• امروز : یکشنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Sunday - 29 January - 2023
پیام تشکل «مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی» به بهانه زایش امید در انجمن «آسیلا»

هر کس از فرقه رجوی جدا شود، زندگیِ پر از عشق هدیه می‌گیرد / دولت آلبانی بیش از این، ننگ رجوی را به جان نخرد

  • کد خبر : 37664
  • 17 ژانویه 2023 - 13:55

 تشکل «مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی» با انتشار پیامی به آقای علی هاجری، همسر آلبانیایی وی و همچنین به خانواده بزرگ انجمن نجات در ایران، خوشحالی فراوان خود را از بابت قدم نو رسیده، تقدیم این عزیزان کرد.

به گزارش فراق، در پیام منتشر شده از سوی دبیرخانه این تشکل آمده است:

بی تردید قدم به گیتی گذاشتن فرزند آقای علی هاجری، عضو نجات یافته از فرقه رجوی دل تمام دوستان و آشنایان را خوشحال و دل دشمنان را غمگین کرد.

این یک اراده الهی است که هر کس از فرقه رجوی جدا شود، زندگی پر از عشق هدیه می‌گیرد.

ما مادران انتظار کشیده این قدم نو رسیده را به فال نیک گرفته و آرزو داریم همه کسانی که به جهت توطئه‌های خبیثانه رجوی توسط دولت آلبانی گرفتار شدند به زودی آزاد شوند؛ به خصوص آقای علی هاجری که پدر نوزاد تازه به دنیا آمده است و باید هر چه سریعتر نزد خانواده و فرزند خود بازگردد.

ما مادران خواستار آن هستیم که دولت آلبانی بیش از این خود را به خاطر مطامع رجوی گرفتار نکرده و این ننگ را به جان نخرد.

دولت مردان آلبانیایی را فرا می‌خوانیم که خود را در چنبره مرگبار رجوی و ایادی او گرفتار نکنند، مسیری که شما دنبال می کنید جز ذلت برایتان دستاوردی نخواهد داشت. شما که در اروپا خواهان پیوستن به اتحادیه اروپا هستید باید به حق اولیه انسان ها احترام بگذارید. بازداشت کسانی که هیچ جرمی به جز زندگی کردن نداشته اند پایمال کردن میثاق ها و کنوانسیون های حقوق بشر است و این موضوع بر هیچ کسی پوشیده نیست.

مجدد تبریک ویژه خود را به آقای علی هاجری اعلام کرده، همراهی خودمان را با تمام کسانی که علیه فرقه گرایی رجوی قیام کرده اند اعلام می داریم و خواهان آزادی فوری اعضای بازداشت شده آسیلا هستیم.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=37664