• امروز : چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 July - 2024

نمایش های کلیشه ای و تکراری تلویزیون مجاهدین

  • کد خبر : 4026
  • 10 اکتبر 2015 - 9:31

نمایش های کلیشه ای و تکراری تلویزیون مجاهدین

تلویزیون مجاهدین که تحت عنوان سیمای آزادی پخش می شود (البته چیزی که در آن پیدا نمی شود آزادی است) ، تمامی برنامه های آن حول محور شانتاژ، دروغ پردازی علیه جمهوری اسلامی و در راستای منافع اسرائیل و مرتجعین منطقه تهیه می شود.

اخیراً فرقه رجوی برای چندمین بار برنامه کلیشه ای تدارک دیده با صحنه گردانیِ فردی مضحک و چندش آور به نام همایون منجمی که در این شو پدر و خواهرم با یک متن آماده و از پیش تعیین شده را جلوی دوربین می آورند تا مجبور شوند علیه من صحبت کنند.

جالب اینجاست که هر کس این برنامه را دیده از نحوه برگزاری آن خنده اش گرفته و به سادگی متوجه شده که این یک مصاحبه تلویزیونیِ کاملا مونتاژ شده می باشد. در صحنه های آن کاملا مشخص است که پدر و خواهرم همزمان این مصاحبه را انجام نداده اند و به صورت جداگانه این شوی مسخره تلویزیونی تهیه و میکس گردیده است.

برای دوستانی که با این فرقه آشنا هستند پر واضح است قصد مزدوران رجوی جلوگیری از دیدار پدر و خواهرم و زنده شدن مهر و عاطفه پدر و فرزندی می باشد تا بتوانند به هر شکل و مدلی که می خواهند دروغ های لازم را سر هم کنند.

خوب است به این نکته هم اشاره کنم سایر خانواده هایی که پشت درب لیبرتی رفته اند سازمان نتوانسته عزیزان شان را وادار به این مصاحبه های ساختگی کند.

مهران کریمدادی

منبع: انجمن نجات مرکز خراسان رضوی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4026