• امروز : چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 July - 2024
محمدرضا صدیق، عضو انجمن حمایت از ایرانیان مقیم در آلبانی

زندگی در جهان آزاد با همه سختی‌ها لذت‌بخش است + فیلم

  • کد خبر : 38790
  • 29 مارس 2023 - 12:00

محمدرضا صدیق، عضو نجات یافته از فرقه رجوی گفت: زندگی در جهان آزاد با همه سختی‌ها بسیار لذت‌بخش‌تر از اسارت در فرقه رجوی است.

به گزارش فراق، در بخشی دیگر از ویژه برنامه نوروزی انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی (آسیلا)، اریسا رحیمی، به گفتگو با محمدرضا صدیق، عضو سابق فرقه رجوی پرداخت.

محمدرضا صدیق که اکنون سالهاست از خانواده خود دور است تا پیش از خروج از فرقه رجوی ایام نوروز را به مثابه جهنمی برای خویش تلقی می کرد چرا که در این روزهایی که سنت باستانی ایرانیان است که در کنار خانواده باشند او از خانواده خود دور بود و اجازه هیچ گونه تماسی با آن‌ها نداشت. بنابراین در طول بیست سال اسارتش در تشکیلات، عید نوروز تنها با تلخ کامی برای او همراه بود.

پس از خروج از سازمان در سه سال گذشته او عید نوروز را با تماس‌های دیداری و شنیداری با خانوده طی کرده است و از این بابت بسیار خرسند است. او به خاطر می‌آورد که دیدار با مریم رجوی به هنگام عید نوروز در کمپ «اشرف ۳» برای او دیگر اعضای تشکیلات سراسر خستگی و عذاب بود. او امروز زندگی در جهان آزاد با همه سختی‌ها را بسیار لذت‌بخش‌تر از اسارت در فرقه رجوی می‌داند.

دانلود

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=38790

نوشته های مشابه

24اکتبر
دنیایم به توبند است + فیلم
30آگوست
ما ملاقات می‌خواهیم
برشی از مستند «چشم انتظار»

ما ملاقات می‌خواهیم