• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023
پاسخ نخ نمای رجوی‌ها علیه مخالفان و منتقدان خود که همه را «مزدور نظام» می‌نامند اینجا به کارشان نمی‌آید

مجاهدین خلق ۴۰۰ کودک ایرانی را به شهادت رساندند

  • کد خبر : 39175
  • 30 آوریل 2023 - 11:38

سهم مجاهدین خلق از کشتار کودکان این سرزمین، پسران و دختران، نزدیک به ۴۰۰ نفر بوده است که این حجم از ددمنشی و توحش یک گروه تروریستی در قبال افراد بیگناه و کودکان را به هیچ وجه نمی‌توان تفسیر و تحلیل کرد. به گزارش فراق، از ابتدای دهه ۶۰ تاکنون نزدیک به ۴۵۰ زن و دختر ایرانی قربانی عملیات‌های تروریستی گروه‌ها شدند که سهم مجاهدین خلق بیش از همه بوده است. ۷۶ نفر از قربانیان، دختران دانش آموز ۱۱ تا ۱۸ سال بوده اند و ۷۷ نفر نیز دختران خردسال و بیگناهی بوده‌اند که زیر ۱۰ سال سن داشته اند. سهم مجاهدین خلق از کشتار کودکان این سرزمین، پسران و دختران، نزدیک به ۴۰۰ نفر بوده است. این حجم از ددمنشی و توحش یک گروه تروریستی در قبال افراد بیگناه و کودکان را به هیچ وجه نمی‌توان تفسیر و تحلیل کرد. بعید است که خود مجاهدین خلق نیز بتوانند پاسخی برای آن داشته باشند. حتی پاسخ همیشگی و نخ نمای آنها علیه مخالفان و منتقدان و دوستان دیروزشان، چه ایرانی و چه غیر ایرانی که آنها را «مزدور نظام» می‌نامند اینجا به کارشان نمی‌آید و نمی‌تواند این سطح از وحشی گری آنها را توجیه کند.

طیف دیگر زنان و دختران قربانی مجاهدین خلق، اعضای سابق و برخی از اعضای فعلی این فرقه هستند. از نیمه دهه ۶۰ و سیاه بازی رجوی علیه اعضای خود که آن را انقلاب ایدئولوژیک خواند تا به وسیله آن، خانواده و وابستگی های اعضای گروه به آن را به طور کامل از بین ببرد، صدها کودک از خانواده‌ها جدا و به اروپا منتقل شدند. ۲۰۰ کودک از این تعداد به آلمان ارسال شدند تا بعدها گزارش‌های پلیس آلمان و استنادات به مشاهدات معلمان مدارس در شهرهایی مانند کلن نشان دهد و اثبات کند که این کودکان مورد بهره‌کشی و تجاوزهای جنسی سازمان و هواداران آن قرار گرفته اند و در مدارس نیز هیچگاه دانش آموزان طبیعی نبوده‌اند. بسیاری نیز در پروژه فریب کارانه جمع آوری اعانه در خیابان‌های اروپا به گدایی فرستاده شدند.

اکنون طیفی از زنان جدا شده از شوهر و کودکان، زنان و دختران ممنوع از ازدواج، زنان و دختران محروم از کار و حق تحصیل و زنان مجبور به پوشیدن لباس‌های یک شکل و ده‌ها زن که رحم‌ها آنها از بدنشان جدا شده در قرارگاه این فرقه در آلبانی زندگی می‌کنند که گواهی آشکار بر رفتارهای ضد خانواده، ضد زن و ضد کودکان در فرقه ایستا در زمان رجوی هستند.

گروه مجاهدین خلق برای فرار از این حجم از جنایت ددمنشانه، چاره ای جز پناه بردن به فریب و دروغ گویی و تحریف تاریخ ندارد؛ اما ایرانی ها در همه جای جهان، خود تاریخ هستند و تاریخ را نمی توان تحریف کرد. مجاهدین خلق روزی پاسخگو خواهند شد.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=39175

نوشته های مشابه

04دسامبر
آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به گزارش سالانه تروریسم وزارت خارجه آمریکا

آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند

04دسامبر
شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید
مدیر عامل انجمن نجات به جداشده‌های فرقه رجوی در آلبانی

شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید