• امروز : شنبه - ۱۸ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 9 December - 2023
ردپای جدید در ماجرای مسمومیت دانش‌آموزان

مریم رجوی برای اثبات خود به کارفرمایان غربی دست به این اقدام زده است

  • کد خبر : 38521
  • 09 مارس 2023 - 12:15

سرکرده فرقه رجوی، برای قاپیدن قافیه از دست سلطنت طلبان تحت حمایت سیاسیون غربی؛ زمام اختیار خود را از دست داده و کف بر لب آورده و به اشاره کارفرمایان خود در سرویس‌های سه قلوی جنایتکار؛ می‌خواهد ثابت کند از او کار‌هایی برمی‌آید که از دیگر جریانات برانداز نه!

به گزارش فراق، سعید شهرابی فراهانی تحلیگر مسائل سیاسی در یاددشتی با طرح موضوعی مهم درباره ماجرای مسمومیت دانش آموزان نوشت: سوال این روزها: از منظر براندازان؛ چرا باید مدارس بسته و خانواده‌ها دچار اضطراب حداکثری شوند و انباشت اعتراضی تولید شود؟

پاسخ تکراری است: زیرا براندازان تصور دارند که تصویر جمهوری اسلامی باید به صورت یک نظام درمانده در مواجهه با اعتراضات مردم ایران منعکس شود که برای کنترل اوضاع دست به هر کاری – حتی علیه شهروندان خود – می‌زند.

پس باید به هر قیمتی جلوی دستیابی آن به سلاح اتمی را گرفت! گرفتی چه شد جان برادر؟ یه تیر و چند نشان به همین می‌گویند. حالا مخاطبی که جنابتان باشد از این جای کار می‌تواند بیفتد به دنبال ذینفعان از ماجرای وسط کشیدن پای کودکان و نوجوانان بی‌گناه به یکی از پیچیده‌ترین پرونده‌های سیاسی و امنیتی تاریخ معاصر ایران.

کارشناسان می گویند سرکرده فرقه رجوی، برای قاپیدن قافیه از دست سلطنت طلبان تحت حمایت سیاسیون غربی برای به تخت نشستن در فردای براندازی؛ زمام اختیار خود را از دست داده و کف بر لب آورده و به اشاره کارفرمایان خود در سرویس‌های سه قلوی جنایتکار؛ می‌خواهد خوش خدمتی‌اش را به اوج رسانده و ثابت کند از او کار‌هایی برمی‌آید که از دیگر جریانات برانداز نه! البته می‌دانیم و می‌دانید و می‌دانند که این جانی شیطان‌صفت برای رسیدن امیال و اهدافش، هیچ حد و حدودی سرش نمی‌شود (و چه چیزی بهتر از این برای سواری گرفتن از او)؟

گروهی دیگر از کارشناسان هم می‌گویند که در صورت وقوع اعتراضات بعدی (با بهانه‌هایی مانند سونامی ابرتورم)؛ براندازان احتیاج به حضور فعال اصناف معترض و خشونت‌پرهیز مانند فرهنگیان، کارگران، بازنشستگان، دانشجویان، دانش‌آموزان و البته اراذل و اوباش به عنوان بازوی عملیاتی آشوب و بلوا دارند تا در این نوبت دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی در داخل به طور حداکثری مشغول شوند تا از/ در بیرون بشود آنچه که نتانیاهو سالیان سال است که خوابش را می‌بیند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=38521

نوشته های مشابه

07دسامبر
فیلم «سرهنگ ثریا» زاویه دید جدیدی را فراروی مخاطب می‌گشاید
04دسامبر
آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به گزارش سالانه تروریسم وزارت خارجه آمریکا

آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند