• امروز : سه شنبه - ۱۱ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 3 October - 2023

افشای تصاویر و اسامی مسئولان فعال فرقه رجوی در انجمن‌های پوششی کانادا

  • کد خبر : 41921
  • 17 سپتامبر 2023 - 12:09

اسناد به دست آمده از ارتباطات فرقه رجوی نشان می‌دهد که این فرقه شبکه بزرگی را در کشور کانادا از سالهای گذشته راه‌اندازی کرده و این شبکه‌ها در راستای اهداف غیرقانونی و جنایتکارانه فرقه رجوی به راحتی در حال فعالیت هستند.

به گزارش فراق، خبرگزاری فارس اخیرا طی یک گزارش به افشای اسنادی از شبکه انسانی و نهادهای پوششی فرقه رجوی در کانادا پرداخت که در آن گزارش تاکید شد میزبانی از منافقین به دلیل ذات تروریستی خود، همواره خطری برای امنیت میزبان و سایر کشورها حامی است.

پیشتر اسامی ۲۰ انجمن و نهاد پوششی فرقه رجوی در کانادا را افشا شده بود و در این گزارش با توجه به دستیابی به اسنادی جدید ، اسامی مسئولین و هواداران فعال و برخی دیگر انجمن های پوششی این فرقه در کانادا افشا می شود.

مسئول فرقه رجوی در کانادا:

شهرام گلستانه

نفرات فعال فرقه در دفتر نفاق واقع در شهر اوتادا و کانادا

۱- شاهرخ زنجانی و مسعود شهیدزاده مسئول امور مالی و اداری پروژه های تورنتو

۲- مجبتی دولتی مسئولیت دفتر

اسامی رابطین و مسئولان فرقه در شهر تورنتو:

فرشته رحمتی، شاهرخ زنجانی، مرتضی مهرانی،سیمین بورچی، علی بهروزیان، بهروز رضایی، هوشنگ قاسمی، امین زمانی، مجتبی دولتی، مهری و محمد حسن، پریسا، مهناز اعتمادی، سارا جهرمی، شهین سنقری، مهرداد حیدر بزرگ، سعید آتشبار، آسی شفیع، احد خوشباطن، نادرخبازی، که همگی این افرادی نیروهایی را تحت اختیار و پوشش دارند.

۱- حمید قراچه، حسین بیضایی، مهناز اعتمادی، ملیحه صالحیار مسئول تیم سیاسی و مطبوعات در شهر تورنتو ، ملیحه صالحیار علاوه بر امور مطبوعاتی و سیاسی ، مسئول امور گسترس نیروهای خارجی را برعهده دارد

۲- مرتضی مهرابی پور که مسئولیت امور آکسیون ها ، تهیه اقلام و چاپ ها را  برعهده دارد

۳- کاووس نصیری و آسی شفیع مسئول امور صوتی آکسیون ها بوده و همچنین شفیع عضو تیم نادرخبازی می باشد

۴- اکرم و امیر مشفق مسئول امور تزئینات در پروژه ها ،ایده پرداز و بررسی ایده ها

۵- علی بهروزیان مسئول بخش جنگ سیاسی در کل کانادا و به طور ویژه مسئول جنگ سیاسی در تورنتو می باشد

۶- بهروز رضایی مسئول رصد و مانیتورینگ شبکه های تلویزیونی ، از سوی وی در بخش جنگ سیاسی به عنوان عنصر کمکی در کنار بهروزیان حضور دارد. ( هر کدام تیم جداگانه ای برای امور خود دارند ).

۷- شهناز قراچه، محمد درویش، سارا جهرمی، شهین سنقری، اکرم میرافضلی که در حوزه ۱ : انتشار توئیت و ۲ راه اندازی و شکل دهی انجمن های تورنتو فعال هستند

۸- نادر خبازی تولید کننده کلیپ و محتوا

۹- مهرداد انصاری مسئول امور عکاسی و عضو تیم نادر خبازی

اسامی تعدادی از نفرات شرکت کننده در مراسم سالیانه نفاق در فرانسه ۲۰۲۳م:

حمید قراچه، محمد درویش به همراه شهره احسانی و مادر احسانی، مهدی گرمرودی ، شکور غفوری منش، علی اصغر پهلوانلو ، لیدا شهید زاده ، فریدون شیرازی، سپیده تهرانی پارسا، مرتضی مهرابی پور، جلال کیانی، مهری نعیمی، صفدر غفاری فرد، کریم اکبری، حمید مشایخی، مهدی صالحی، کاووس نصیری

اسناد بدست آمده از منافقین نشان می دهد که این فرقه شبکه بزرگی را در کشور کانادا از سالهای گذشته راه اندازی کرده است و این شبکه ها در راستای اهداف غیر قانونی و جنایتکارانه فرقه رجوی به راحتی در حال فعالیت هستند.

انتقال برخی از اعضای فرقه رجوی از آلبانی به کانادا، عدم توجه این دولت به هشدار های ایران و بی اعتنایی به مخالفت اپوزیسیون ساکن در این کشور، نشان از وجود منافع مشترکی بین این تروریست ها و برخی مقامات دولت کانادا دارد و دود این حمایت بی شک به چشم مردم کانادا خواهد رفت.

در ادامه تصاویری منتشر نشده از دفتر فرقه رجوی در کانادا آمده است:

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=41921