریت، فعالیت های ما را کند می کرد.

لذا تصمیم گرفته شد تا با اجازه انجمن نجات، این فعالیت ها در چهارچوب اساسنامه و اهداف انجمن نجات تحت عنوان «انجمن نجات آلبانی» به عنوان نماینده رسمی انجمن نجات در کشور آلبانی برای حمایت از ایرانیان ادامه یابند. ما به خانواده های چشم انتظار تعهد می دهیم که تلاش و فعالیت خود را در ظرف جدید، بدون هیچ مانع و رادعی، با شتابی چندین برابر به پیش ببریم تا خواسته های به حق خانواده ها را محقق سازیم.

انجمن نجات آلبانی

یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=41979

نوشته های مشابه

04دسامبر
آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به گزارش سالانه تروریسم وزارت خارجه آمریکا

آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند

04دسامبر
شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید
مدیر عامل انجمن نجات به جداشده‌های فرقه رجوی در آلبانی

شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید