• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023
گفت‌و‌گوی اولسی یازیچی با حسن حیرانی

افشاگری روزنامه‌نگار آلبانیایی از آزار و تهدید جداشده‌های فرقه رجوی /  اخراج نجات‌یافته‌ها از آلبانی تنها به جرم بیان حقیقت + فیلم

  • کد خبر : 39123
  • 26 آوریل 2023 - 14:12

روزنامه‌نگار آلبانیایی گفت: دولت آلبانی از سال ۲۰۲۱ به صورت رسمی از فرقه رجوی حمایت می‌کند و جداشده‌های این فرقه و مخالفان مریم رجوی مانند آقای حسن حیرانی، تحت آزار و اذیت قرار گرفته و از آلبانی اخراج شده‌اند.

به گزارش فراق در ویدئوی زیر، دکتر اولسی یازیچی پژوهشگر و روزنامه نگار آلبانیایی با حسن حیرانی، فعال مبارزه با فرقه تروریستی رجوی که از سال ۲۰۱۷ از این فرقه جدا شده، مصاحبه می کند.

حیرانی جنایات فرقه رجوی را در معرض دید جهانیان قرار داده است. افشاگری او از مجاهدین خلق، حیرانی را به دشمن شماره یک مریم رجوی و فرقه او تبدیل کرده است. دولت آلبانی از سال ۲۰۲۱  به صورت آشکار طرف فرقه رجوی را گرفته است و جداشده ها و مخالفان مریم رجوی مانند آقای حیرانی تحت آزار و اذیت قرار گرفته و از آلبانی اخراج شدند.

مجاهدین خلق پول می‌دهند و از مقامات ارشد آمریکا مانند سفیر، لینکلن بلومفیلد، دستیار سابق وزیر امور خارجه در امور سیاسی-نظامی و دیگر مقامات بازنشسته ایالات متحده برای حمله شخصی به آقای حیرانی استفاده می‌کنند. مجاهدین خلق می‌خواهند مخالفان دموکراتیک خود را در آلبانی ساکت کنند و برای این کار حتی از مقامات آمریکایی بهره می‌گیرند.

دولت آلبانی که نتوانسته علیه آقای حیرانی و سایر نجات یافته ها به طور قانونی اتهامی وارد کند، آنها را در بازداشت غیرقانونی قرار داده، مدارک پناهندگی آنها را حذف کرده و بسیاری از آنها را مجبور به ترک آلبانی کرده است. برخی از اعضای جداشدهِ فرقه رجوی در آلبانی که نقض حقوق بشر در مقرهای این فرقه را محکوم می کنند به طور غیرقانونی زندانی، از همسران خود جدا و از آلبانی اخراج شدند. تنها جرم آنها بیان حقیقت و توضیح نقض وحشتناک حقوق بشری است که مجاهدین خلق با اعضای نجات یافته در آلبانی انجام می دهند.

در این ویدیو اولسی یازیچی و حسن حیرانی، لینکلن بلومفیلد و دیگر حامیان حقوق بگیر مجاهدین خلق را به یک مناظره عمومی در مورد جنایات فرقه بدنام مجاهدین دعوت می‌کنند.

حسن حیرانی که به طور غیرقانونی به زندان افتاد و توسط دولت آلبانی مجبور به ترک آلبانی شده بود، اکنون به یونان پناهنده شده است.

دانلود

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=39123

نوشته های مشابه

04دسامبر
آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به گزارش سالانه تروریسم وزارت خارجه آمریکا

آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند

04دسامبر
شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید
مدیر عامل انجمن نجات به جداشده‌های فرقه رجوی در آلبانی

شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید