• امروز : جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 14 June - 2024

درمحکومیت اطلاعیه فرقه مسعود رجوی علیه خانواده های رنجدیده

  • کد خبر : 3744
  • 10 سپتامبر 2015 - 12:16

درمحکومیت اطلاعیه فرقه مسعود رجوی علیه خانواده های رنجدیده

در تاریخ ۱۶شهریور۹۴ یک روز پس از سالگرد سازمان فتح شده توسط فرقه مسعود رجوی، ودرهمزمانی حضور خانواده های دردمند دراطراف کمپ لیبرتی، این فرقه با نام شورای ملی مقاومت علیه خانواده های رنجدیده بیانیه ای صادر کرده وآنها راوابستگان نیروهای قدس و وزارت اطلاعات نامیده است که  گویا برای سرکوب ساکنین لیبرتی به جلو لیبرتی آمده اند!
من به عنوان یک فرد از این آسیب دیدگان این فرقه می خواهم بگویم که این افراد که از روز دوشنبه وارد عراق شدند وبا هزار مصیبت برای خود ویزا و غیره ….  تهیه کرده وآمده اند ،همان اعضای خانواده اسرای لیبرتی هستند.
 دربیانیه ی شورای ملی این چنین آمده است :
” صبح امروز دوشنبه ۱۶ شهریور بیش از ۲۰ تن از مزدوران وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس رژیم آخوندی در پوشش شناخته شده «خانواده ساکنان» به لیبرتی منتقل شدند. انتقال این مزدوران به وسیله یک مینی بوس، توسط سفارت رژیم آخوندی در بغداد و کمیته سرکوب مجاهدان لیبرتی به ریاست فالح فیاض، مشاور امنیت ملی دولت عراق، صورت گرفته است.این مزدوران توسط سرهنگ صادق محمد کاظم و سرگرد احمد خضیر و سروان حیدر عذاب از کمیته سرکوب لیبرتی از چندین پست بازرسی عبور داده شده و به ایستگاه پلیس لیبرتی منتقل شدند. آنها به محض رسیدن به سردادن شعارهای تهدید آمیز و تحریک کننده پرداختند …”.
درجواب باید گفت:
این خانواده ها سالهاست که چشم انتظار فرزندان خود می باشند که در فرقه مسعود خان اسیر شده اند وسران این فرقه به نفرات حتی اجازه تماس با خانواده را هم نمی دهند وچون از سال ۱۳۸۲ تا امروز حدود ۷۰۰ نفر از نجات یافته های این فرقه درایران هستند وخانواده ها به همین خاطر تلاش دارند تا فرزندان خودشان را از نزدیک ملاقات ونظر عضو اسیر خانواده خود را بداند اما فرقه مسعود خان چنین اجازه را به افراد نمی دهند.
من یادم است درسال ۱۳۸۳ که خانواده ها به ملاقات به اشرف می آمدن سران فرقه درنشست ها اعلام کردند که این ضربه از شکست مان درعراق برای ما بیشتر بود چرا چون خانواده ها به نفرات یک دیدجدیدی دادند که در اشرف آن را نداشتند وچون به نفرات القا شده بود اگر از کنار ما بروید  به مرده  تبدیل خواهد شد .به هیچ خبری دسترسی نداشتند بعد از ملاقات نفرات راه نجات خود را پیدا کردند.
درآن زمان بعضی از سختگیری های آمریکا مانع خارج شدن اکثریت شد ( سران فرقه به نیروهای آمریکائی گفتند که این نفرات به خاطرنزدیک شدن ما به شما از کنار ما می روند وآنها با نگاه یک تروریست به ما نگاه می کردند) ونتیجه آن شد که اکثریت بزرگ دوستان ما درمناسبات رجوی ماندند وخانواده ها را چشم انتظار گذاشتند واینها هستند که درمقابل درب لیبرتی تحصن کرده ودیگران نیز بدانها خواهند پیوست.
چسباندن مارک ها به این خانواده ها یک ظلم بزرگ است وما جدا شده ها ضمن افشای این عمل شنیع سازمان، آنرا بشدت محکوم میکنیم .
افرادی که درحال حاضر وبرای یک ملاقات ساده  به جلو درب لیبرتی رفتند بچه هایشان از دوستان سابق ما بودند.
محمد گلزار که درزمان ما دریگان  مهندسی بود والان پدر ۸۰ ساله او به دیدار فرزنداش رفته است ویا برادرغلامرضا خیر آبادی که ایشان هم یگان بودیم و الان برادرش برای ملاقات رفته است  وآیا این گناه است ؟؟
این خانواده است مسعود خان نه نیروی قدس ونه نیروی وزارت اطلاعات. اینها همان خانواده است که شما یک زمان روی آنها حساب باز کرده وبما میگفتید که اگر ارتش آزادی حرکت کنند خانواده های شما در هر استان آنجا را آزاد کردند والان این همان خانواده است که به کمپ لیبرتی آمده است!
همسر تان خانم مریم قجر هم درتایید شما گفت ما روی خانواده های شما حساب باز کردیم وهر کدام شما با خانواده ها یتان یک کردان تشکیل خواهید داد و برای این است که مسعود می گوید شما آماده باشید سوت زدم همان خانواده ها ایران را آزاد خواهند کرد!
امروز چه شده به آن خانواده ها مارک نیروی قدس ووزارت اطلاعات می زنید؟ مگر نمی گوید  یدئولوژی برتر داریم؟ پسدرمواجهه وبحث با خانواده ها از آن استفاده کنید چرا نمی توانید ؟
مسعود خان خود شیفته!
 ما جدا شده ها از این اتهامات خیلی شنیدیم ومیشنویم اما توهین به خانواده ها رابه شما اجازه نمی دهیم ، چون آنها رنجدیده هستند وسالها درمعرض توهین قرار داشته اند. تحمل ما دراین مورد تمام شده است.
سیروس  

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3744

نوشته های مشابه

18می
آیا قطع ارتباط پدرم با خانواده در راستای شعارهای آزادی شماست؟ / علت ترس از خانواده پس از ۳۶ سال اسارت را بیان کنید
13می
میثاق می‌بندیم که در صحنه نبرد با رجوی تا آخر ایستاده‌ایم / اهداف و آرزوهایمان دست یافتنی است
پیام قدردانی سرپرست «جنبش دادخواهی مادران گیلک» از مسئول «تشکل مادران انجمن نجات»

میثاق می‌بندیم که در صحنه نبرد با رجوی تا آخر ایستاده‌ایم / اهداف و آرزوهایمان دست یافتنی است