تاریخ : سه شنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۱ Tuesday, 4 October , 2022

پیام قدردانی «افشین کلانتر» از حمایت خانواده‌های اسیران فرقه رجوی

  • کد خبر : 35416
  • 10 آگوست 2022 - 12:42

افشین کلانتر، عضو قدیمی جداشده از فرقه رجوی با انتشار نامه‌ای از حمایت خانواده های اسیران فرقه رجوی در ماجراهای فرودگاه تیرانا قدردانی کرد.

به گزارش فراق، در متن پیام این عضو نجات یافته که همراه خانم بتول سلطانی به آلبانی سفر کرده بود، آمده است:

«من افشین کلانتر به دعوت دوستانم در آلبانی و برای شرکت در مراسم جشن عروسی یک دوست قدیمی به اتفاق تنی چند از دوستانم و به قصد گذراندن یک تعطیلات کوتاه مدت همراه مدارک قانونی از آلمان به آلبانی سفر کردم.

بیان احساساتم از این سفر براستی برایم آسان نیست. بر خود لازم و وظیفه دانستم که خدمت تمامی خانواده های آن عزیزان، پدران و مادران دردمندی که سالهاست از دیدار عزیزان خود که به خاطر مقررات و قوانین ضد انسانی فرقه رجوی، محروم گشته اند در استان خوزستان و تمامی ایران، از خانم محترم عبداللهی و دیگران و همچنین ایرانیان مقیم در خارج از کشور، مراتب تقدیر و سپاس بیکران خود را بپاس تلاش های پیگیر و مسترشمان، اعلام و ابراز می دارم.

همچنین ممنون و سپاسگزام از انجمن آسیلا و جناب آقای داشمیر مرسولی رئیس انجمن آسیلا و مدیر محترم آن آقای حیرانی و همگی دوستان مهربان و صمیمی در آلبانی که برایم به یاد ماندنی و خاطره انگیز است. به امید رهایی اسیران ذهنی فرقه رجویسم در آلبانی»

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=35416