• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024

ولخرجی ” کهکشان ” وار وابستگان فرقه ی رجوی!

  • کد خبر : 3649
  • 30 آگوست 2015 - 10:44

ولخرجی ” کهکشان  وار” وابستگان فرقه ی رجوی!

poolshoei rajaviاینکه یک زندانی سیاسی قادر باشد که نامه ای سراسر موافق با باند جنایتکار رجوی را ازداخل زندان های جمهوری اسلامی  به بیرون بفرستد و آن نامه  با آن محتوای خاص خود چاپ شود ، ازعجایب است!

آیا مسئولین زندان این اجازه را به وی می دهند که چنین کند ؟
آیا این زندانیان این نامه ها را مخفیانه ارسال میکنند وبعد ازچاپ شدن هیچ بازخواستی ازآنان نمیشود؟!
ویا مهمتر اینکه، این نامه ها بدون اطلاع این زندانیان وتوسط گماشتگان خاص مسعود  رجوی تهیه وانتشار مییابد؟!
آقای علی معزی ، یکی دیگر ازاین زندانیان است که نوشته ای ازاو با عنوان ” پیام زندانی سیاسی علی معزی، به‌مناسبت سومین سالروز دهم شهریور ۹۲- کهکشان زهره ” در رسانه های رجوی منتشر شده که به تخلیه ی کمپ اشرف توسط دولت عراق مربوط است وطی آن میخوانیم:
” دهم شهریور ۹۲ پایداری خونفشان و رشادت بار آخرین گروه اشرفیان، ایستادگی را تکثیر و اشرف را جاودانه ساخت. درک اوج صدق و فدا و عظمت حادثه و نیز درک مظلومیت و معصومیت و تعهد آنها، از ظرفیت من خارج است اما احساساتی هست که درون انسان را منقلب می‌سازد “.
پایداری در سرزمین اشغال شده ی دیگران وعدم توجه به تمامیت ارضی آنها، پایداری وپایمردی حساب که نمیشود، نوعی سماجت بر اشغالگری است وآیا زمانی که فلسطینی ها موفق شوند اسرائیل تجاوزگر را از اراضی اشغالی شان خارج کنند ، آقای معزی و مرشد اعظم اش بازهم چنین آه وفغانی را سر خواهند داد؟!
بعد از سلام وصلوات به روح این ۵۲ جانباخته ی راه عبث رجوی، این هموطن ” درباغ نبوده ” مینویسد:
” در این مقطع نیز تثبیت شد که هیچ مانعی نمی‌تواند راه مبارزه برای حقوق مسلم مردم ایران را بر مجاهدانش ببندد. اینگونه قربانی پرداختن برای آزادی و دموکراسی واقعی، آن هم در قرن بیست یکم ناشی از بی‌مسئؤلیتی مراجع و مجامع جهانی است. بلافاصله پس از پایان حادثه رژیم رنگ و رو باخته و مستاصل و درمانده خود را با ننگی که وبال گردنش شده بود تنها یافت “.
آدم هرچه فکر میکند ، نمیتواند رابطه ی علت ومعلولی عدم ترک کمپ اشرف که درخاک عراق است با حقوق مسلم مردم ایران برقرار کند!
چرا که اشرف کمپی بود درعراق و چند هزارنفری گروگان رجوی درآنجا که این شخص هرکاری میخواست میتوانست با افراد به زنجیر کشیده ی آنجا بکند!
وچرا باید مراجع جهانی موظف به حفظ این مرکز عیاشی های مادی ومعنوی رجوی بودند که دلیلش برای یک ذهن کاونده، روشن نیست!
یعنی مراجع جهانی باید به بسیج نیرو برای کمپی که بقول شما ۵۲نفر درآن باقی مانده بودند ، می پرداخت تا مکان را برای مراجعه ی مجدد رجوی واستفاده ی آنچنانی اش از آن، حفظ کنند ؟!
به چه دلیل؟!
هر مهمان هرچقدر که عزیز هم باشد، ازخانه ی محل بیتوته اش رفتنی است ورجوی ها بعنوان مهمانان ناخوانده وشرور که بطور آشکاری درامور داخلی عراق دخالت کرده وبا برقراری نشست های روسای قبایل و … عراق ، به تشدید تشنج درعراق کمک میکرد ، به هرترتیب باید ازآنجا می رفتند که بجای این کار، مقاومت نابخردانه وزورگویانه ای را بنمایش گذاشتند که حاصلی جز این نمیتوانست داشته باشد!
اگر آقای معزی واقعا هم طرفدار زورگویی مهمان به میزبان است ، دراصل تفکر جنایتکارانه ی  اشغالگری راتوسعه ورواج میدهد که این مسئله ازاو نه یک زندانی سیاسی، که یک مروج خشونت وبربریت میسازد!
سعید

منبع: انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3649