• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024

ادعاهای مضحک و شیادانه مریم قجرداعشی در شوی روز جهانی علیه اعدام

  • کد خبر : 4055
  • 13 اکتبر 2015 - 10:18

ادعاهای مضحک و شیادانه مریم قجرداعشی در شوی روز جهانی علیه اعدام

Rajavi-sheytan

۱۰ اکتبر روز جهانی علیه اعدام می باشد حکمی که در بعضی از ایالتهای آمریکا و کشورهای آسیائی و آفریقائی اجرا می شود .

طبعا هیچ انسانی حاضر به اجراء جکم اعدام نیست و امیدوارم به زودی این قانون در ایران و امریکا و … لغو و یک قانون عادلانه جایگزین حکم اعدام شود .

اما یاوه های مضحک و شیادانه فرقه جنایتکار رجوی علیه اعدام با کارنامه سیاه و پر از جنایت و کشتار به اسم اعدام انقلابی از سال ۱۳۵۰ تا امروز قابل توجه می باشد !

فرقه رجوی جنایتکار سعی می کند در روزهائی که مناسبتهای جهانی دارد با برپائی شوهای رنگارنگ دستان خون الود خود و پرونده سیاه و جنایتکارانه خود را با سخنان شیادانه و فریبکارانه پاک کند .

فرقه رجوی داعشی با برپائی شوء مضحک مریم قجر جنایتکار روی سن فرستاد تا با سر دادن آه و ناله های جانسوز و جانکاه فرقه جنایتکار رجوی را دمکراتیک ؛ مدافع حقوق بشر جا بزند .

در این شو مریم قجرداعشی طبق معمول در عالم هپروتی و خام خیالانه و البته ابلهانه به یاوه گوئی پرداخته که در عالم واقع ذره ای از این ادعاهای مریم قجر در تشکیلات فرقه رجوی جنایتکار یافت نمی شود.

مریم قجربعنوان رئیس جمهور حسرت به دل در این شوء در عالم خیالی و هپروتی خود مدعی شده :

ما در پی نظم تازه‌یی هستیم بر اساس آزادی، دموکراسی و برابری” او همچنین ادعا کرد: “طرح ما برای آینده ایران، پی‌‌ریزی یک قضاییه مستقل و پویا و آزاد است. طرح ما دفاع از ارزشهای دموکراتیک و آزادی، برابری و حریم زندگی خصوصی آحاد مردم است. طرحی که در آن هیچ کس خودسرانه دستگیر نمی شود، شکنجه ممنوع است. از هیچ متهمی حق دفاع و داشتن وکیل سلب نمی شود، اصل برائت محترم شمرده می‌شود و هیچ کس و به خصوص هیچ زنی، در برابر خشونت و تعدی و نقض آزادی از دسترسی به عدالت محروم نیست !!!

اما یک نگاه کلی به پرونده سیاه و جنایتکارانه رجوی ومریم قجر داعشی از سال ۱۳۵۰ تا به امروز ثابت و معلوم خواهد کرد که ادعاهای مریم قجر فقط برای عوامفریبی و شستن دستان خون الود سران فرقه رجوی داعشی می باشد .

ــ ترور مستشاران امریکائی تحت عنوان اعدام انقلابی

ــ ترور بیش از ۱۷۰۰۰ نفر در داخل ایران به دستور شخص رجوی و مریم قجر تحت عنوان اعدام انقلابی که در بین افراد ترور شده از مقامات رسمی ایران تا کارگر و نجار ؛ خیاط ؛ مغازه دار …. وجود دارد .

ــ کشتار سربازان ایرانی در زمان جنگ ایران و عراق که رجوی جنایتکار با سلاحهای اهدائی صدام ملعون و در همکاری با ارتش صدام نیروهایش را بعنوان ارتش خصوصی صدام در اورد .

ــ کشتار مردم عراق بطور خاص کردهای عراقی در سال ۱۹۹۱ به دستور شخص رجوی ومریم قجر که در پیام بی سیمی خود گفت :

کردها را زیر شنی تانگهایتان له کنید و فشنگ ها را برای شلیک به سمت سربازان و پاسداران ایرانی نگه دارید !

ــ اعدام عراقی های ناراضی درپشت دیوار باشگاه شهر سلیمان بک در سال ۱۹۹۱٫

ــ ترور و خمپاره زدن در بین مردم به دستور شخص رجوی و مریم قجر و اعزام تیمهای تروریستی از داخل اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به داخل ایران .

ــ اعدام چوپانان مرزی به جرم اینکه شاهد عبور تروریستهای اعزامی رجوی بودند توسط تیم تروریستی به فرماندهی کرم اسلامی با شلیک مستقیم به سر انها در مرز ایلام (بعد از منفجر کردن لوله های نفتی توسط تیم تروریستی فرقه رجوی و در برگشت از عملیات تروریستی چوپانان مرز نشین شاهد عبور این تیم تروریستی بودند .

ــ ترور سرتیپ صیاد شیرازی به دستور شخص رجوی و مریم قجر و اعزام تیم تروریستی از عراق به داخل ایران که شخص رجوی و مریم قجر با پیام داخلی اعدام انقلابی سرتیپ صیاد شیرازی توسط تیمهای مجاهدین را اعلام کردند .

ــ اعزام تیمهای تروریستی اموزش دیده فدائیان صدام از اردوگاه اوور سوراواز مقر اصلی فرقه رجوی در اروپا برای ترور جدا شده ها در فرانسه و دیگر کشورهای اروپائی که تمام اسناد انکار نا پذیر و شاهدان زنده موجود می باشد .

ــ سازماندهی و مستقر کردن تیمهای تروریستی اموزش دیده فدائیان صدام در خانه های تیمی در کشورهای مختلف اروپائی برای ترور جدا شده ها و منتقدان فرقه رجوی جنایتکارزیر نظر مستقیم مریم قجر .

ــ ضرب و شتم خانواده هائی که تنها خواسته شان ملاقات با عزیزان خود می باشند توسط چماقداران رجوی اعزامی از اردوگاه اوور سوراواز به دستور شخص مریم قجر .

ــ تلاش برای ترور و ربودن اعضاء جدا شده توسط تیمهای اموزش دیده فدائیان صدام به دستور مریم قجر به فرماندهی و کنترل مشترک با مهدی ابریشمچی ( اخرین تلاش برای ترور اقای منصور نظری توسط تروریست فرقه رجوی مهران کاکاوند ؛ تلاش برای ربودن اقای قربانعلی حسین نژاد در حومه شهر اوور سوراواز ) و تاکید می کنم تا به امروز هم این تهدیدات در کشورهای اروپائی توسط تیمهای تروریستی رجوی داعشی علیه جدا شده ها ادامه دارد .

ــ تهدید به ترور و تکه ؛ تکه کردن و بند از بند گسستن اعضاء جدا شده و بطور خاص تهدید اقای ایرج مصداقی از طریق تلویزیون این فرقه و تائید ان توسط مهدی ابریشمچی که سند و فیلم موجود می باشد .

ــ صدور حکم قتل و اعدام جدا شده ها و منتقدان فرقه رجوی به دستور شخص رجوی که پیام ویدیوئی ان موجود می باشد .

ــ فرمان قتل و ترور جدا شده ها توسط شخص رجوی در نشست موسوم به حوض و تاکید بر اینکه پاسپورت ؛ پول ؛ سلاح از من ( رجوی این امکانات در اختیار تیم ترویستی می گذارد) کشتن و چکاندن ماشه از شما !

ــ تجاوز به زنان و عقد اجباری انها توسط شخص رجوی به بهانه محرمیت و رهائی و برپائی رقص با برهنه کردن زنان !

ــ زندانی و شکنجه کردن اعضاء ناراضی ؛ اعدام مصنوعی برای شکنجه روحی و تهدید به زنده بگور کردن توسط شکنجه گران فرقه رجوی که اسامی شکنجه گران قبلا اعلام شده و لیست ان باز موجود است .

مریم قجر داعشی در این شوء مدعی شده : هیچ کس خودسرانه دستگیر نمی شود، شکنجه ممنوع است. از هیچ متهمی حق دفاع و داشتن وکیل سلب نمی شود، اصل برائت محترم شمرده می‌شود !!!

اگر مریم قجر مدعی این اصل هست پس چرا حاضر نیست در یک رویا روئی در حضور خبرنگاران و نماینده گان سازمانهای بین المللی و حقوق بشری و در حضور سیاستمداران و … به زندانی کردن بیش از ۵۰۰ عضو ناراضی و شکنجه روحی و جسمی و کشته شدن اعضاء در زیر شکنجه ( قربانعلی ترابی ـ پرویز احمدی ؛ جلیل بزرگمهر ؛ فرهاد طهماسبی و … ) جواب بدهد ؟!

من قبلا هم درنوشته ها و مصاحبه های خودم گفتم و تاکید کردم در سال ۱۳۷۳ به دستور شخص رجوی به همراه بیش از ۵۰۰ نفر زندانی و یکی از شکنجه شده گان توسط شکنجه گران رجوی در زندان اردوگاه بد نام اشرف هستم و شاهد مرگ قربانعلی ترابی بر اثر شکنجه و شاهد مرگ فرهاد طهماسبی هستم و شاهد زندانی و شکنجه شدن دیگر افراد ناراضی در زندان ساخته رجوی هستم .

مریم قجر مدعی شده اصل برائت محترم شمرده می شود و حق داشتن وکیل و دفاع از کسی سلب نمی شود !

پس بهتر مریم قجر بفرماید شوهر مفقود لاثر شان ( رجوی جنایتکار ) به چه دلیلی برای اعضاء زندانی شده دادگاهی تشکیل داده بود که هم نقش شاکی داشت هم نقش وکیل و هم نقش دادستان و هم نقش قاضی !!!

در همین دادگاهی که شخص رجوی برای مجاکمه اعضاء ناراضی ساخته بود محدثین با نام مستعار بهنام گفت : متین دفتری و محمد رضا روحانی تاکید کرده اند هر کس خواست از سازمان خارج شود و یا مخالفت کند اعدام کنید اگر خبرهایش به بیرون درز کرد انها در اروپا رفع و رجوع می کنند و به تاکید خواهان اعدام اعضاء ناراضی بود .

جرم اعضاء چه بود ؟

رجوی بر اساس قانون قضائیه کدام کشور اعضاء ناراضی را محاکمه می کرد ؟

البته اگر کسی بخواهد به تک ؛ تک جنایتهای فرقه رجوی بپردازد باید روزها ؛ هفته ها وماهها در مورد ان بنویسد وصحبت بکند تا بتواند واقهیتها و ماهیت جنایتکارانه رجوی داعشی را بیان کند .

مریم قجر در این شوء بطور مضحک مدعی می شود و می گوید : طرح ما دفاع از ارزشهای دموکراتیک و آزادی، برابری و حریم زندگی خصوصی آحاد مردم است !!!

باید به مریم قجر گفت این همه ادعای دموکراتیک بودن دم از ازادی زدن ؛ احترام به حریم خصوصی زندگی مردم هست !

ــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور به طلاق اجباری کردید؟

ــ چرا درون مناسبات فرقه رجوی ازدواج ممنوع است؟

ــ چرا در درون مناسبات فرقه رجوی کسی حق انتخاب شیوه زندگی خود را ندارد؟

ــ چرا اعضاء نگون بخت حق تماس با خانواده و کلا دنیای بیرون ندارند؟

ــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور هستند هر روز در نشستهای تفکیک عقیده ؛ سرکوب موسوم به عملیات جاری شرکت کنند؟

ـــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور هستند مسائل جنسی خود را در نشستهای موسوم به غسل هفتگی بنویسند و در جمع نفرات بیان کنند ؟

ــ چرا اعضاء نگون بخت نمی توانند بعنوان دوست با هم رابطه دوستانه و انسانی داشته باشند و هر وقت ۲ نفر با هم صحبت کنند متهم به تشکیل باند سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات می شوند ؟

ــ چرا هیچ کس حق انتخاب پوشش و حتا خوردن غذا را ندارد و اعضاء نگون بخت مجبور هستند به دستور سران فرقه لباس بپوشند و نوع و فرم لباس پوشیدنشان را سران فرقه برای اعضاء انتخاب کنند هر انچه سران فرقه در برنامه غذائی اعضائ نگون بخت گذاشتند ان جیره را دادند اعضاء باید ان را بخورند !

ــ چرا اعضاء مجبور هستند با شیپور بیدار باش از خواب بیدار شوند و با شیپور خاموشی بخوابند ؟

ــ چرا اعضاء نگون بخت دسترسی به امکانات ارتباطی مثل تلفن و اینترنت را ندارند؟

ــ چرا اعضا ء نگون بخت مجبور به اطاعت کور کورانه از شخص رجوی و مریم قجر هستند؟

ــ چرا اعضاء مجبور هستند به دستور شخص رجوی و مریم قجر خودشان را بکشند و یا اتش بزنند؟

ــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور هستند به پدر ؛ مادر خود فحش بدهند و به انها سنگ بزنند و بر علیه خانواده خود مصاحبه تلویزیونی بکنند و یا فحش نامه بنویسند؟

و دهها و صدهها چرا هائی که رجوی و مریم قجر هیچ وقت به انها جواب نداده اند و نخواهند داد و بر عکس با تمام شیادی وارونه گوئی هم می کنند .

البته صحبت از فردای ایران برای رئیس جمهور حسرت به دل خیلی وقت دیر شده و رجوی داعشی جنایتهایی را از ۴۵ سال پیش مرتکب شده و کلت ایران بشدت از رجوی و سران فرقه رجوی داعشی نفرت دارند ومطمئن هستم مریم قجر و یا دیگر سران فرقه رجوی داعشی حاضر به رویاروئی و مناظره نخواهند شد و بلکه با یاوه سرائی و تهدید وتهمت و افترا سعی خواهند کرد اعضاء جدا شده را که ماهیت جنایتکارانه رجوی داعشی را افشا می کنند به سکوت وادار کنند .

اما به رجوی که در سوراخ موش خزیده و مریم قجر داعشی اطمینان می دهم من و دیگر جدا شده ها و زندانی و شکنجه شده ها حاضر هستیم در هر دادگاهی به جنایات رجوی و مریم قجر شهادت بدهیم و باز تاکید می کنم اگر رجوی و مریم قجر ترسی از رو شدن جنایتهایشان ندارند به جای فرستادن تیمهای تروریستی برای ترور جدا شده ها از اردوگاه اوور سوراواز به یک مناظره رو در رو با حضور خبرنگاران و نماینده گان سازمانهای بین المللی و حقوق بشری و با حضور شخصیتهای سیاسی و نماینده احزاب ایرانی و اروپائی تن بدهند تا سیه رو شود هر که در او غش باشد .

پاریس : محمد رزاقی

منبع: صدای قربانیان فرقه رجوی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4055