• امروز : یکشنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Sunday - 29 January - 2023

فرا رسیدن سال روز ولادت حضرت امام محمد باقر(ع) و ماه رجب را تبریک عرض می‌نماییم

  • کد خبر : 37805
  • 23 ژانویه 2023 - 10:13

ماه رجب ماه توحید و هم‌نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است، خداوند در این ماه رحمت خود را بر بندگانش فرومی‌ریزد و کسانی که دل درگرو محبت خدا نهاده‌اند، لحظه‌شماری می‌کنند تا با ورود به ماه رجب و بهره‌مندی از برکات آن، به درک فیوضات ماه عظیم شعبان موفق شوند و پس‌ازآن بتوانند مدال لیاقت ورود به ضیافت الهی در ماه رمضان را دریافت نمایند.

روز اول این ماه مصادف با میلاد پر برکت پنجمین ستاره آسمان امامت و ولایت امام محمد باقر (علیه‌السلام) مخزن الاسرار توحید و کاشف علوم دین می باشد. 

حضرت امام محمد باقر (علیه‌السلام) در تمام دوران امامت خویش مسئولیت سنگین نشر و تبلیغ فرهنگ اسلامی، تعلیم شاگردان، رهبری اصحاب و مردم، اجرا کردن سنت‌های جد بزرگوارش در میان خلق و افشاگری در خصوص ظلم و ستم دستگاه غاصب حکومتی و از همه مهم‌تر بیان خط مشی صحیح رهبری در حکومت اسلامی را بر عهده داشتند و تا آخرین دقایق عمر پربرکت خویش برای حفظ و صیانت از دین مبین اسلام کوشیدند.

فرا رسیدن ولادت پر سر سعادت امام پنجم شیعیان حضرت باقرالعلوم امام محمد باقر علیه‌السلام و همچنین فرا رسیدن ماه دعا و نیایش ماه رجب المرجب را تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم. امیدواریم همراهان همیشگی فراق از برکت های این ماه پر خیر و فضیلت بهره مند گردند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=37805