• امروز : یکشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 April - 2024
موسی شیرگاهی خطاب به پسرعموی اسیر خود در فرقه رجوی

ای کاش می توانستم واقعیت‌های موجود را برای تو شرح دهم

  • کد خبر : 38350
  • 27 فوریه 2023 - 12:13

موسی شیرگاهی خطاب به پسرعموی اسیر خود در فرقه رجوی نوشت: پسر عموی خوبم، ای کاش می توانستم حتی برای چند لحظه حتی از طریق تلفن با تو صحبت کنم و واقعیت های موجود را برای تو شرح دهم تا متوجه شوی این همه سال بیهوده در سازمان عمرت را تلف کردی.

به گزارش فراق، پسر عموی علی شیرگاهی از انجمن نجات مرکز مازندران با ارسال پیامی به دوست دیرین خودش نوشت:

پسر عموی خوبم علی شیرگاهی امیدوارم حالت خوب باشد. من موسی شیرگاهی هستم. کسی که برای دیدن تو تاکنون بیش از ۱۰بار به اشرف و لیبرتی آمده تا تو را ملاقات کند ولی متاسفانه مسئولین سنگ دل سازمان اجازه ملاقات به من ندادند ولی من باز ناامید نمی شوم و هم چنان برای رهایی و دیدار با تو به فعالیت هایم ادامه خواهم داد.

ای کاش می توانستم حتی برای چند لحظه حتی از طریق تلفن با تو صحبت کنم و واقعیت های موجود را برای تو شرح دهم تا متوجه شوی این همه سال بیهوده در سازمان عمرت را تلف کردی.

از دوستانت که جدا شدند در مورد وضعیت تو سئوال کردم که همه عنوان می کردند دیدگاه تو با سران سازمان فرق دارد ولی نمی دانم چرا هنوز در مناسبات شان باقی ماندی؟!البته برایم تعجب آور نیست چون افراد در مناسبات مجاهدین به طور مستمر در حال مغزشویی هستند و تو در آن شرایط هیچ وقت نمی توانی از خودت اراده ای داشته باشی.

علی شیرگاهی پسر عموی خوبم این را بدان و مطمئن باش تا روزی که نفسی در من باقی باشد برای رهایی تو اقدام خواهم کرد و می دانم روزی از آن مناسبات جهنمی رهایی خواهی یافت. روزی که توانستی با همت و توانمندی خودت را از مناسبات جهنمی رجوی رها کنی آن وقت معنی زندگی و آزادی را خواهی فهمید چون در مناسباتی که پایه و اساس تشکیلاتش فرقه ای باشد هرگز اجازه فکر کردن به تو و بقیه اعضا را نمی دهد. حتی اجازه خواندن نامه من را به تو نمی دهد. به امید روزی که بتوانی از مناسبات فرقه ای رجوی رهایی یابی

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=38350

نوشته های مشابه

20آوریل
پروپاگاندای فرقه رجوی، فقط برای جلب توجه جهان خارج است
روایت عاطفه سبدانی از ماجرای کشته شدن برادرش در اشرف

پروپاگاندای فرقه رجوی، فقط برای جلب توجه جهان خارج است

17آوریل
اعتراف‌گیری از گناهان ناکرده در نشست‌های موسوم به «غسل»
نگاهی به آسیب‌های روحی و جسمی که در فرقه رجوی به اعضا وارد می‌شود

اعتراف‌گیری از گناهان ناکرده در نشست‌های موسوم به «غسل»