تاریخ : دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ Monday, 18 October , 2021

اوضاع از هم پاشیده یک فرقه …

  • کد خبر : 3737
  • 10 سپتامبر 2015 - 11:59

 اوضاع از هم پاشیده یک فرقه

اوضاع از هم پاشیده یک فرقه …

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رجویسم ،

وضعیت کیفی و کمی فرقه رجوی سیر نزولی و انحطاط را در پیش گرفته و سالهاست که در ردیف گروههای تروریستی ورشکسته، واپسگرا و در حال انقراض قرار گرفته است. عدم حضور رجوی، رهبری خود انتصابی در جامعه، نداشتن لیاقت، صلاحیت برای هدایت خود و گروه، از جمله عوامل انحراف، ابتذال، تشدید اختلال در سازمان مجاهدین سابق و فرقه منفور و محدود مجاهدین در حال حاضر است. تشکیلاتی تروریستی، پیر و فرسوده، آبروباخته و منزوی که فقط به صورت مأمور و معذور در زمینه جاسوسی علیه ایران و وطن فروشی برای بیگانگان فعالیت می کند، نه توان قدمی به پیش دارد و نه ارزش و اعتبار و شهامتی برای بازگشت به اصل و نسب خویش در او یافت می شود. آوارگی، سردرگمی، دربه دری رجوی همین است، علّت غیبت کبرای او را باید در کارنامه سیاه و ضد مردمی اش جستجو کرد، بیش از سه دهه خیانت، جاسوسی، مزدوری، دروغپردازی و فریب.

رجوی و همدستانش به محض پیروزی انقلاب اسلامی ۵۷، بر مرکب ترور سوار شدند و مهار ریاست و رهبری سازمان مجاهدین خلق را در دست گرفتند، سازمانی که ده، دوازده سال به صورت دست و پا شکسته، جست و گریز فعالیت مبارزاتی علیه رژیم شاه را در کارنامه اش داشت و بعد رجوی عنان هدایت و کنترلش را قاپید و در دست گرفت و آن را به بیراهه کشاند.

هرآنچه امروز می بینیم، از فرار و جدایی اعضاء تا آوارگی اعضای قدیمی، خروارها پرونده خیانت و ضد میهنی منتسب به فرقه مافیایی رجوی (منافقین ضدخلق) همه نتیجه استبداد مطلق، دیکتاتوری توأم با ذلت و خودکامگی تمام عیار رجوی (زوج نر و ماده) است. عامل، باعث و بانی تمام بدبختی های نسیل فنا کسی جز مسعود رجوی نبوده و نیست. دیگران مهره و زیر مجموعه و اهرم های ابزاری رهبری فرقه اند.

سالها خیانت، ایران ستیزی، دو دهه نوکری و مزدوری برای صدام، جاسوسی و پادویی برای سرویس های اطلاعاتی عربی، اسرائیلی و آمریکایی تا اروپا، جاسوسی اتمی، شرکت در ترور دانشمندان هسته ای ایران، خیانت تمام عیار علیه منافع ملی و میهنی مردم ایران، همه و همه ریشه در انحراف، بیگانه پرستی، ایران ستیزی و مردم گریزی رجوی دارند.

امروز تمام مسائل و معضلاتی که گریبانگیر رانده شدگان اشرف، آوارگان لیبرتی و اخراجی های آلبانی شده اند، نتیجه دخالت منفی و کارشکنی رجوی است، چون مانع تعیین و تکلیف سریع و آسان اعضای درمانده فرقه در عراق و اروپا می شود، به مرض دگرآزاری و سادیسم مزمن دچار شده، لحظه ای کوتاه نمی آید و دست بردار نیست.

رجوی، با ذلت و خواری از اشرف اخراج شد، حالا هم کاری جز اختلال در روند انتقال افراد به خارج از عراق ندارد، چتر شومش را از سر انسان های بدبخت و بیچاره بر نمی دارد. هیچ سازمان و ارگان ذیربط و مسئولی هم برای نجات و کمک به اعضای گرفتار در فرقه ضد بشری رجوی قدمی بر نمی دارد. حتی از سازمان ملل هم کاری ساخته و پرداخته نیست. (سازمان مللی که نتواند دو سه هزار تروریست از رده خارج شده را از عراق انتقال دهد، چطور گره بزرگتری را باز و مشکلی برای نسل بشر حل می کند؟) اگر فریادرسی پیدا می شد، این همه مشکل و معضل سد راه رهایی و نجات ساکنان لیبرتی نمی شدند، رجوی نمی توانست حصارهای ذهنی و عینی به دور اعضای نگونبخت بکشد و هر روز بر موانع بیشتری سد راهشان سازد.

پس می توان نتیجه گرفت که تنها عامل بدبختی و ادامه اسارت اعضای فرقه، شخص رجوی است، کسی که از انسانیت بویی نبرده است.

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3737

نوشته های مشابه

17اکتبر
اعضای گرفتار در فرقه رجوی به پایان اسارت نزدیک‌تر‌ شدند
پیام مدیر عامل انجمن نجات کشور درباره صدور کارت شهروندی به اعضای فرقه رجوی

اعضای گرفتار در فرقه رجوی به پایان اسارت نزدیک‌تر‌ شدند

17اکتبر
اعضای خواهان نجات از فرقه رجوی برای گرفتن کارت شهروندی به این فرقه فشار آورند
کارت شهروندی آلبانیایی، مسیری جدید برای نجات اعضا از فرقه رجوی

اعضای خواهان نجات از فرقه رجوی برای گرفتن کارت شهروندی به این فرقه فشار آورند